Справа № 758/12546/20
Категорія 35
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(вступна та резолютивна частини)
29 червня 2023 року місто Київ
Подільський районний суд міста Києва у складі:
головуючого - судді Ларіонової Н.М.,
при секретарі судового засідання Волошиній А.М.,
за участю: позивача ОСОБА_1 ,
представник позивача - адвоката Штельмах В.Ю.,
представника відповідача-2 - адвоката Пустовіт А.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі районного суду в місті Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку захисту прав споживачів, -
В И Р І Ш И В :
Позов ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку захисту прав споживачів - задовольнити в повному обсязі.
Стягнути солідарно з фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» на користь ОСОБА_1 суму матеріальних збитків у розмірі 25 277,16 грн. (двадцять п`ять тисяч двісті сімдесят сім грн. 16 коп.).
Стягнути солідарно з фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» на користь ОСОБА_1 суму моральної шкоди у розмірі 5 000,0 грн. (п`ять тисяч грн. 00 коп.).
Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» в дохід держави судовий збір в розмірі по 420,4 грн. (чотириста двадцять грн. 40 коп.) з кожного.
Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.
Учасник справи, якому копія повного судового рішення не була вручена в день його складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 30 днів з дня вручення йому копії повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повне найменування учасників справи:
Позивач - ОСОБА_1 (місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 );
Відповідач-1 - фізична особа-підприємець ОСОБА_2 (зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 ; РНОКПП НОМЕР_2 );
Відповідач-2 - Товариство з обмеженою відповідальністю «Тревел Профешнл Груп» (місцезнаходження за адресою: 01004, м.Київ, вул.Велика Васильківська, буд.34; код ЄДРПОУ 36387500).
Суддя Н. М. Ларіонова
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 29.06.2023 |
Оприлюднено | 03.07.2023 |
Номер документу | 111875907 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Ларіонова Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні