Справа № 462/5263/23
провадження 2/462/1481/23
У Х В А Л А
13 липня 2023 року, суддя Залізничного районного суду м. Львова Ліуш А.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Запорізького трансформаторного заводу, Чуднівської державної нотаріальної контори, за участі третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Перша Запорізька державна нотаріальна контора, Друга Львівська державна нотаріальна контора Львівської області, ОСОБА_2 , про скасування заборони та арешту нерухомого майна,-
ВСТАНОВИВ:
до Залізничного районного суду м. Львова надійшла зазначена позовна заява про скасування заборони та арешту нерухомого майна. Дослідивши позовну заяву, суд прийшов до наступного висновку.
Відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно доч.2ст.4ЗУ «Просудовий збір»,за поданнядо суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою, позивачу слід сплатити 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
В той же час, відповідно до ч. 3 ст. 6 ЗУ «Про судовий збір», у разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Аналогічне положення міститься в п. 10 Постанови Пленуму ВССУ № 10 від 17.10.2014, відповідно до якого подані до суду позовні заяви чи заяви, а також зустрічні позовні заяви можуть містити кілька самостійних позовних вимог, кожна з яких є об`єктом справляння судового збору. Так, якщо в позовній заяві об`єднано дві або більше самостійних вимог немайнового характеру, пов`язані між собою, судовий збір сплачується окремо з кожної із таких вимог (або загальною сумою).
В той же час, як вбачається з прохальної частини позову, позивач просить суд: 1) скасувати заборону, з Державного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна запис про обтяження заборони №3044423, яка була зареєстрована Чуднівською державною нотаріальною конторою31.03.2006 року, на підставі повідомлення б/н, виданого Чуднів РК у зв`язку №2 на прізвище ОСОБА_3 ; 2) вилучити з Державного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна запис про обтяження заборони №3044423, яка була зареєстрована Чуднівською державною нотаріальною конторою31.03.2006 року, на підставі повідомлення б/н, виданого Чуднів РК у зв`язку №2 на прізвище ОСОБА_3 ; 3) скасувати заборону з Державного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна запис про обтяження заборони №2579811, який був зареєстрований Першою запорізькою державною нотаріальною конторою 09.11 2005 року, на підставі повідомлення б/н, виданого Запорізьким трансформаторним заводом на прізвище ОСОБА_3 ; 4) вилучити з Державного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна запис про обтяження заборони №2579811, який був зареєстрований Першою запорізькою державною нотаріальною конторою 09.11 2005 року, на підставі повідомлення б/н, виданого Запорізьким трансформаторним заводом на прізвище ОСОБА_3 .
Відтак, позивачем було заявлено 4 вимоги немайнового характеру. Однак, як вбачається з матеріалів справи, позивачем було сплачено судовий збір в розмірі 2147,20 грн., тобто лише за дві вимоги немайнового характеру. Відтак, ОСОБА_1 , слід доплатити судовий збір в розмірі 2144,8 грн., за ще дві вимоги немайнового характеру.
Згідно з вимогами ч. 1 ст. 185 ЦПК України суд, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.185, 260, 294, 318 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
позовну заяву ОСОБА_1 до Запорізького трансформаторного заводу, Чуднівської державної нотаріальної контори, за участі третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Перша Запорізька державна нотаріальна контора, Друга Львівська державна нотаріальна контора Львівської області, ОСОБА_2 , про скасування заборони та арешту нерухомого майна, - залишити без руху, надавши позивачу строк п`ять днів з дня отримання копії даної ухвали, для виправлення недоліків позовної заяви, а саме:
-надати квитанцію про сплату судового збору в розмірі 2147 / дві тисячі сто сорок сім гривень / 20 копійок, за ще дві вимоги немайнового характеру.
Роз`яснити позивачу, що у разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: А.І. Ліуш
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 13.07.2023 |
Оприлюднено | 18.07.2023 |
Номер документу | 112212677 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Залізничний районний суд м.Львова
Ліуш А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні