Ухвала
від 15.06.2023 по справі 909/1090/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 909/1090/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

15.06.2023 м. Івано-ФранківськГосподарський суд Івано-Франківської області у складі судді Ткаченко І. В., при секретарі судового засідання Сегін І. В., за участю ліквідатора Дідича М. А., представника кредитора КП "Івано-Франківськводоекотехпром" Табаки В. М., розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство відкритого акціонерного товариства "Хутрофірма "Тисмениця",

в с т а н о в и в:

09 лютого 2017 р., Господарський суд Івано-Франківської області порушив провадження у справі про банкрутство ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця", ввів процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначив арбітражного керуючого Дідича М. А.

Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" було оприлюднене на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 09 лютого 2017 р.

08 травня 2018 р., за результатами попереднього засідання суд затвердив реєстр вимог кредиторів ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця", кредиторами боржника визнав Тисменицьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області з грошовими вимогами другої черги в розмірі 3 776 347 грн та першої черги в розмірі 13 780 грн; КП "Івано-Франківськводоекотехпром" з грошовими вимогами четвертої черги в розмірі 91 481 грн 20 коп., шостої черги в розмірі 2 547 грн 90 коп. та першої черги в розмірі 3 200 грн; Тисменицьку ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області з грошовими вимогами другої черги в сумі 19 080 грн 92 коп., третьої черги в розмірі 242 037 грн 22 коп., шостої черги в розмірі 8 261 грн 73 коп. та першої черги в розмірі 3 200 грн; ТОВ "Тисінвест" з грошовими вимогами четвертої черги в розмірі 5 801 867 грн 04 коп. та першої черги в розмірі 3 200 грн; ТОВ "Мебтис" з грошовими вимогами четвертої черги в розмірі 5 419 357 грн 05 коп. та першої черги в розмірі 3 200 грн; ПАТ "ВіЕйБі Банк" з грошовими вимогами четвертої черги в розмірі 12 868 грн та першої черги в розмірі 3 200 грн; ОСОБА_1 з грошовими вимогами першої черги у розмірі 28 261 грн 58 коп.; ОСОБА_2 з грошовими вимогами першої черги у розмірі 29 844 грн 45 коп. Також суд визнав та включив до реєстру вимог кредиторів у першу чергу заборгованість по заробітній платі працівників боржника на загальну суму 2 109 859 грн 33 коп., визнав та окремо вніс до реєстру вимог кредиторів, як такі, що забезпечені заставою майна боржника, грошові вимоги забезпеченого кредитора ПАТ "ВіЕйБі Банк" в розмірі 47 119 158 грн 15 коп.

Крім того, ухвалою від 08 травня 2018 р., суд визнав протиправним та скасував рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень щодо реєстрації права власності ПАТ "ВіЕйБі Банк" на 20 об`єктів належного боржнику нерухомого майна, що було здійснено державним реєстратором після порушення провадження у справі про банкрутство ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" та у період дії мораторію на задоволення вимог кредиторів.

04 грудня 2018 р., Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду ухвалу про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень скасував.

Крім того, постановою Західного апеляційного господарського суду від 08 квітня 2019 р. із врахуванням додаткової постанови Західного апеляційного господарського суду від 12 квітня 2019 р., ухвалу за результатами попереднього засідання Господарського суду Івано-Франківської області від 08 травня 2018 р. у справі № 909/1090/16 скасовано у частині визнання ПАТ "ВіЕйБі Банк" кредитором боржника та в частині окремого внесення зазначених вимог до реєстру вимог кредиторів ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" як таких, що забезпечені заставою майна боржника, та постановлено нове рішення про відмову у повному обсязі в задоволенні кредиторських вимог ПАТ "ВіЕйБі Банк"; а також зобов`язано розпорядника майна вилучити із реєстру вимог кредиторів боржника записи щодо кредиторських вимог ПАТ "ВіЕйБі Банк".

06 травня 2019 р., на виконання вимог згаданої постанови апеляційного суду розпорядник майна подав реєстр вимог кредиторів ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" із відповідними змінами.

05 червня 2019 р., до суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області про заміну ініціюючого кредитора Тисменицького об`єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області правонаступником Головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, за наслідками розгляду якої суд замінив ініціюючого кредитора Тисменицьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області на правонаступника Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

05 червня 2019 р., суд ухвалив постанову про визнання ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у цій справі, ліквідатором банкрута суд призначив арбітражного керуючого Дідича Михайла Андрійовича та зобов`язав ліквідатора банкрута за результатами ліквідаційної процедури подати суду належно оформлений ліквідаційний баланс та звіт про виконану ним роботу.

Повідомлення про визнання ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було оприлюднено на офіційному вебсайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет від 05 червня 2019 р. за № 60045.

11 липня 2019 р., до суду надійшла заява Головного управління ДФС в Івано-Франківській області про заміну кредитора Тисменицької об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області на правонаступника - Головне управління ДФС в Івано-Франківській області.

17 липня 2019 р., суд задовольнив заяву Головного управління ДФС в Івано-Франківській області та замінив кредитора Тисменицьку об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС в Івано-Франківській області на правонаступника Головне управління ДФС в Івано-Франківській області.

Після оприлюднення повідомлення про визнання ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури із поточними грошовими вимогами до боржника звернулися КП "Івано-Франківськводоекотехпром" з вимогами на загальну суму 401 978 грн 47 коп.; Головне управління ДФС в Івано-Франківській області з вимогами на загальну суму 1 947 584 грн 30 коп.; Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області з вимогами на загальну суму 1 972 882 грн 15 коп. та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області з вимогами на загальну суму 4 045 755 грн 89 коп.

21 жовтня 2019 р., введений в дію Кодекс України з процедур банкрутства, відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень якого Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" втратив чинність.

Згідно з п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.

11 лютого 2020 р., за результатами розгляду поточних грошових вимог кредиторів до боржника, суд постановив ухвалу, якою заяви КП "Івано-Франківськводоекотехпром", Головного управління ДФС в Івано-Франківській області; Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області задовольнив повністю, а заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області з поточними вимогами до боржника, яка надійшла до суду з пропуском граничного строку задовольнив частково, визнав та включив до реєстру вимог кредиторів ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" у шосту чергу. Також суд визнав та включив до реєстру вимог кредиторів у першу чергу поточну заборгованість по заробітній платі працівників ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" на загальну суму 803 128 грн 57 коп.

06 липня 2020 р. та 10 серпня 2021 р., до суду надійшли заяви Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про заміну кредитора Головного управління ДФС в Івано-Франківській області на правонаступника Головне управління ДПС в Івано-Франківській області та заміну кредитора Головного управління ДПС в Івано-Франківській області (ідентифікаційний код 43142559) на правонаступника без зміни його найменування - Головне управління ДПС в Івано-Франківській області (ідентифікаційний код 43968084), які суд відповідними ухвалами задовольнив.

21 березня 2023 р., Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області звернулося до суду із заявою про заміну кредитора Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області на правонаступника Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

23 березня 2023 р., суд заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області про заміну кредитора правонаступником у справі про банкрутство ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" задовольнив та замінив кредитора Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області на правонаступника Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

27 березня 2023 р., до суду надійшли звіт ліквідатора у справі про банкрутство ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця", ліквідаційний баланс банкрута та звіт арбітражного керуючого про нарахування та виплату грошової винагороди за підсумками ліквідаційної процедури.

28 березня 2023 р., суд прийняв звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута до розгляду та призначив розгляд справи на 25 квітня 2023 р.

29 березня 2023 р., ліквідатор звернувся до суду із клопотанням про оголошення в розшук транспортних засобів, що належать банкруту, яке суд задовольнив та оголосив в розшук транспортні засоби, що належать на праві власності ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця", а саме: ГАЗ 53 (сміттєвоз), 1979 рік випуску, державний номерний знак НОМЕР_1 , № двигуна НОМЕР_2 , № шасі (рами) 13, колір синій; УАЗ 452 (фургон), 1981 рік випуску, державний номерний знак НОМЕР_3 , № двигуна НОМЕР_4 , № шасі (рами) 13: НОМЕР_5 , колір зелений, а також зобов`язав Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області після розшуку та затримання транспортних засобів повідомити Господарський суд Івано-Франківської області та ліквідатора бакрута арбітражного керуючого Дідича М. А., якому передати відповідні транспортні засоби у встановленому законом порядку.

25 квітня 2023 р., суд відклав розгляд справи на 15 червня 2023 р.

13 червня 2023 р., від арбітражного керуючого Дідича М. А. на електронну адресу суду надійшло доповнення до звіту ліквідатора, в якому ліквідатор повідомив, що невиявлені транспортні засоби банкрута перебувають в розшуку, банківські рахунки ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" в АТ "Райффайзен Банк", АТ "Укрексімбанк" та ГУ ДКСУ в Івано-Франківські області закриті, а також зазначив, що 07 квітня 2023 р. відбулося засідання комітету кредиторів банкрута, на якому було схвалено звіт ліквідатора та висловлено клопотання про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута надав суду пояснення щодо поданого звіту про проведену роботу.

Присутній в судовому засіданні представник кредитора щодо затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, а також закриття провадження у справі не заперечував.

Згідно з ч. 1 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства, після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об`єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, видане Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів боргових цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів. Про час і місце судового засідання, в якому мають розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та кредиторів. Обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти дій, спрямованих на виявлення та повернення активів боржника. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки кредиторів постановляє ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Як зазначив у своєму звіті ліквідатор, в ході ліквідаційної процедури було виявлено майно банкрута, яке було включене до ліквідаційної маси та реалізоване шляхом проведення торгів у формі аукціонів. Грошові кошти, отримані внаслідок продажу на аукціонах майна банкрута, були спрямовані на погашення кредиторської заборгованості відповідно до черговості, погашення заборгованості із заробітної плати; на основну та додаткову винагороду ліквідатора; на витрати на електроенергію, телекомунікаційні послуги, канцелярію, послуги банку; на впорядкування архіву та оплату за його зберігання.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що повністю були задоволені грошові вимоги першої черги.

З метою виявлення активів банкрута, ліквідатор подавав запити до відповідних державних органів.

Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області на відповідний запит ліквідатора повідомило, що право власності на земельні ділянки за ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" не зареєстровано.

Відповідно до листа Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області від 29 вересня 2019 р., інформація щодо реєстрації дозвільних документів банкрута відсутня.

Згідно з даними листа ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від 12 липня 2019 р., зареєстрована техніка за ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" відсутня.

Морська адміністрація Державної служби морського та річкового транспорту України на відповідний запит ліквідатора повідомила, що записи щодо суден, власником або судновласником яких є банкрут відсутні.

За змістом листа Управління Держпраці в Івано-Франківській області від 09 липня 2019 р., за ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" великовантажні та інші технологічні транспортні засоби не зареєстровані.

Відповідно до листа Філії "Головного інформаційно-обчислювального центру" АТ "Укрзалізниця" від 04 липня 2019 р., вагони у банкрута відсутні.

Згідно з даними листа Державного космічною агентства України від 26 червня 2019 р., за ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" не зареєстровано об`єктів космічної діяльності та космічної техніки.

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області повідомило, що ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" має відкриті банківські рахунки в АТ "Ощадбанк", АТ "Райффайзен Банк", АТ "Укрексімбанк" та ГУ ДКСУ в Івано-Франківські області.

Із змісту наявних в матеріалах справи довідок вбачається, що банківські рахунки ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" у вищезгаданих фінансових установах закриті.

Відповідно до довідки Комунальної установи "Трудовий архів Тисменицької міської ради" від 02 вересня 2021 р., документи постійного зберігання ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця" передані на зберігання до архіву.

Згідно з даними листа Територіального сервісного центру № 2641 Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області від 27 вересня 2019 р. за боржником були зареєстровані наступні транспортні засоби:

- ГАЗ 52, 1992 року випуску, колір синій, № шасі (рами) НОМЕР_6 , ДНЗ НОМЕР_7 ;

- КАМАЗ 5320, 1989 року випуску, колір сірий, № шасі (рами) НОМЕР_8 , ДНЗ НОМЕР_9 ;

- ГАЗ-САЗ 3507, самоскид, 1992 року випуску, колір синій, № шасі (рами) НОМЕР_10 , ДНЗ НОМЕР_11 ;

- ГАЗ 2705, 1999 року випуску, колір білий, № шасі (рами) НОМЕР_12 , ДНЗ НОМЕР_13 ;

- УАЗ 452, 1981 року випуску, колір зелений, № шасі (рами) НОМЕР_5 , ДНЗ НОМЕР_14 ;

- ГАЗ 53, 1979 року випуску, колір синій, ДНЗ НОМЕР_1 .

Відповідно до наданої Тисменицьким РВ ДВС інформації транспортні засоби ГАЗ 52, 1992 року випуску, ДНЗ НОМЕР_7 та КАМАЗ 5320, 1989 року випуску, ДНЗ НОМЕР_9 були реалізовані в ході виконавчого провадження, шляхом проведення електронних торгів.

За змістом даних акту про примусове відчуження або вилучення майна та акту передачі-приймання транспортного засобу від 31 березня 2014 р., ГАЗ 2705, 1999 року випуску, колір білий, № шасі (рами) НОМЕР_12 , ДНЗ 6300ІВА було передано ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Самоскид САЗ 3507, ДНЗ 1712ИФО було передано МП "Перспектива". Натомість, ВАТ "Хутрофірма"Тисминиця" було передано Краз-250, ДНЗ 2662ИФО, що підтверджується наявними в матеріалах справи актами від 27 грудня 2001 р.

Транспортні засоби УАЗ 452, 1981 року випуску, колір зелений, № шасі (рами) НОМЕР_5 , ДНЗ НОМЕР_14 та ГАЗ 53, 1979 року випуску, колір синій, ДНЗ 6033ИФА ліквідатором не були виявлені, у зв`язку з чим за його клопотанням, ухвалою від 29 березня 2023 р. ці транспортні засоби були оголошені судом в розшук.

Відповідно до листа Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП України в Івано-Франківській області від 04 травня 2023 р., зазначені транспортні засоби виявлені не були.

Разом з тим, суд вважає за необхідне зазначити, що у разі виявлення згаданих транспортних засобів, дана ухвала може бути переглянута за нововиявленими обставинами.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що 07 квітня 2023 р., комітет кредиторів звіт ліквідатора про проведену роботу схвалив та просив суд постановити ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Відповідно ч. 2 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна або майно не виявлено чи відсутнє, господарський суд постановляє ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали надсилається державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - банкрута, а також власнику майна.

На підставі викладеного, за результатами розгляду даної справи, дослідивши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута, суд дійшов висновку, що для виявлення майнових активів боржника з метою задоволення вимог кредиторів ліквідатором виконані всі необхідні дії та покладені на нього Кодексом України з процедур банкрутства обов`язки, у зв`язку з чим слід затвердити поданий звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідувати банкрута як юридичну особу та закрити провадження у даній справі.

Відповідно до ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

За змістом частин 1, 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) у разі, зокрема, затвердження звіту ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом, у зв`язку з чим господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Крім того, ліквідатор банкрута подав на затвердження звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за підсумками ліквідаційної процедури, відповідно до якого основна грошова винагорода за виконання повноважень ліквідатора становить 436 132 грн 20 коп., а додаткова грошова винагорода 84 920 грн 66 коп.

За змістом частин 1 - 4 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Додаткова грошова винагорода арбітражного керуючого визначається в розмірі: 5 відсотків вартості стягнутого на користь боржника майна, яке на день відкриття провадження у справі перебувало у третіх осіб; 3 відсотки суми погашених вимог кредиторів. Додаткова винагорода не сплачується арбітражному керуючому у разі, якщо вимоги забезпеченого кредитора погашаються у зв`язку з продажем такому кредитору майна, що забезпечує його вимоги. Право вимоги додаткової грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого з дня фактичного надходження до боржника стягнутого на його користь майна, яке на день відкриття провадження у справі перебувало у третіх осіб, або з дня фактичного надходження коштів на рахунок боржника, які спрямовуються на погашення вимог кредиторів.

Витрати арбітражного керуючого, пов`язані з виконанням ним повноважень у справі, відшкодовуються в порядку, передбаченому цим Кодексом, крім витрат на страхування його професійної відповідальності, а також витрат, пов`язаних з виконанням таких повноважень у частині, в якій зазначені витрати перевищують регульовані державою ціни (тарифи) на відповідні товари, роботи, послуги чи ринкові ціни на день здійснення відповідних витрат або замовлення (придбання) товарів, робіт, послуг.

В ч. 6 ст. 30 цього Кодексу визначено, що арбітражний керуючий не менше одного разу на два місяці звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат на засіданнях зборів кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітету кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - перед забезпеченим кредитором. Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором. Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, погашення боргів боржника подається арбітражним керуючим до господарського суду за п`ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Дослідивши матеріали справи суд встановив, що за даними протоколу засідання комітету кредиторів від 16 березня 2023 р., звіт про нарахування та виплату грошової винагороди ліквідатора, здійснення та відшкодування витрат за підсумками ліквідаційної процедури був схвалений комітетом кредиторів ВАТ "Хутрофірма "Тисмениця".

На підставі викладеного, суд дійшов висновку про затвердження звіту арбітражного керуючого Дідича М. А. про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за підсумками ліквідаційної процедури.

Керуючись статтями 2, 30, 61, 64, 65, 90 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 234, 235 ГПК України, суд

у х в а л и в:

звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс відкритого акціонерного товариства "Хутрофірма "Тисмениця" - затвердити.

Звіт арбітражного керуючого Дідича Михайла Андрійовича про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за підсумками ліквідаційної процедури у справі № 909/1090/16 - затвердити.

Відкрите акціонерне товариство "Хутрофірма "Тисмениця" (77400, Івано-Франківська обл., м. Тисмениця, вул. Вербова, буд. 9; ідентифікаційний код 003300015) як юридичну особу - ліквідувати.

Державному реєстратору провести державну реєстрацію припинення відкритого акціонерного товариства "Хутрофірма "Тисмениця" (77400, Івано-Франківська обл., м. Тисмениця, вул. Вербова, буд. 9; ідентифікаційний код 003300015).

Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, згідно з ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, - вважати погашеними.

Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Дію мораторію на задоволення вимог кредиторів - припинити.

Провадження у справі № 909/1090/16 про банкрутство відкритого акціонерного товариства "Хутрофірма "Тисмениця" - закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена у визначені статтями 256, 257 ГПК України строк та порядку.

Суддя І. В. Ткаченко

Повний текст ухвали складено 19 червня 2023 р.

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення15.06.2023
Оприлюднено20.06.2023
Номер документу111609596
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/1090/16

Ухвала від 15.06.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 25.04.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 05.04.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 29.03.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 28.03.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 23.03.2023

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 13.08.2021

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Постанова від 16.09.2020

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Желік Максим Борисович

Ухвала від 07.09.2020

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Желік Максим Борисович

Ухвала від 19.08.2020

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Желік Максим Борисович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні