Справа № 686/22127/22
Провадження № 2/686/1020/23
УХВАЛА
про виправлення описки
21 липня 2023 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Колієв С.А. розглянувши цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,
встановив:
В провадженні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя.
В підготовчому провадженні представником позивача подано клопотання про призначення у справі судової транспортно-товарознавчої експертизи, на вирішення якої постановити наступні питання:
1. Яка ринкова вартість транспортного засобу DAEWOO Lanos 1500, 2007 р.в.?
2. Яка ринкова вартість транспортного засобу Renault Kangoo 1461, 2003 р.в.?
Ухвалою суду від 13.07.2023 року було задоволено клопотання представника позивача та призначено у справі судову транспортно-товарознавчу експертизу.
Як вбачається з матеріалів справи, у зазначеній ухвалі судом допущено описку, яка підлягає виправленню, а саме у резолютивній частині ухвали зазначено: «Для проведення експертизи надіслати експертній установі матеріали цивільної справи 686/20531/22.», замість правильного: «Для проведення експертизи надіслати експертній установі матеріали цивільної справи 686/22127/22.».
Згідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлені, вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи вищевикладене, допущена описка в ухвалі суду підлягає виправленню з ініціативи суду, виправлення допущеної описки не змінить суть рішення, мотиви, з яких суд встановив відповідні факти та відповідний висновок.
Керуючись ч. 1 ст. 269. ст. 353 ЦПК України, суд
постановив:
Виправити допущену судом описку в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 13.07.2023 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, зазначивши та вважати правильним сьомий абзац резолютивної частини ухвали про призначення у справі судової транспортно-товарознавчої експертизи у наступній редакції: «Для проведення експертизи надіслати експертній установі матеріали цивільної справи 686/22127/22.».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду через Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області в 15-денний строк з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2023 |
Оприлюднено | 26.07.2023 |
Номер документу | 112386991 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Колієв С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні