Рішення
від 02.08.2023 по справі 912/879/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25022,

тел. (0522) 32 05 11, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2023 рокуСправа № 912/879/23

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Бестаченко О.Л., розглянув за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін справу № 912/879/23

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім"

до Приватного підприємства "Неомагніт Фоголд"

про стягнення 372 219,16 грн.

Без виклику сторін (судове засідання не проводилось).

До Господарського суду Кіровоградської області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім", яка містить вимоги до Приватного підприємства "Неомагніт Фоголд" про стягнення 372 219,16 грн, з яких: 196 001,40 грн боргу, 4 285,76 грн 3% річних, 20 232,29 грн інфляційних збитків, 73 299,15 грн пені, 78 400,56 грн штрафних санкцій, з покладенням на відповідача судових витрат.

В обґрунтування позовних вимог позивач послався на неналежне виконання відповідачем умов Договору поставки від 29.04.2022 № 2222 в частині своєчасного та повного розрахунку за прийнятий товар.

Ухвалою від 24.05.2023 господарський суд позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" до Приватного підприємства "Неомагніт Фоголд" про стягнення 367 219,16 грн залишив без руху.

31.05.2023 до господарського суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви.

Ухвалою від 05.06.2023 господарський суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі № 912/879/23; постановив справу № 912/879/23 розглядати за правилами спрощеного позовного провадження; розгляд справи № 912/879/23 здійснювати без повідомлення учасників справи за наявними матеріалами; розпочати розгляд справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі та встановив сторонам строк для подання заяв по суті справи.

Відповідач не скористався своїм правом на подання відзиву на позов та не повідомив суд про наявність заперечень з приводу заявлених позовних вимог.

Органом поштового зв`язку повернуто конверт з вкладенням (ухвала від 05.06.2023) з відміткою "за закінченням терміну зберігання", який направлявся на адресу відповідача, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згідно з п. 5 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Враховуючи викладене, відповідач належним чином повідомлений про розгляд справи судом.

Крім того господарський суд повідомив відповідача про відкриття провадження у справі № 912/879/23 телефонограмою від 15.06.2023 № 141, відповідно до якої за наявними засобами зв`язку зв`язатись з відповідачем не вдалось, а також шляхом розміщення оголошення на вебсайті Судової влади України.

Згідно положень ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч. 4 ст. 240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

За ч. 2 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши докази, господарський суд встановив наступні обставини, які є предметом доказування у справі.

29.04.2022 між Товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрросхим" (далі - Постачальник) та Приватним підприємством "Неомагніт Фоголд" (далі - Покупець) укладено Договір поставки № 2 222 (далі - Договір, а.с. 71-74).

Відповідно до протоколу № 1 загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрросхим" від 03.08.2022 змінено найменування позивача/постачальника на Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" (а.с. 68-69).

Відповідно до п. 1.1. Договору на умовах в порядку та строки, визначені цим Договором, Постачальник зобов`язується протягом терміну дії Договору поставляти й передавати у власність Покупця, а Покупець зобов`язується приймати та оплачувати Товар, перелік, ціна і кількість якого визначаються Специфікаціями, які з моменту підписання Сторонами й проставляння печаток Сторін, є невід`ємною частиною нього Договору. Специфікації повинні мати посилання на цей Договір.

Згідно п. 2.1.-2.4. Договору загальна ціна Договору визначається сумарною вартістю Товару, згідно підписаних Сторонами Специфікацій. Вартість Товару погоджена Сторонами в Специфікації включає вартість пакування, маркування, доставки до місця призначення згідно умов поставки передбачених Договором.

Розрахунки за договором здійснюються шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, зазначений у рахунку на оплату відповідної партії Товару, на умовах попередньої оплати 100% вартості партії Товару визначеної підписаною Сторонами Специфікацією, якщо інше не зазначено у Специфікації. Оплата Товару здійснюється у строки, зазначені у відповідному рахунку на оплату. В разі не здійснення Покупцем оплати у строки, визначені у рахунку на оплату партії Товару, Постачальник має право змінити ціну на зазначений Товар - в цьому випадку рахунок і відповідна специфікація втрачають чинність.

Зобов`язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними в момент зарахування коштів на поточний рахунок Постачальника.

Кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок Постачальника в рамках цього договору, Постачальник має право зарахувати у першу чергу на погашення заборгованості Покупця перед Постачальником, яка раніше виникла в рамках цього Договору. Зазначене зарахування здійснюється на підставі цього Договору без додаткових письмових узгоджень (листів, додаткових угод і т.п.).

За умовами п. 3.1.-3.4. Договору відвантаження партій Товару, визначених Специфікаціями, здійснюється у строки, визначені підписаною Сторонами Специфікацією на конкретну партію Товару.

Товар постачається на умовах - СРТ Станція/Склад призначення, або EXW склади Постачальника, або DDP склад Покупця, згідно Міжнародних правил тлумачення торговельних термінів ИНКОТЕРМС у редакції 2010 р. Умови поставки на кожну партію Товару Сторони зазначають у Специфікаціях.

Поставка Товару здійснюється окремими партіями на підставі письмової заявки Покупця при поставці автомобільним транспортом або транспортної інструкції Покупця при поставці залізничним транспортом.

Передача Постачальником і приймання Покупцем Товару оформляється видатковою накладною, яка підписуються Сторонами у двох паперових примірниках. Постачальник надсилає видаткові/товаро-транспортні накладні та інші документи Покупцеві протягом 5 (п`яти) робочих днів з дня відвантаження Товару рекомендованим листом. Покупець зобов`язаний повернути Постачальникові один підписаний примірник видаткової накладної протягом 3 днів з моменту її отримання. У разі не підписання Покупцем видаткової накладної і не надання вмотивованої відмови від її підписання така видаткова накладна вважається узгодженою та підписаною Сторонами з моменту її підписання Постачальником в односторонньому порядку та є підставою для здійснення остаточних розрахунків між Сторонами.

Відповідно до п. 4.1., 4.2. Договору приймання Товару на складі Постачальника здійснюється Покупцем за видатковою накладною/товаротранспортною накладною. Кількість Товару перевіряється в місці поставки. Подальші претензії щодо кількості Товару поставленого на умовах EXW не приймаються. Претензії щодо прихованих недоліків приймаються протягом гарантійної терміну зберігання Товару, встановленого виробником, за умови дотримання.

Приймання товару від перевізника (транспортної організації) на умовах поставки СРТ, DDP здійснюється покупцем відповідно до умов поставки у пунктах призначення. Пунктом призначення вважається пункт, зазначений у залізничній чи товарно-транспортній накладній.

Відповідно до п. 5.1, 5.4., 5.5. Договору у випадку порушення зобов`язань, що виникають із цього Договору, Сторони несуть відповідальність згідно з умовами нього Договору. Відповідальність неврегульована цим Договором регулюється законодавством України. Порушенням зобов`язань, що виникають із нього Договору, є невиконання або неналежне, тобто виконання порушенням умов, виконання зобов`язань визначених ним Договором.

За несвоєчасну оплату Покупець сплачує Постачальникові пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діяла на дату виникнення зобов`язання, від вартості несвоєчасно оплаченого Товару за кожний день прострочення оплати. Нарахування пені здійснюється за весь період прострочення.

За умови поставки з відстрочкою платежу у випадку прострочення оплати більш ніж на 5 календарних днів Покупець, окрім пені, зобов`язаний також сплатити на користь Постачальника штраф в розмірі 40 % від вартості неоплаченої (несвоєчасно оплаченої) партії Товару.

Відповідно до умов п. 8.1. Договору він набуває чинності з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін, а також проставляння печаток Сторін та діє до 31.12.2022 00:00:00, а у частині розрахунків, сплати штрафних санкцій або відшкодування збитків - до моменту оплати.

Договір підписаний та скріплений печатками сторін.

За змістом Специфікації від 29.04.2022 № 1, складеної як Додаток № 2 до Договору (а.с. 75), Товаром за Договором є Селітра аміачна (нітрат амонію) у кількості 7 т на загальну суму (з ПДВ) 196 001,40 грн; умови оплати: відстрочка платежу до 01.08.2022 року; умови отримання Товару: EXW склад Постачальника (Інкотермс 2010), вул. Аеродромна, 1, с. Веселівка, Кропивницький район, Кіровоградська область.

На виконання вказаної специфікацій позивачем поставлено Відповідачу Товар на загальну суму 196 001,40 грн (з ПДВ), що підтверджується транспортною заявкою (інструкцією), видатковою накладною від 29.04.2022 № 7646 та товарно-транспортною накладною від 29.04.2022 № Г0000007646 (а.с. 77-79).

Позивач зазначає, що після отримання зазначеного Товару Відповідач у строк, визначений Договором та Специфікацією № 2222/4581 до Договору, тобто до 01.08.2022 року, оплату не здійснив.

11.01.2023 Позивач направив Відповідачу претензію від 06.01.2023 № 06/01-1 (а.с. 80-82) про сплату 196 001,40 грн основної заборгованості за Договором. Зазначена претензія отримана Відповідачем 17.01.2023 та залишена без відповіді та задоволення (а.с. 83-84).

Станом на день звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" до Приватного підприємства "Неомагніт Фоголд" з даним позовом до суду, Відповідач свої зобов`язання з повної оплати прийнятого Товару не виконав.

Вирішуючи спір, господарський суд враховує наступне.

Укладений між сторонами Договір за своєю правовою природою є договором поставки. До правовідносин, що виникли між сторонами на підставі даного договору, слід застосовувати положення законодавства, що регулюють правовідносини поставки.

Згідно ч. 1 ст. 265 Господарського кодексу України за договором поставки одна сторона - постачальник зобов`язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов`язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.

До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених вказаним Кодексом.

За правилами ст. 712 Цивільного кодексу України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.

До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.

Правовідносини купівлі-продажу регулюються главою 54 Цивільного кодексу України.

Так, згідно з ст. 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання виникають з підстав, встановлених ст. 11 Цивільного кодексу України. Зобов`язання має ґрунтуватися на засадах добросовісності, розумності та справедливості.

Згідно з ст. 525, 526 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

За змістом ст. 599 цього Кодексу зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.

Договір є обов`язковим для виконання сторонами (ст. 629 Цивільного кодексу України).

Матеріали справи свідчать, що Позивач свої зобов`язання за Договором виконав, передав Відповідачу Товар (Селітра аміачна (нітрат амонію)) на загальну суму 196 001,40 грн, термін оплати настав.

Відповідач свої зобов`язання щодо оплати прийнятого Товару не виконав.

Згідно з ч. 1 ст. 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень (ч. 1 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України).

Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи (ч. 3 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України).

За приписами ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

З урахуванням вищенаведеного, а також тієї обставини, що Відповідачем у справі позовні вимоги не заперечено, факти, викладені в позовній заяві, не спростовано, строк виконання зобов`язання за Договором є таким, що настав, господарський суд вважає позовні вимоги про стягнення боргу в розмірі 196 001,40 грн обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Крім того Позивачем заявлено про стягнення з Відповідача 4 285,76 грн 3% річних, 20 232,29 грн інфляційних збитків, 73 299,15 грн пені та 78 400,56 грн штрафних санкцій.

Згідно зі ст. 611 Цивільного кодексу України у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема: сплата неустойки.

Статтею 216 Господарського кодексу України встановлено, що учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором.

Штрафними санкціями згідно ст. 230 Господарського кодексу України визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов`язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов`язання. Суб`єктами права застосування штрафних санкцій є учасники відносин у сфері господарювання, зазначені у статті 2 цього Кодексу.

Згідно з ч. 6 ст. 232 Господарського кодексу України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов`язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов`язання мало бути виконано.

Відповідно до ст. 549 Цивільного кодексу України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов`язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов`язання за кожен день прострочення.

За положеннями ст. 230 Господарського кодексу України штрафними санкціями визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов`язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов`язання.

Кваліфікуючими ознаками штрафу є:

а) можливість встановлення за майже будь-яке порушення зобов`язання: невиконання або неналежне виконання (порушення умов про кількість, якість товарів, робіт (послуг), виконання зобов`язання неналежним способом тощо).

б) обчислення у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов`язання.

Можливість одночасного стягнення пені та штрафу за порушення окремих видів господарських зобов`язань передбачено ч. 2 ст. 231 Господарського кодексу України.

В інших випадках порушення виконання господарських зобов`язань чинне законодавство не встановлює для учасників господарських відносин обмежень передбачати в договорі одночасне стягнення пені та штрафу, що узгоджується із свободою договору, встановленою ст. 627 Цивільного кодексу України, коли сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Одночасне стягнення з учасника господарських відносин, який порушив господарське зобов`язання за договором, штрафу та пені не суперечить ст. 61 Конституції України, оскільки згідно зі ст. 549 Цивільного кодексу України пеня та штраф є формами неустойки, а відповідно до ст. 230 Господарського кодексу України - видами штрафних санкцій, тобто не є окремими та самостійними видами юридичної відповідальності. У межах одного виду відповідальності може застосовуватися різний набір санкцій.

Аналогічна правова позиція викладена у постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 09.02.2018 у справі № 911/2813/17, від 22.03.2018 у справі № 911/1351/17, від 27.09.2019 у справі № 923/760/16, від 19.09.2019 у справі № 904/5770/18.

Відповідно до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також 3% річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом. Сплата 3% від простроченої суми (якщо інший розмір не встановлений договором або законом) не має характеру штрафних санкцій і є способом захисту майнового права та інтересу кредитора шляхом отримання від боржника компенсації (плати) за користування ним утримуваними коштами, належними до сплати кредиторові.

Відповідно до п. 5.4., 5.5. Договору за несвоєчасну оплату Покупець сплачує Постачальникові пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діяла на дату виникнення зобов`язання, від вартості несвоєчасно оплаченого Товару за кожний день прострочення оплати. Нарахування пені здійснюється за весь період прострочення.

За умови поставки з відстрочкою платежу у випадку прострочення оплати більш ніж на 5 календарних днів Покупець, окрім пені, зобов`язаний також сплатити на користь Постачальника штраф в розмірі 40 % від вартості неоплаченої (несвоєчасно оплаченої) партії Товару.

Перевіривши розрахунок штрафу, суд встановив, що він є арифметично вірним, заявлений в межах можливих нарахувань та відповідає умовам Договору (196 001,40 грн * 40% = 78 400,56 грн), а отже, стягненню з відповідача на користь позивача підлягає 78 400,56 грн - 40 % штрафу.

Кім того суд перевірив поданий позивачем розрахунок річних (за 273 дні), інфляційних збитків (за період серпень 2022 - березень 2023 року) та пені (за період з 02.08.2022 по 01.05.2023) за Договором на суму 196 001,40 грн та встановив, що останні заявлені в межах можливих нарахувань, а тому позовні вимоги про стягнення 4 285,76 грн 3% річних, 20 232,29 грн інфляційних збитків та 73 299,15 грн пені підлягають задоволенню.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги є обґрунтованими, підтвердженими належними доказами та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі в сумі 372 219,16 грн, з яких: 196 001,40 грн боргу, 4 285,76 грн 3% річних, 20 232,29 грн інфляційних збитків, 73 299,15 грн пені, 78 400,56 грн штрафних санкцій.

Відповідно до вимог ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст. ст. 74, 76, 77, 129, 233, 236-241, 326, 327 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Стягнути з Приватного підприємства "Неомагніт Фоголд" (28200, Кіровоградська область, Новгородківський район, смт Новгородка, вул. Кришталева, буд. 3; код ЄДРПОУ: 24713762) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" (40020, м. Суми, вул. Ковпака, буд. 4; код ЄДРОПУ: 14013532) 372 219,16 грн, з яких: 196 001,40 грн боргу, 4 285,76 грн 3% річних, 20 232,29 грн інфляційних збитків, 73 299,15 грн пені, 78 400,56 грн штрафних санкцій, а також 5 583,29 грн сплаченого судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення в порядку передбаченому Господарським процесуальним кодексом України. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Копії рішення надіслати Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Укрмінхім" (на електронну пошту: tdukrroshim@ukr.net); Приватному підприємству "Неомагніт Фоголд" (28200, Кіровоградська область, Новгородківський район, смт Новгородка, вул. Кришталева, буд. 3).

Повне рішення складено 02.08.2023.

Суддя О.Л. Бестаченко

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення02.08.2023
Оприлюднено04.08.2023
Номер документу112577900
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг

Судовий реєстр по справі —912/879/23

Рішення від 02.08.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 05.06.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 24.05.2023

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні