Справа № 142/830/19
Провадження № 22-ц/801/1553/2023
Категорія:
Головуючий у суді 1-ї інстанції Щерба Н.Л.
Доповідач:Панасюк О. С.
УХВАЛА
22 серпня 2023 рокуСправа № 142/830/19м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого Панасюка О. С. (суддя доповідач),
суддів Ковальчука О. В., Сала Т. Б.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Піщанського районного суду Вінницької області у складі судді Щерби Н. Л. від 01 червня 2023 року про виправлення описки у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» про стягнення компенсації за невикористані дні додаткової відпустки,
в с т а н о в и в:
29 червня 2023 року до Вінницького апеляційного суду надійшла ця апеляційна скарга, яку ухвалою Вінницького апеляційного суду від 05 липня 2023 року залишено без руху та надано строк для надання заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції та доказів про дату отримання копії оскаржуваного судового рішення протягом семи днів з дня отримання цієї ухвали.
14 липня 2023 року до Вінницького апеляційного суду надійшла заява представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про поновлення строку на апеляційне оскарження, яка мотивована тим, що повний текст ухвали отримано 15 червня 2023 року.
За змістом частини першої, пункту 2 частини другої статті 354 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Як видно з матеріалів апеляційної скарги ухвала Піщанського районного суду Вінницької області від 01 червня 2023 року постановлена без повідомлення учасників справи, копію повного тексту оскаржуваної ухвали представник ОСОБА_1 отримав 15 червня 2023 року, а апеляційну скаргу подав 24 червня 2023 року, тобто в межах встановленого частиною другою статті 354 ЦПК України строку, а тому строк на апеляційне оскарження ухвали Піщанського районного суду Вінницької області від 01 червня 2023 року необхідно поновити.
В решті апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених статтею 356 ЦПК України.
Керуючись статтями 354, 356, 359 ЦПК України
п о с т а н о в и в:
Клопотання представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 задовольнити.
Поновити строк на апеляційне оскарження ухвали Піщанського районного суду Вінницької області від 01 червня 2023 року.
Зупинити дію ухвали Піщанського районного суду Вінницької області від 01 червня 2023 року у даній справі до закінчення розгляду справи в суді апеляційної інстанції.
Відкрити апеляційне провадження у справі.
Визначити Державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України» строк для подання відзиву на апеляційну скаргу протягом семи днів з дня отримання цієї ухвали та зобов`язати його надати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів ОСОБА_1 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий О. С. Панасюк
Судді: О. В. Ковальчук
Т. Б. Сало
Суд | Вінницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2023 |
Оприлюднено | 24.08.2023 |
Номер документу | 112962469 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Вінницький апеляційний суд
Панасюк О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні