ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"11" липня 2023 р. Справа№ 910/992/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Яковлєва М.Л.
суддів: Станіка С.Р.
Гончарова С.А.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
на рішення Господарського суду міста Києва від 30.11.2022, повний текст якого складений 23.05.2023
у справі № 910/992/22 (суддя Літвінова М.Є.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Геліос»
до 1. Публічного акціонерного товариства «Український професійний банк»
2. Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «АСТА-КАПІТАЛ»
3. Товариства з обмеженою відповідальністю «Держзакупівлі.Онлайн»
4. Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача-1:
1. Публічне акціонерне товариство «Фідобанк»
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес Авіація»
про визнання недійсними відкритих торгів (аукціону), протоколу електронного аукціону та договору купівлі-продажу майнових прав, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 22.11.2022 у справі № 910/992/22 позовні вимоги задоволені частково. Визнано недійсним з моменту укладення Договір № 82/1 купівлі-продажу майнових прав за кредитними договорами, договорами поруки та договорами іпотеки суб`єктів господарювання від 29.04.2020 року, посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Лапкевич Т.В. та зареєстрований у реєстрі за № 483, в частині активу - Договору про відкриття траншевої кредитної лінії № 293 від 10.08.2010 року, позичальником за яким є ТОВ «Бізнес Авіація», та Іпотечного договору від 10.08.2010 року, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Бойко Л.Л. за реєстровим № 5817, Іпотекодавцем за яким є ТОВ «Бізнес Авіація». В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 30.11.2022 у справі № 910/992/22 та ухвалити нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.
Крім того, скаржником заявлене клопотання про поновлення строку оскарження вищевказаного рішення.
Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.07.2023, справу № 910/992/22 передано на розгляд колегії суддів у складі: Яковлєв М.Л. - головуючий суддя; судді: Станік С.Р., Гончаров С.А..
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Північного апеляційного господарського суду без матеріалів справи, що у даному випадку унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, апеляційний господарський суд вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, до надходження матеріалів справи.
Керуючись ст.234, 281 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -
У Х В А Л И В :
1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/992/22.
2. Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи № 910/992/22.
3. Копію ухвали надіслати скаржнику та Господарському суду міста Києва.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя М.Л. Яковлєв
Судді С.Р. Станік
С.А. Гончаров
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 11.07.2023 |
Оприлюднено | 13.07.2023 |
Номер документу | 112142875 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності кредитування забезпечення виконання зобов’язання |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Яковлєв М.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні