Ухвала
від 21.08.2023 по справі 295/1854/23
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №295/1854/23

2/760/6796/23

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 серпня 2023 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Усатова І.А., розглянувши заяву позивача про усунення недоліків позовної заяви у цивільній справі за позовом Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця до ОСОБА_1 , третя особа: Міністерство охорони здоров`я України про відшкодування вартості навчання за державні кошти,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до Богунського районного суду м.Житомира з позовом до ОСОБА_1 про відшкодування вартості навчання за державні кошти.

Ухвалою судді Богунського районного суду м.Житомира від 01.03.2023 справу передано за підсудністю до Солом`янського районного суду м. Києва.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.03.2023 справу передано у провадження судді Усатової І.А.

Ухвалою судді Солом`янського районного суду м. Києва від 07.04.2023 позовну заяву Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця до ОСОБА_1 , третя особа: Міністерство охорони здоров`я України про відшкодування вартості навчання за державні кошти, залишено без руху, позивачу надано строк на усунення недоліків.

01.08.2023 на виконання вимог ухвали суду про залишення позовної заяви без руху від 07.04.2023, до суду надійшла заява про усунення недоліків.

Дослідивши подану заяву про усунення недоліків, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до частини другої статті 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.

Вбачається, що подана стороною позивача заява про усунення недоліків, не містять підпису представника позивача.

Відтак, вказану заяву подано без додержання вимог ч.2 ст.183 ЦПК України.

Згідно з частиною четвертою статті 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

З огляду на наведене, заяву позивача про усунення недоліків позовної заяви, що надійшла від представника позивача, необхідно повернути заявнику без розгляду.

Керуючись ст. 183 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Заяву представника позивача про усунення недоліків позовної заяви у цивільній справі за позовом Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця до ОСОБА_1 , третя особа: Міністерство охорони здоров`я України про відшкодування вартості навчання за державні кошти - повернути заявнику без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.А.Усатова

Дата ухвалення рішення21.08.2023
Оприлюднено25.08.2023

Судовий реєстр по справі —295/1854/23

Ухвала від 23.08.2023

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 23.08.2023

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 01.06.2023

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 28.02.2023

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Єригіна І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні