Ухвала
від 28.08.2023 по справі 908/1979/22
ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

28.08.2023 м. Дніпро Справа № 908/1979/22

Суддя Центрального апеляційного господарського суду Парусніков Ю.Б. (доповідач), розглянувши в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду матеріали апеляційної скарги Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради на рішення Господарського суду Запорізької області від 12.07.2023 у справі № 908/1979/22 (суддя Горохов І.С.), повний текст рішення складено 28.07.2023

за позовом Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, м. Запоріжжя

до відповідача Громадської організації "Культурний центр "Місто майбутнього", м. Запоріжжя

про розірвання договору № 03/19 купівлі-продажу об`єкта права комунальної власності від 31.05.2021, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 12.07.2023 по справі № 908/1979/22 у позові відмовлено повністю. Витрати зі сплати судового збору покладено на позивача.

До Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою звернувся Департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, в якій просить:

- скасувати оскаржуване рішення Господарського суду Запорізької області від 12.07.2023 у справі № 908/1979/22;

- ухвалити нове рішення, яким задовольнити позов Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради до Громадської організації "Культурний центр "Місто майбутнього" про розірвання договору № 03/19 купівлі-продажу об`єкта права комунальної власності від 31.05.2021;

- здійснити розподіл судового збору;

- розгляд апеляційної скарги здійснювати без участі представника Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.

Статтею 257 ГПК України передбачено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до пп. 17.1, пп. 17.3 п. 17 Перехідних положень ГПК України, п. 61 Положення про порядок функціонування окремих підсистем ЄСІТС, до забезпечення початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС, справи розглядаються (формуються та зберігаються) в паперовій формі.

Враховуючи, що станом на день надходження апеляційної скарги в Центральному апеляційному господарському суді відсутня справа № 908/1979/22, суддя-доповідач вважає необхідним витребувати матеріали даної справи із суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, визначених главою 1 розділу IV ГПК України, до надходження матеріалів справи.

Керуючись ст.ст. 232-235, п. 8 ч. 1 ст. 267 ГПК України, пп. 17.5 п. 17 Перехідних положень ГПК України, апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Витребувати з Господарського суду Запорізької області матеріали справи № 908/1979/22.

Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження на адресу Центрального апеляційного господарського суду матеріалів витребуваної справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Суддя-доповідачЮ.Б. Парусніков

СудЦентральний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення28.08.2023
Оприлюднено29.08.2023
Номер документу113059932
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/1979/22

Постанова від 05.12.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

Ухвала від 22.09.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

Ухвала від 28.08.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Парусніков Юрій Борисович

Рішення від 12.07.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 13.06.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 18.05.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Постанова від 11.04.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

Ухвала від 06.03.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

Ухвала від 06.03.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

Ухвала від 16.02.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чередко Антон Євгенович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні