УХВАЛА
11 серпня 2023 року
м. Київ
справа №820/612/17
адміністративне провадження № К/990/24177/23
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача Юрченко В.П.,
суддів: Гімона М.М., Васильєвої І.А.,
перевіривши касаційну скаргу Головного управління ДПС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.10.2021 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 12.12.2022 у справі №820/612/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство Інсайт» до Головного управління ДПС у Харківській області про скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Верховного Суду від 19.07.2023 касаційну скаргу Головного управління ДПС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.10.2021 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 12.12.2022 у справі №820/612/17 залишено без руху, у зв`язку з визнанням неповажними підстави пропуску строку на касаційне оскарження судових рішень у даній справі. Скаржнику надано десятиденний термін з дня отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху на усунення недоліків.
Відповідно до довідки про доставку електронного листа ухвалу Верховного Суду від 19.07.2023 доставлено в електронний кабінет Головного управління ДПС у Харківській області 20.07.2023 о 11:58.
Станом на 11.08.2023 недоліки касаційної скарги податковим органомне усунуто.
Згідно з положеннями пункту 4 частини першої статті 333 КАС України, суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо скаржником у строк, визначений судом не подано заяву про поновлення строку на касаційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку касаційного оскарження, визнанні судом не неповажними.
Оскільки скаржником не подано до суду заяву про поновлення процесуального строку на касаційне оскарження судових рішень, у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.
Керуючись статтею 333 КАС України, Суд -
УХВАЛИВ:
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління ДПС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.10.2021 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 12.12.2022 у справі №820/612/17.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
СуддіВ.П. Юрченко М.М. Гімон І.А. Васильєва
Суд | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2023 |
Оприлюднено | 14.08.2023 |
Номер документу | 112783960 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних) |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Юрченко В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні