2/130/707/2023
130/1616/23
У Х В А Л А
30.06.2023 р.
Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Вернік В.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області про відшкодування моральної шкоди, .
ВСТАНОВИВ:
23.06.2023 року після повторного авторозподілу за наслідком самовідводу судді Шепеля К.А. надійшов позов ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області про відшкодування моральної шкоди, із вимогами не надсилати його позов до адміністративного суду, в якому йому повідомити, що стягнення шкоди робиться на підставі ЦК України; визнати, що рішення Конституційного суду відноситься виключно до судових зборів, накладених судами про стягнення грошей з позивачів та у порядку вимог закону України про стягнення будь-яких судових зборів чи штрафів; на підставі рішення Конституційного суду від 22.03.2023 року №3-р(ІІ)2023з та п.1 ч.2 ст.16 ЦК України визнати його право на гарантованість Державою Україна його прожиткового мінімуму вказаного в довідках з пенсійного та сільської ради; за порушення його прожиткового мінімуму стягнути з відповідача на його користь 2481 грн моральної шкоди.
Вивченням наразі вказаної позовної заяви встановлено, що її подано з порушенням вимог ст.175, 177 ЦПК України.
Так, позивачем у якості юридичної особи, в особі якої пред`явлено даний позов до Держави України, вказано Державну виконавчу службу у Жмеринському районі Вінницької області, що вочевидь не узгоджується з повним та вірним найменування згідно Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України щодо вказаного ідентифікаційного коду юридичної особи заявленого відповідача.
Також позивачем не додано копій долучених до позовної заяви копій документів у кількості осіб, зазначених у позові, зважаючи на те, що категорія даної справи не відноситься до визначеного законом переліку, у яких передбачено можливість неподання копій документів.
Згідно ч.1,2 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Встановлені недоліки позивачу слід усунути шляхом уточнення за змістом нової редакції позовної заяви найменування відповідача, а також долучення копій позовної заяви та доданих до позову документів у кількості відповідно кількості належних учасників справи.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 175, 177, 185 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області про відшкодування моральної шкоди залишити без руху, про що повідомити позивача та надати йому для усунення недоліків п`ятиденний строк з дня отримання копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вернік В.М.
Суд | Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 30.06.2023 |
Оприлюднено | 10.07.2023 |
Номер документу | 112049355 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Вернік В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні