УКРАЇНА
ЛЕТИЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
31500, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Летичів, пров. Шкільний, 4а
тел. (03857) 2-01-00, 2-02-92, 2-04-90, 9-16-31, 9-17-33, факс 9-11-31
веб-сайт: https://lt.km.court.gov.ua, е-mail: inbox@lt.km.court.gov.ua
КОПІЯ
Єдиний унікальний номер судової справи №678/668/23
Номер провадження №1-кп-678-86/23
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 червня 2023 року смт Летичів
Летичівський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду смт Летичів обвинувальний акт, який затверджений 17 травня 2023 року прокурором Летичівської окружної прокуратури ОСОБА_3 , угоду про визнання винуватості, яка укладена 17 травня 2023 року між прокурором Летичівської окружної прокуратури ОСОБА_3 та підозрюваним ОСОБА_4 за участю захисника адвоката ОСОБА_5 , у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено 01 серпня 2022 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42022242240000012, відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Хмельницький, жителя АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, одруженого, на утриманні двоє неповнолітніх дітей, інвалідність відсутня, військовозобов`язаного, не працюючого, раніше не судимого, про обвинувачення у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України,
учасники судового провадження:
прокурор ОСОБА_3 ,
обвинувачений ОСОБА_4 ,
його захисник адвокат ОСОБА_5 ,
ВСТАНОВИВ:
І. ФОРМУЛЮВАННЯ ОБВИНУВАЧЕННЯ ТА СТАТТІ (ЧАСТИНИ СТАТТІ) ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯКА ПЕРЕДБАЧАЄ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ, У ВЧИНЕННІ ЯКОГО ОБВИНУВАЧУВАЛАСЯ ОСОБА
1. ОСОБА_4 обвинувачується у тому, що відповідно до ст. 13 Конституції України земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об`єктами права власності Українського народу. Кожний громадянин має право користуватися природними об`єктами права власності народу відповідно до закону.
Згідно із ст. 4 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» - природні ресурси України є власністю Українського народу. Громадяни України мають право користуватися природними ресурсами України відповідно до цього та інших законів.
Відповідно до ст. 1 Кодексу України «Про надра» надрами є частина земної кори, що розташована під поверхнею суші та дном водоймищ і простягається до глибин, доступних для геологічного вивчення та освоєння.
Згідно положень ч. 1 ст. 19 цього Кодексу право користування надрами надається шляхом надання спеціального дозволу на користування надрами. Право на користування надрами засвідчується актом про надання гірничого відводу, який у відповідності до п. 4 Положення про порядок надання гірничих відводів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №59 від 27 січня 1995 року може надаватися підприємствам, установам, організаціям, а також громадянам України лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр, а також затвердженого в установленому порядку проекту розробки родовища корисних копалин або будівництва гірничодобувного об`єкта чи підземної споруди, не пов`язаної з видобуванням корисних копалин.
Відповідно до ч. 2 ст. 5 Кодексу України «Про надра» родовищами корисних копалин є нагромадження мінеральних речовин в надрах, на поверхні землі, в джерелах вод та газів, на дні водоймищ, які за кількісно, якістю та умовами залягання є придатними для промислового використання.
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України №827 від 12 грудня 1994 року «Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення» (зі змінами), у редакції Постанови КМ №1370 від 28 грудня 2011 року, супіски входять до переліку корисних копалин місцевого значення - сировина цегельно-черепична.
Разом з тим, усупереч вимогам вищезазначеного законодавства ОСОБА_4 , не маючи спеціального дозволу на користування надрами, діючи умисно, з метою особистого незаконного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний та протиправний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, вчинив кримінальні правопорушення (злочини) за наступних обставин.
1. Так, рішенням чотирнадцятої сесії Летичівської селищної ради №42 від 06 вересня 2021 року ОСОБА_4 отримав у власність та в подальшому 22 вересня 2021 року зареєстрував право власності на земельну ділянку із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064, площею 2 га, із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, розташовану за межами с. Новокостянтинів Летичівської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області.
В подальшому, дізнавшись про існування в межах вказаної земельної ділянки покладів корисних копалин (супісків), які входять до переліку корисних копалин місцевого значення - сировина цегельно-черепична, вирішив їх незаконно добути з метою особистого незаконного збагачення.
Для цього, ОСОБА_4 в період з червня 2022 року (точного часу в ході досудового розслідування не встановлено) по 16 лютого 2023 року, перебуваючи у с. Новокостянтинів Летичівської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області, залучив ОСОБА_6 , який володіє навиками керування екскаватором, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , які володіють навиками водіння вантажних автомобілів, та інших невстановлених в ході досудового розслідування осіб, для допомоги йому у здійсненні видобування корисних копалин - супісків, на що останні, не будучи обізнаними із злочинними намірами ОСОБА_4 , погодилися.
З метою реалізації свого єдиного злочинного умислу, спрямованого на незаконний видобуток корисних копалин - супісків, упродовж з червня 2022 року (точного часу в ході досудового розслідування не встановлено) по 16 лютого 2023 року ОСОБА_4 , залучивши ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та інших невстановлених в ході досудового розслідування осіб, яким заздалегідь нічого не було відомо про його дійсні злочинні наміри, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно небезпечний та протиправний характер своїх дій, за відсутності у нього необхідного для користування надрами та видобування корисних копалин спеціального дозволу (ліцензії), акту про надання гірничого відводу чи проекту розробки родовища корисних копалин, особисто надав для здійснення робіт ОСОБА_6 екскаватор помаранчевого кольору (навантажувач) гусеничний із гідравлічним ковшем, без реєстраційних номерних знаків, власником якого є ОСОБА_9 , із використанням якого останній мав здійснювати розривання (розтин) ґрунту до покладів корисних копалин (супісків), їх виїмку та подальше навантаження і перевезення у визначене місце, та ОСОБА_7 і ОСОБА_8 вантажний автомобіль марки «ЗИЛ», реєстраційний номер НОМЕР_1 , а також автомобіль марки «ЗИЛ» із кабіною зеленого кольору та кузовом оранжевого кольору, номерний знак у передній частині НОМЕР_2 та ззаду НОМЕР_1 , власником яких є ОСОБА_10 , які перебували у користуванні ОСОБА_4 , вказавши при цьому місце незаконного видобування корисних копалин в межах земельної ділянки із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064, розташованої за межами с. Новокостянтинів Летичівської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області, де є наявне залягання супісків, після чого здійснив їх незаконний видобуток обсягом 152 м.куб., та в той же період часу, за допомогою транспортних засобів, а саме: автомобіля марки «ЗИЛ», реєстраційний номер НОМЕР_1 , під керуванням ОСОБА_7 та автомобіля марки «ЗИЛ» із кабіною зеленого кольору та кузовом оранжевого кольору, номерний знак у передній частині НОМЕР_2 та ззаду НОМЕР_1 , номер кузова відсутній, під керування ОСОБА_8 , що діяли за вказівкою ОСОБА_4 , та не усвідомлювали його дійсних і корисливих намірів, супісок було вивезено із території земельної ділянки із кадастровим номером: 6823084200:11:003:0064, розташованої за межами с. Новокостянтинів Летичівської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області, для власних потреб.
В результаті вищезазначених злочинних дій ОСОБА_4 , що виразились у незаконному видобуванні супіску із земельної ділянки із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064, площею 2 га, що відноситься до земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, ним незаконно видобуто 152 м.куб. корисних копалин місцевого значення - супіску (сировина цегельно-черепична), внаслідок чого державі заподіяно збитки, розраховані відповідно до Методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, затвердженої Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України №303 від 29 серпня 2011 року, у розмірі 148686 грн., що є великим розміром, оскільки у сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян (станом на 2023 рік).
Своїми умисними діями, які виразились у незаконному видобуванні корисних копалин місцевого значення у великому розмірі, ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 240 КК України.
2. Окрім цього, рішенням чотирнадцятої сесії Летичівської селищної ради №42 від 06 вересня 2021 року ОСОБА_4 отримав у власність та в подальшому 22 вересня 2021 року зареєстрував право власності на земельну ділянку із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064, площею 2 га, із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, розташовану за межами с. Новокостянтинів Летичівської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області.
Так, ОСОБА_4 , будучи власником вказаної земельної ділянки, в період з червня 2022 року (точного часу в ході досудового розслідування не встановлено) по 16 лютого 2023 року, всупереч вимогам, встановлених пунктами «а» та «ґ» ч. 1 ст. 96 Земельного кодексу України відповідно до яких власники земельних ділянок зобов`язані забезпечувати використання землі за цільовим призначенням та за свій рахунок приводити її у попередній стан у разі незаконної зміни її рельєфу, за винятком випадків незаконної зміни рельєфу не власником такої земельної ділянки, підвищувати родючість ґрунтів та зберігати інші корисні властивості землі; п. 23 Перехідних положень Земельного кодексу України згідно якого зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення, рішення про зміну цільового призначення земельних ділянок у таких випадках приймається щодо земельних ділянок приватної власності - сільськими, селищними, міськими радами, на території яких розташована відповідна земельна ділянка, достовірно знаючи про вид цільового призначення земельної ділянки - землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, самовільно, без відповідних дозвільних документів на проведення робіт та без проведення зміни цільового призначення земельної ділянки, із частини зазначеної земельної ділянки площею 2 га із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064 умисно, протиправно, за допомогою спеціальної техніки, вчинив незаконний видобуток корисних копалин (супіску) площею 0,4645 га, шляхом часткового створення на ній штучного кар`єру для видобування корисних копалин (супісків) об`ємом 152 м.куб, для власних потреб.
Безгосподарське використання ОСОБА_4 частини власної земельної ділянки сільськогосподарського призначення із кадастровим номером 6823084200:11:003:0064 як штучного кар`єру для видобування корисних копалин (супіску) призвело до тимчасового припинення її використання, як земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, про що зазначено в рішенні чотирнадцятої сесії Летичівської селищної ради №42 від 06 вересня 2021 року, тобто призвело до виведення земель загальною площею 0,4645 га із сільськогосподарського обороту.
Своїми умисними діями, які виразились у безгосподарському використанні землі, що спричинило виведення земель з сільськогосподарського обороту, ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 254 КК України.
ІІ. ВІДОМОСТІ ПРО УКЛАДЕНУ УГОДУ, ЇЇ РЕКВІЗИТИ, ЗМІСТ ТА ВИЗНАЧЕНА МІРА ПОКАРАННЯ
3. 17 травня 2023 року до суду для розгляду надійшов затверджений прокурором обвинувальний акт разом з угодою про визнання винуватості, яка укладена між прокурором та підозрюваним за участю захисника за умовами якої:
угода укладена добровільно, не є наслідком застосування щодо підозрюваного чи його близьких родичів насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді;
істотне значення мають обставини: щире каяття підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, активне сприяння у їх розкритті, добровільне відшкодування завданого збитку, які відповідно до ст. 66 КК України є пом`якшуючими обставинами; відсутність обставин, які обтяжують покарання; наявність суспільного інтересу у швидкому судовому провадженні, яке забезпечить повне, своєчасне та невідворотне покарання ОСОБА_4 за вчинення кримінальних правопорушень; наявність суспільного інтересу в запобіганні повторного вчинення кримінального правопорушення, як підозрюваним, так і іншими особами;
ОСОБА_4 під час досудового розслідування повністю, беззастережно визнав свою вину у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України;
підписуючи угоду, сторони повністю погоджуються з формулюванням фактичних обставин, вказаних кримінальних правопорушень та їх правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України;
сторони узгодили між собою призначення покарання і ОСОБА_4 із запропонованим видом та мірою покарання згідний, зокрема: за ч. 2 ст. 240 КК України штраф в розмірі три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51000 грн.; за ч. 1 ст. 254 КК України штраф в розмірі одна тисяча неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн., без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання у виді штрафу в розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51000 грн., без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;
ОСОБА_4 роз`яснено необхідність сплати процесуальних витрат на залучення експертів Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз для проведення судової ґрунтознавчої експертизи, які складають 15194,30 грн.;
сторони угоди погодили порядок визначення долі речових доказів та накладених ухвалами слідчого судді на майно арештів;
обумовлено, що ОСОБА_4 розуміє наслідки укладення та затвердження угоди для сторін, а також наслідки невиконання угоди.
ІІІ. ПОЗИЦІЯ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО УГОДИ
4. Прокурор ОСОБА_3 , обвинувачений ОСОБА_4 і його захисник - адвокат ОСОБА_5 просять затвердити угоду про визнання винуватості, вважають, що угода відповідає вимогам процесуального закону та закону України про кримінальну відповідальність, укладена добровільно, сторонам угоди зрозумілі наслідки її укладення і затвердження, наслідки її невиконання.
ІV. МОТИВИ, З ЯКИХ СУД ВИХОДИВ ПРИ ВИРІШЕННІ ПИТАННЯ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ УГОДИ ВИМОГАМ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ТА ЗАКОНУ І УХВАЛЕННІ ВИРОКУ, ТА ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНУ, ЯКИМИ ВІН КЕРУВАВСЯ
5. Як зазначено у п. 1 ч. 3 ст. 314 КПК України у підготовчому судовому засіданні суд має право затвердити угоду.
Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 468 КПК України у кримінальному провадженні може бути укладена угода між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим про визнання винуватості.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 469 КПК України угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, нетяжких злочинів, тяжких злочинів.
6. Законодавець у ч. 2 ст. 240 КК України передбачив, що порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров`я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин місцевого значення у великому розмірі або незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення - караються штрафом від трьох тисяч до п`яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Законодавець у ч. 1 ст. 254 КК України передбачив, що безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту, - карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
7. Отже, у відповідності до ч. 4 ст. 12 КК України кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України, є нетяжкими злочинами.
8. Судом встановлено, що укладення сторонами угоди про визнання винуватості є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин ніж ті, що передбачені в угоді.
Умови угоди не суперечать вимогам КПК України та/або закону, відповідають інтересам суспільства, не порушують права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб, дії ОСОБА_4 кваліфіковано вірно за ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України, наявні фактичні підстави для визнання ОСОБА_4 винуватості, оскільки в судовому засіданні він беззастережно визнав вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень за обставин, викладених у обвинувальному акті та надав свою згоду на призначення узгодженого в угоді про визнання винуватості покарання, взяті на себе за угодою зобов`язання він зможе виконати сплатити штраф у розмірі 51000,00 грн., адже під час досудового розслідування заподіяні державі Україна збитки у розмірі 148686,00 грн. добровільно відшкодовані (квитанція від 09 травня 2023 року), бажає в найкоротший строк відшкодувати витрати на залучення експертів.
Сторонам відомі наслідки укладення та затвердження угоди про визнання винуватості, передбачені ст. 473 КПК України.
В угоді про визнання винуватості сторонами обумовлені наслідки її невиконання.
У відповідності до вимог п. 9 ч. 2 ст. 52 КПК України в укладенні угоди між прокурором та підозрюваним (обвинуваченим) приймав участь захисник.
Узгоджена в угоді про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним (обвинуваченим) міра покарання відповідає загальним засадам призначення покарання, визначена у межах санкцій ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України, а остаточне покарання визначено у відповідності до вимог ч. 1 ст. 70 КК України, таке покарання не суперечить інтересам суспільства, є справедливим, необхідним і достатнім для виправлення ОСОБА_4 та запобігання вчинення ним нових кримінальних правопорушень.
Суд погоджується із формулюванням угоди про визнання винуватості в тому, що має місце суспільний інтерес у швидкому судовому провадженні, яке забезпечить повне, своєчасне та невідворотне покарання ОСОБА_4 за вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень, а також в запобіганні повторного вчинення кримінального правопорушення як обвинуваченим ОСОБА_4 , так і іншими особами.
9. Згідно п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 66 КК України обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 є щире каяття, активне сприяння розкриттю кримінальних правопорушень, добровільне відшкодування завданого збитку.
10. Обставин, які згідно ст. 67 КК України обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 , органом досудового розслідування та судом не встановлено.
11. ОСОБА_4 одружений, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, відомості про перебування на диспансерному обліку в нарколога, психіатра чи невролога відсутні.
12. Таким чином, зміст угоди про визнання винуватості, умови та порядок її укладення відповідають вимогам ст.ст. 469, 472 КПК України, судом не встановлено підстав, передбачених ч. 7 ст. 474 КПК України, для відмови в затвердженні угоди.
13. За цих обставин суд приходить до висновку, що угоду про визнання винуватості слід затвердити і призначити обвинуваченому ОСОБА_4 узгоджене покарання.
V. ІНШІ РІШЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬСЯ СУДОМ ПРИ УХВАЛЕННІ ВИРОКУ
14. Питання про долю речових доказів та накладених на майно ухвалами слідчого судді арештів суд вирішує відповідно до вимог процесуального закону та погоджених сторонами угоди про визнання винуватості умов.
15. Запобіжний захід не обирався.
16. Цивільний позов не заявлявся.
17. Відповідно до ч. 2 ст. 124 КПК України судові витрати за проведення експертизи підлягають стягненню з обвинуваченого ОСОБА_4 .
Керуючись ст.ст. 2, 7, 30-32, 84-86, 91-94, 100, 107-108, 110, 124, 314, 337, 368-371, 373-374, 376, 392-395, 468-470, 472-476, 532 КПК України,
УХВАЛИВ:
Затвердити угоду про визнання винуватості, яка укладена 17 травня 2023 року між прокурором Летичівської окружної прокуратури ОСОБА_3 та підозрюваним ОСОБА_4 за участю захисника - адвоката ОСОБА_5 .
ОСОБА_4 визнати винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 254 КК України, та призначити йому покарання:
за ч. 2 ст. 240 КК України штраф в розмірі три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51000,00 грн.;
за ч. 1 ст. 254 КК України штраф в розмірі одна тисяча неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000,00 грн., без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.
На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити ОСОБА_4 остаточне покарання у виді штрафу в розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51000,00 грн., без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.
Стягнути з ОСОБА_4 на користь держави витрати на залучення експерта на суму 15194,30 грн. (висновок експерта №7234-22 від 29 березня 2023 року).
Арешт, накладений ухвалами слідчого судді Летичівського районного суду Хмельницької області від 07 і 24 листопада 2022 року на земельні ділянки 6823084200:11:003:0064, 6823084200:11:003:0065, 6823084200:11:003:0066 - скасувати.
Арешт, накладений ухвалою слідчого судді Летичівського районного суду Хмельницької області від 03 листопада 2022 року на:
екскаватор помаранчевого кольору (навантажувач) гусеничний із гідравлічним ковшем, без реєстраційних номерних знаків; бульдозер жовтого кольору марки С-130; трактор-навантажувач XLHJ BACKHOELOADER моделі В 983, кузов № НОМЕР_3 жовтого кольору, реєстраційний номер НОМЕР_4 ; автомобіль марки ЗИЛ, реєстраційний номер о НОМЕР_5 , із кабіною зеленого кольору та кузовом сірого кольору, номер кузова та номер шасі відсутні скасувати та повернути власнику ОСОБА_9 ;
вантажний автомобіль марки ЗИЛ, реєстраційний номер НОМЕР_1 , свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_6 на автомобіль марки ЗИЛ, реєстраційний номер НОМЕР_1 , автомобіль марки ЗИЛ із кабіною зеленого кольору та кузовом оранжевого кольору, номерний знак у передній частині с 3228 та ззаду НОМЕР_1 скасувати та повернути власнику ОСОБА_10 ;
зразки корисних копалин та будівельну цеглину скасувати та зберігати як речовий доказ при матеріалах кримінального провадження;
технічну документацію скасувати та повернути ПП «НОВОКОН» код ЄДРПОУ 43808070.
Запобіжний захід не обирався.
Цивільний позов не заявлявся.
Вирок на підставі угоди може бути оскаржений у порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, з підстав, передбачених статтею 394 цього Кодексу.
Апеляційна скарга на вирок суду подається до Хмельницького апеляційного суду через Летичівський районний суд Хмельницької області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Копію вироку суду негайно після його проголошення вручити обвинуваченому та прокурору.
Копію вироку суду не пізніше наступного дня після ухвалення надіслати учасникам судового провадження, які не були присутніми в судовому засіданні.
Суддя підпис ОСОБА_1
Суддя ОСОБА_1
Суд | Летичівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 15.06.2023 |
Оприлюднено | 16.06.2023 |
Номер документу | 111542819 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Порушення правил охорони або використання надр |
Кримінальне
Летичівський районний суд Хмельницької області
Ходоровський І. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні