Ухвала
від 28.02.2023 по справі 405/1098/23
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КІРОВОГРАДА

Справа № 405/1098/23

провадження № 1-кс/405/536/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.02.2023 м. Кропивницький

Слідчий суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянув клопотання прокурора відділу Кіровоградської обласної прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів.

Клопотання надійшло до суду 17.02.2023.

Суд перевіривматеріали клопотання,включаючи витягз Єдиногореєстру досудовихрозслідувань за№ 32021120010000005від 25.01.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Клопотання протимчасовий доступдо речейта документіву кримінальномупровадженні за№32021120010000005від 25.01.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, відповідає вимогам ст. 160 КПК України.

Прокурор в обґрунтування клопотання зазначив, що у провадженні слідчого управління Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32021120010000005від 25.01.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, за фактом того, що службові особи ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) АДРЕСА_1 ) директор ОСОБА_4 шляхом відображення в бухгалтерському обліку та в податковій звітності безтоварних фінансово-господарських операцій проведених з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код НОМЕР_5 ) в період червень 2019 - квітень 2020 року умисно ухилились від сплати податку на додану вартість в сумі 10 117 666 грн., що призвело до фактичного ненадходження в бюджет грошових коштів в особливо великих розмірах.

Крім того, проведеним аналізом фінансово господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за період 2019-2020 роки встановлено, що у вказаний період часу зазначений суб`єкт господарювання сформував податковий кредит з ПДВ на суму 10117666 грн., від наступних суб`єктів господарювання, а саме:ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (5927162 грн.), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (892835 грн.), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (1441236 грн.), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (1886433 грн.).

На даний час по кримінальному провадженню виникла необхідність у встановленні наявності/відсутності руху грошових коштів по розрахунковим рахункам ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код НОМЕР_5 ).

Відповідно до розширених відомостей встановлено, що вище вказані СГД використовують розрахункові рахунки відкриті в АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_6 ), що розташований за адресою: АДРЕСА_2 , а саме: ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ):№ НОМЕР_7 (долар США), № НОМЕР_7 (українська гривня), № НОМЕР_8 (українська гривня), № НОМЕР_9 (українська гривня); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ): № НОМЕР_10 (українська гривня).

Згідно ізІнструкцією пропорядок відкриття,використання ізакриття рахунківу національнійта іноземнихвалютах,затвердженою постановою Нацбанку України №492 від 12.11.2003, банк відкриває поточний рахунок юридичній особі, яка не має рахунку в цьому банку, на підставі таких документів: заяви про відкриття поточного рахунку, копії належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту /засновницького договору/ установчого акта / положення), копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що містить відомості про юридичну особу; картки із зразками підписів і відбитка печатки. Особа, що подає документи і відкриває рахунок ідентифікується шляхом пред`явлення свого паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, з яких виготовляються копії, що зберігаються в юридичній справі клієнта.

Відповідно до затвердженого постановою Нацбанку України №254 від 18.06.2003 Положення про організацію операційної діяльності в банках України, документи для відкриття рахунків клієнтів мають зберігатися у справі з юридичного оформлення рахунку (юридична справа), що оформляється для кожного клієнта окремо. Умови відкриття рахунку та особливості його функціонування передбачаються в договорі, що укладається між банком і його клієнтом у письмовій формі.

Положенням про організацію операційної діяльності в банках України, затвердженого постановою Нацбанку України № 254 від 18.06.2003 (із змінами і доповненнями), оброблення інформації про операції та її зберігання мають виконуватися на серверах та/або іншій комп`ютерній техніці, які повинні фізично розташовуватися на території України.

Організація операційної діяльності передбачає наявність документованих операційних процедур (правил) за всіма операціями, що здійснюються банками. Проведені банком операції документуються первинними документами (паперовими та електронними) із застосуванням при здійсненні безготівкових операцій з клієнтами платіжними дорученнями, касові операції оформляються видатковими та прибутковими квитанціями, грошовими чеками, і інші. Первинні документи складаються на паперових носіях або в електронній формі та містять такі обов`язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства (банку), що склало документ; зміст та обсяг операції (короткий зміст операції та підстава для її здійснення), одиницю її виміру; посади осіб, відповідальних за здійснення операції і правильність її оформлення; особистий підпис (електронний цифровий підпис) та інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні операції; назва одержувача коштів; сума операції (цифрами та словами). Сума операції може бути відображена лише цифрами, якщо цей документ формується за допомогою програмного забезпечення в автоматизованому режимі або якщо це передбачено нормативно-правовими актами Національного банку; номери рахунків; назва банку (одержувача та платника коштів).

Виходячи із вимог вищезазначених нормативних актів достовірно відомий перелік документів юридичної справи, що сформована при відкритті рахунку, та обов`язкові реквізити документів якими оформлено проведення банківських операцій по банківських рахунках.

Відповідно до вимог ст.69 ПКУ банки та інші фінансові установи зобов`язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків - юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття). В свою чергу, контролюючий орган не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення від фінансової установи про відкриття рахунка зобов`язаний направити повідомлення про взяття рахунка на облік або відмову у взятті контролюючим органом рахунка на облік із зазначенням підстав у порядку, визначеному цим Кодексом.

Значення вказанихдокументів длявстановлення обставину кримінальномупровадженні насампередполягає втому,що вонимістять важливудоказову базупро підтвердженняфактів отриманнягрошових коштіввід підприємствреального секторуекономіки тапроведення оплатиза поставленітовари тапослуги перевезеннявід нерезидентів тавище вказанимпідприємствам тапідстав недекларування підприємствамиТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(кодЄДРПОУ НОМЕР_1 ),ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 »(код НОМЕР_3 )та іншихФСГД відповідних обсягів податкового кредиту та податкових зобов`язань з ПДВ при здійсненні фінансових операцій з підприємствами задіяними у вище вказаній схемі в тому числі і проведення перерахування коштів без належного їх відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності.

Крім того, значимість документів пов`язана і з специфікою розслідування кримінальних правопорушень про злочини у сфері оподаткування, оскільки без дослідження певного ряду документів, в тому числі тих до яких планується отримати дозвіл на тимчасовий доступ, проведення відповідного аналізу податкових декларацій, аналізу руху коштів, бухгалтерських (первинних) документів та даних, які знаходяться у володінні банківських установ, не можливо прийняти відповідне законне процесуальне рішення та зробити висновок про наявність в діях певної особи ознак кримінального правопорушення.

Згідно ст.99 КПК України визначено, що документ є спеціально створений з метою збереження інформації об`єкт, який містить відомості, що можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження. Оригіналом документа є сам документ, а оригіналом електронного документа його відображення, якому надається таке ж значення як документу.

Згідно ст.5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» № 2599-ІУ від 31.05.2005 визначено, що електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму. Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною.

Згідно Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» № 2346-III від 05.04.2001 передбачено, що подання електронних розрахункових документів може здійснюватися клієнтом як особисто на носіях інформації, так і за допомогою наданих йому обслуговуючим банком програмно-технічних засобів, які забезпечують зв`язок з програмно-технічними засобами цього банку. Програмно-технічні засоби з вбудованою в них системою захисту інформації мають відповідати вимогам, що встановлюються Національним банком України.

Обслуговуючий платника банк зобов`язаний перевірити відповідність номера рахунка платника і його коду та приймати цей документ до виконання тільки у разі їх збігу. Крім цього, обслуговуючий платника банк перевіряє повноту, цілісність та достовірність цього розрахункового документа в порядку, встановленому Національним банком України.

Електронні документи на переказ, розрахункові документи та документи за операціями із застосуванням спеціальних платіжних засобів, що містять банківську таємницю, під час їх передавання засобами телекомунікаційного зв`язку повинні бути зашифровані згідно з вимогами відповідної платіжної системи, а за їх відсутності - відповідно до законів України та нормативно-правових актів Національного банку України.

Для адресації комп`ютерів чи пристроїв у комп`ютерних мережах, що побудовані з використанням протоколу ТСР/ІР ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) використовується ідентифікатор (унікальний числовий номер) ІР-адреса (Internet Protocol address), яка призначається користувачем у налаштуваннях пристрою або призначається автоматично при підключенні пристрою до мережі і не може бути присвоєна іншому пристрою. В даному випадку такий тип підключення є постійним, тобто ІР-адреса є незмінною і не залежить від часу підключення та тривалості сесій використання мережі.

Інформація про електронне ім`я користувача, дата та час з`єднання (включаючи години, хвилини та секунди з`єднання) та ІР-адреса враховуються в протоколах системи «Клієнт-Банк». Зазначена інформація в обов`язковому порядку зберігається на сервері банківської установи так як все існуюче програмне забезпечення передбачає обов`язкове ведення LOG файлів, тобто файл який хронологічно фіксує всі маніпуляції, які здійснюються за допомогою сервера, в тому числі час та ІР-адреси.

Тобто, зважаючи, що управління банківськими рахунками здійснюється засобами телекомунікаційного зв`язку за допомогою системи Клієнт-Банк, Інтернет-Банк шляхом направлення клієнтом вимог до банку у вигляді електронних платіжних доручень про здійснення перерахувань грошових коштів та ведення банком реєстрів і обліку виконаних дебетових і кредитових оборотів по рахунках, в даному випадку оригіналом електронного документу, а саме відомостей про рух коштів по банківському рахунку, роздруківки протоколів обліку інформації, в яких відображаються ІР-адреси, та інша інформація в електронному вигляді, до якої планується проведення тимчасового доступу є документи, які передані електронними засобами і зберігаються на сервері банку та можуть бутиперетворені електроннимизасобами увізуальну форму як скопійовані на магнітний носій так і роздруковані на паперовому носії оригіналом електронного документу, в даному випадку, є його відображення, якому надається таке ж значення, як документу для надання на ухвалу слідчого судді.

На даний час з метою повного, всебічного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, виявлення як тих обставин, що викривають, так і тих, що виправдовують особу, а також обставин, що пом`якшують чи обтяжують його покарання, з метою надання цим обставинам належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, у кримінальному провадженні виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до документів юридичної справи та електронних документів, що зберігаються на сервері банку про рух коштів по рахунках ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ):№ НОМЕР_7 (долар США), № НОМЕР_7 (українська гривня), № НОМЕР_8 (українська гривня), № НОМЕР_9 (українська гривня); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ): № НОМЕР_10 (українська гривня), відкритих в АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_6 ), що розташований за адресою: АДРЕСА_2 , а саме:

-електронних документів перетворених електронними засобами у візуальну форму скопійовані на магнітний носій та роздруковані на паперовому носії про рух коштів з по-секундною реєстрацією із зазначенням часу проведення платежів (дат, годин, хвилин, секунд), призначення платежу, розшифровкою кореспондентів (назва, код ЄДРПОУ, номер рахунку, назва банку, МФО банку), розшифровкою кредитових та дебетових оборотів, з вхідним та вихідним залишком за кожен операційний день, загальним обсягом кредитових та дебетових оборотів по рахункам вище вказаних СГД.

-електронних документів протоколів обліку інформації системи «Клієнт-Банк» перетворених електронними засобами у візуальну форму і роздрукованих на паперовому носії, з відображенням ІР-адреси з якої вказаний клієнт користувався Інтернетом і при цьому надсилав до банку платіжні документи, а також порядковий номер транзакції на сервері банку (ID), ім`я користувача (логін -USERED), операційна система клієнта (OS), програмне забезпечення за допомогою якого здійснюється з`єднання клієнта з системою, тобто клієнтська програма банківської установи (BROWSER) за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-заяв про відкриття (закриття) рахунків, договорів розрахунково-касового обслуговування рахунків, корінців повідомлень від платника податків про відкриття рахунку в установі банку, рішень засновників та наказів про призначення посадових осіб, довідок про взяття на облік платника податків, страхового свідоцтва, статутних документів, копій паспортів засновників та директорів підприємства, копій довідок фізичних осіб платників податків, довідки форми 4-ОПП, наказів (розпоряджень) про призначення директорів;

-договорів про порядок проведення електронних платежів за допомогою системи „Клієнт-Банк за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-заяв на встановлення системи „Клієнт-Банк, актів інсталяції системи Інтернет-Клієнт-Банк, регенерації ключів, акт виконаних робіт, яким підтверджено факт встановлення системи Клієнт-Банк та передачі банком електронного шифру (ключа) уповноваженому представнику підприємства зазначенням адрес, в т.ч. електронних, та телефонів за якими встановлено та через які здійснювався зв`язок з сервером банку по вказаних рахунках, акти регенерації ключів;

-довіреності на осіб, які мають право отримувати як на паперовому носії так і в електронному вигляді відомості, інформацію про рух коштів по рахунку, отримувати готівкові кошти, чекові книжки за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу року;

-карток іззразками підписівта відбиткупечатки підприємств, що діяли на протязі періоду за період з моменту відкриття по 06.07.2021, а також наявні копії паспортів осіб, яким надано право підпису та розпорядження коштами підприємства за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-платіжних доручень, в т.ч. на сплату податків, зборів, обов`язкових платежів по рахунку;

-заяв на видачу готівки за період за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-заяв наотримання чековихкнижок порахунках підприємств за період за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-чеків наотримання готівковихкоштів таплатіжних дорученьпо рахункампідприємств за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-договорів поворотної (безповоротної) фінансової допомоги (позики) наданих чи отриманих за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу.

Підставами вважати, що вище перелічені документи перебувають у володінні АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_6 ), що розташований за адресою: АДРЕСА_2 , є дані автоматизованих інформаційних систем ДФС України розширених відомостей про взяття на облік платника податків, до яких внесені отримані від банківських установ відомості про відкриття банківських рахунків.

В судове засідання прокурор не з`явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, надіслав заяву, в якій просив клопотання розглядати у його відсутність, просив його задовольнити.

Представник АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " в судове засідання не з`явився, про дату та час розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки не повідомив.

Відповідно до ст.107 ч.4 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Дослідивши матеріали клопотання, якими обґрунтовується необхідність надання тимчасового доступу, слідчий суддя дійшов до наступних висновків.

Судом встановлено, що у провадженні слідчого управління Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32021120010000005від 25.01.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, за фактом того, що службові особи ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) АДРЕСА_1 ) директор ОСОБА_4 шляхом відображення в бухгалтерському обліку та в податковій звітності безтоварних фінансово-господарських операцій проведених з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код НОМЕР_5 ) в період червень 2019 - квітень 2020 року умисно ухилились від сплати податку на додану вартість в сумі 10 117 666 грн., що призвело до фактичного ненадходження в бюджет грошових коштів в особливо великих розмірах.

Статтею 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

З матеріалів, доданих до клопотання вбачається, що є достатні підстави вважати, що зазначені у клопотанні документи, до яких просить слідчий надати тимчасовий доступ, перебувають у володінні АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_6 ), що розташований за адресою: АДРЕСА_2 .

Слідчим доведено, що вищезазначені документи самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема, встановлення осіб, що причетні до вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, в документах, до яких слідчий просить надати тимчасовий доступ, містяться відомості, які можуть становити банківську таємницю, та слідчим доведена можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

На підставі викладеного, слідчий суддя приходить до висновку про надання тимчасового доступу до документів, зазначених в клопотанні, які перебувають у володінні АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 ".

Що стосується вимоги прокурора про надання розпорядження щодо можливості вилучення вищезазначених документів в належним чином завірених копіях, то відповідно до ч.7 ст.163 КПК України, слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей та документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, тобто здійснення їх виїмки не в копіях, а в оригіналах.

Проте, прокурор просить надати тимчасовий доступ до речей та документів у копіях, а тому, в даному випадку, положення ч. 7 ст. 163 КПК України, не підлягають застосуванню.

Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку про відмову в цій частині клопотання.

Керуючись ст.ст. 159-166, 309, 369-372 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання прокурора відділу Кіровоградської обласної прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів задовольнити частково.

Надати слідчим слідчої групи в кримінальному провадженні №32021120010000005 від 25.01.2021, тимчасовий доступ до банківських документів ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ):№ НОМЕР_7 (долар США), № НОМЕР_7 (українська гривня), № НОМЕР_8 (українська гривня), № НОМЕР_9 (українська гривня); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ): № НОМЕР_10 (українська гривня), а саме:

- електронних документів перетворених електроннимизасобами увізуальну форму скопійованіна магнітнийносій та роздрукованіна паперовомуносії про рух коштів з по-секундною реєстрацією із зазначенням часу проведення платежів (дат, годин, хвилин, секунд), призначення платежу, розшифровкою кореспондентів (назва, код ЄДРПОУ, номер рахунку, назва банку, МФО банку), розшифровкою кредитових та дебетових оборотів, з вхідним та вихідним залишком за кожен операційний день, загальним обсягом кредитових та дебетових оборотів по рахунках ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "(код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ):№ НОМЕР_7 (долар США), № НОМЕР_7 (українська гривня), № НОМЕР_8 (українська гривня), № НОМЕР_9 (українська гривня); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ): № НОМЕР_10 (українська гривня) від 01.01.2019 по 28.02.2023.

-заяв про відкриття (закриття) рахунків, договорів розрахунково-касового обслуговування рахунків, корінців повідомлень від платника податків про відкриття рахунку в установі банку, рішень засновників та наказів про призначення посадових осіб, довідок про взяття на облік платника податків, страхового свідоцтва, статутних документів, копій паспортів засновників та директорів підприємства, копій довідок фізичних осіб платників податків, довідки форми 4-ОПП, наказів (розпоряджень) про призначення директорів;

-договорів про порядок проведення електронних платежів за допомогою системи „Клієнт-Банк за період з моменту відкриття по дату проведення тимчасового доступу;

-заяв на встановлення системи „Клієнт-Банк, актів інсталяції системи Інтернет-Клієнт-Банк, регенерації ключів, акт виконаних робіт, яким підтверджено факт встановлення системи Клієнт-Банк та передачі банком електронного шифру (ключа) уповноваженому представнику підприємства зазначенням адрес, в т.ч. електронних, та телефонів за якими встановлено та через які здійснювався зв`язок з сервером банку по вказаних рахунках, акти регенерації ключів;

-довіреності на осіб, які мають право отримувати як на паперовому носії так і в електронному вигляді відомості, інформацію про рух коштів по рахунку, отримувати готівкові кошти, чекові книжки за період з моменту відкриття по 28.02.2023;

-карток іззразками підписівта відбиткупечатки підприємств, що діяли на протязі періоду за період з моменту відкриття по 03.02.2023, а також наявні копії паспортів осіб, яким надано право підпису та розпорядження коштами підприємства за період з моменту відкриття по 28.02.2023;

-платіжних доручень, в т.ч. на сплату податків, зборів, обов`язкових платежів по рахунку;

-заяв на видачу готівки за період за період з моменту відкриття по 28.02.2023;

-заяв наотримання чековихкнижок порахунках підприємств за період за період з моменту відкриття по 28.02.2023;

-чеків наотримання готівковихкоштів таплатіжних дорученьпо рахункампідприємств за період з моменту відкриття по 28.02.2023;

-договорів поворотної (безповоротної) фінансової допомоги (позики) наданих чи отриманих за період з моменту відкриття по 28.02.2023, які перебувають у володінні відділенні АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (МФО НОМЕР_6 ), що розташований за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю ознайомитись з ними та зробити їх копії.

Строк дії ухвали встановити до 28.04.2023.

Роз`яснити, що згідно ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти ухвали можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_5

СудЛенінський районний суд м.Кіровограда
Дата ухвалення рішення28.02.2023
Оприлюднено03.05.2024
Номер документу112561529
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —405/1098/23

Ухвала від 07.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 07.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 06.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 24.08.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 24.08.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 27.02.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 28.02.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 01.03.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 27.02.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

Ухвала від 26.05.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Юр'єва К. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні