Справа № 761/22495/23
Провадження № 1-кс/761/14669/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 серпня 2023 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м.Києва ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , представника власника вилученого майна адвоката ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання прокурора відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_5 про арешт майна у кримінальному провадженні, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023100000000081 від 01 лютого 2022 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 28, ч.5 ст. 361 КК України,
В С Т А Н О В И В :
До слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_5 про арешт майна у кримінальному провадженні, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023100000000081 від 01 лютого 2022 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 28, ч.5 ст. 361 КК України.
В обґрунтування клопотання прокурор зазначає про те, що слідчим управлінням ГУ Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12023100000000081 від 01.02.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 361 КК України.
Проведеним досудовимрозслідуванням встановлено, що ОСОБА_6 , в порушення вимог ст. 68 Конституції України щодо зобов`язання кожного громадянина неухильно додержуватись Конституції та законів України, у тому числі Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003 № 1280-IV, Закону України «Про електронні телекомунікації» від 01.01.2022, діючи в порушення вищевказаних норм, умисно, з корисливих мотивів, перебуваючи на території міста Києва, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше червня 2020 року, розробила злочинний план, який направлений на одержання незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до підробки, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, внаслідок підміни вхідного міжнародного трафіку надання послуг голосових електронних комунікацій, в обхід міжнародних центрів комутації вітчизняних постачальників електронних комунікаційних послуг.
З метою реалізації злочинного плану, направленого на одержання незаконного прибутку, у червні 2020 року, ОСОБА_6 запропонувала ОСОБА_7 вступити у злочинну змову з метою одержання незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж.
Керуючись корисливим мотивом та переслідуючи мету незаконного особистого збагачення, ОСОБА_7 погодився на пропозицію ОСОБА_6 і надав їй згоду на прийняття активної участі у вчиненні злочину.
У подальшому, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше червня 2020 року, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , з метою приховання слідів злочинної діяльності, залучили ОСОБА_8 , якому запропонували вступити у злочинну змову з метою одержання незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж та порушення встановленого порядку маршрутизації міжнародного голосового трафіку. На вказану пропозицію останній погодився.
Крім того, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше червня 2020 року, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_6 запропонувала ОСОБА_9 вступити у злочинну змову з метою одержання незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, на що остання погодилась та надала їй згоду на прийняття активної участі у вчиненні злочину.
Починаючи з червня 2020 року по березень 2023 року ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , діючи з іншими невстановленими на цей час особами, перебуваючи на території України, зорганізувалися у стійке об`єднання для вчинення кримінальних правопорушень, об`єднаних єдиним планом з розподілом функцій учасників групи, спрямованих на досягнення цього плану, відомо всім учасникам групи, який полягав у одержанні незаконного прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, внаслідок підробки, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, шляхом підміни вхідного міжнародного трафіку надання послуг голосових електронних комунікацій, в обхід міжнародних центрів комутації вітчизняних постачальників електронних комунікаційних послуг.
Окрім того,реалізовуючи злочиннийплан, ОСОБА_6 та вищевказаніособи,будучи учасникамиорганізованої групи,з метоюприкриття незаконноїдіяльності,направленої наотримання прибуткувід несанкціонованоговтручання вроботу електроннихкомунікаційних мережнаціональних постачальниківкомунікаційних послуг,використовували іноземнийсуб`єктгосподарської діяльності- « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (юридична адреса: АДРЕСА_1 ).
Таким чином, в порушення вимог, передбачених п. 5 та п. 6 ч. 1 ст. 108 Закону України «Про електронні комунікації» від 16.12.2021 №1089-IX, п.п. 3, 5, 51 ч.36«Правил наданнята отриманнятелекомунікаційних послуг»,затверджених постановоюКабінету МіністрівУкраїни від11.04.2012№ 295,п.4.1порядку маршрутизаціїтрафіка принаданні послугміжособистісних електроннихкомунікацій звикористанням нумерації,затвердженого ПостановоюНаціональної комісії,що здійснюєдержавне регулюванняу сферахелектронних комунікацій,радіочастотного спектрата наданняпослуг поштовогозв`язкувід 09.11.2022№ 209та зареєстрованогов Міністерствіюстиції України25.11.2022за №1474/38810,організована групау складі ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ,та іншихневстановлених нацей часосіб, розроблено та впроваджено комплекс технічних заходів, направлених на перемаршрутизацію вхідного міжнародного голосового трафіку на електронну комунікаційну мережу загального користування України в обхід міжнародних центрів комутації із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення та номерного ресурсу вітчизняних постачальників електронних комунікаційних послуг за технологією SIP-телефонії.
Крім того, установлено, що ОСОБА_6 , в порушення вимог п. 5 та п. 6 ч. 1 ст. 108 Закону України «Про електронні комунікації» від 16.12.2021 №1089-IX та п.п. 3, 5, 51 ч. 36 «Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295, п. 4.1 порядку маршрутизації трафіка при наданні послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв`язку від 09.11.2022 № 209 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.11.2022 за № 1474/38810, у період червня 2020 року, використовуючи можливості іноземного суб`єкта господарської діяльності - «А1 Telecom LLC», які надала в розпорядження ОСОБА_7 , доручила останньому забезпечити роботу вже налагодженого трафіку з несанкціонованого втручання в роботу постачальників електронних комунікаційних мереж, а також здійснити пошук нових клієнтів постачальників та отримувачів трафіку комунікаційних послуг під виглядом SIP-телефонії, що передбачало перенаправлення вхідного міжнародного голосового трафіку в обхід міжнародного центру комутації.
В свою чергу, ОСОБА_7 , будучи обізнаним у порядком маршрутизації інформації в електронних комунікаційних мережах, маючи знання в області інформаційних та електронних комунікацій, у період часу з 2020 по 2023 роки, більш точний час не встановлено, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення, а саме комунікаційну платформу, яка призначена для розгортання програмних автоматичних телефонних станцій, систем голосового зв`язку тощо, розгорнуту базі хостинг-провайдера ТОВ «Хостінг Україна» (код ЄДРПОУ 37593550, м. Київ, вул. Машинобудівна, буд. 35-А), забезпечив направлення вхідного міжнародного голосового трафіку в обхід міжнародного центру комутації на електронну комунікаційну мережу загального користування України шляхом маршрутизації міжнародного голосового трафіку на заздалегідь підготовлені ІР-адреси.
У подальшому з метою реалізації злочинного плану, ОСОБА_8 будучи співучасником організованої групи, виконуючи свої функції передбачені злочинним планом, приблизно у період 2020 - 2022 років, з метою прикриття злочинної діяльності, знайшов та залучив до злочинної діяльності суб`єктів підприємницької діяльності, а саме: ФОП ОСОБА_10 , ФОП ОСОБА_11 , ФОП ОСОБА_12 , ФОП ОСОБА_13 , а також інших фізичних та юридичних осіб, від імені яких були укладені договори з вітчизняними постачальниками електронних комунікаційних мереж щодо надання електронних комунікаційних послуг, у тому числі щодо передачі у користування номерного ресурсу. Стан рахунків та їх поповнення здійснювала ОСОБА_9 яка за вказівкою ОСОБА_6 здійснювала необхідні фінансові дії та вела відповідний облік.
У той же час, ОСОБА_8 , будучи співучасником організованої групи, виконуючи свої функції у вчиненні злочинного плану, з метою прикриття незаконної діяльності, у період часу з 2020 по 2023 роки, використовуючи можливості контрольованих суб`єктів господарської діяльності, які не були обізнані у схемі злочинної діяльності на порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку послуг голосової телефонії, забезпечив укладення від їх імені договорів з вітчизняними постачальниками електронних комунікаційних мереж та послуг ПрАТ «Фарлеп Інвест» (код ЄДРПОУ 19199961), ТОВ «Атлантіс Телеком» (код ЄДРПОУ 33968051) та інші оператори мобільного зв`язку щодо надання електронних комунікаційних послуг, зокрема передачі у користування номерного ресурсу коди, номери, ідентифікатори, які використовуються для позначення (ідентифікації) електронних комунікаційних мереж, кінцевих пунктів мережі, послуг, абонентів під час маршрутизації та здійснення виклику в електронних комунікаційних мережах загального користування.
У свою чергу, ОСОБА_7 , будучи учасником організованої групи, виконуючи свою функцію у вчиненні кримінального правопорушення, отримав від співучасника злочинного угрупування ОСОБА_8 доступ до номерного ресурсу для їх використання під час несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж шляхом переадресації міжнародного трафіку, у тому числі щодо номерів: НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 , НОМЕР_19 , НОМЕР_20 , НОМЕР_21 .
У свою чергу, виконавши відповідні налаштування в адміністративній панелі вказаного спеціалізованого програмного забезпечення ОСОБА_7 , діючи у складі організованої групи за участі ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , та інших невстановлених на цей час осіб, здійснив перекомутацію вхідного міжнародного голосового трафіку, на номери з національним (українським) планом нумерації, які ОСОБА_7 отримав від ОСОБА_8 .
Протоколами Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» № 32-547/МЕ08 від 20.09.2021, 32-262/МЕ08 від 11.05.2021, 32-278/МЕ09 від 18.05.2021, 32-289/МЕ09 від 21.05.2021, 32-507/МЕ09 від 31.08.2021, 32-48/МЕ09 від 28.01.2022, 32-189/МЕ09 від 30.03.2021, 32-216/МЕ09 від 19.04.2021, 32-349/МЕ09 від 10.06.2021, 32-479/МЕ08 від 18.08.2021, 32-468/МЕ08 від 12.08.2021, 32-459/МЕ08 від 06.08.2021, 32-602/МЕ09 від 22.11.2022, 32-392/МЕ01 від 19.08.2022, 32-811/МЕ09 від 23.12.2021, 32-125/МЕ09 від 27.02.2023, 32-766/МЕ08 від 06.12.2021, 32-768/МЕ08 від 08.12.2021, встановлені порушення під час використання вищезазначених номерів, які використовувались організованою групою, а також були заблоковані як такі, за допомогою яких здійснювалась незаконна термінація міжнародного трафіку послуг голосових електронних комунікацій на електронну комунікаційну мережу загального користування України.
Виконуючи свою функцію у вчиненні кримінального правопорушення, діючи умисно за попередньою змовою з учасниками організованої групи ОСОБА_9 , будучи особою відповідальною за фінансові питання в групі, у період 2020 2023 років, забезпечувала облік отриманого прибутку від несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, організовувала отримання учасниками групи грошових коштів необхідних для усунення штрафних санкцій від «рефайлу» та відкриття нових номерних терміналів у операторів зв`язку, здійснювала поповнення рахунків відкритих від імені ФОП ОСОБА_10 , ФОП ОСОБА_11 , ФОП ОСОБА_12 , ФОП ОСОБА_13 , а також інших фізичних та юридичних осіб, від імені яких були укладені договори з вітчизняними постачальниками електронних комунікаційних мереж щодо надання електронних комунікаційних послуг.
У свою чергу, у період 2021 - 2023 років учасники організованої групи, будучи обізнаними із фактами "рефайлу", достовірно розуміючи про військову агресію Російської Федерації проти України, не дивлячись на введений військовий стан в державі, продовжували здійснювати незаконну переадресацію трафіку з країни агресора, а також звітували перед ОСОБА_6 та іншими невстановленими на цей час особами щодо систематичних фактів блокування ДП «УДЦР» орендованих підконтрольними суб`єктами господарської діяльності номерів телефонів, які використовувались у протиправному механізмі, а також потреби додаткового фінансування їх заміни, погашення штрафних санкцій, надання відповідних вказівок іншим підлеглим щодо виділення коштів на додаткові витрати.
Отже, ОСОБА_6 , діючи в складі організованої групи із ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , та іншими невстановленими на цей час особами, організували схему отримання незаконного доходу внаслідок несанкціонованого втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до підробки, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, внаслідок підміни вхідного міжнародного трафіку надання послуг голосових електронних комунікацій, в обхід міжнародних центрів комутації вітчизняних постачальників електронних комунікаційних послуг.
23.06.2023 року, на виконання ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 12.06.2023 року за місцем проживання ОСОБА_14 , а саме за адресою: АДРЕСА_2 , проведено обшук, під якого було виявлено та вилучено майно, відповідно до опису зазначеного в протоколі обшуку.
Постановою слідчого від 23.06.2023 року вилучене майно визнано речовими доказами у кримінальному провадженні №12023100000000081 від 01.02.2023 року.
З метою забезпечення збереження речових доказів, призначення відповідних експертних досліджень, здобуття доказів у кримінальному провадженні, прокурор звернулася до Шевченківського районного суду м. Києва з вказаним клопотанням.
Прокурор ОСОБА_3 , який входить до групи прокурорів у кримінальному провадженні, в судовому засіданні підтримав клопотання з підстав, наведених у ньому, просив задовольнити.
Крім того, вказав, що орган досудового слідства вважає вилучені грошові кошти за місцем проживання ОСОБА_14 , відповідно до даних протоколів НСРД, останньою набуті кримінально-протиправним шляхом, щодо вилученої комп`ютерної техніки та мобільних телефонів призначено відповідні експертні дослідження, а тому з метою здобуття нових доказів та забезпечення кримінального провадження, клопотав про накладення арешту на майно. Також прокурор ОСОБА_3 уточнив подане прокурором ОСОБА_5 клопотання про арешт, а саме щодо переліку майна.
Представник власника тимчасово вилученого майна просив відмовити у задоволенні клопотання, надав письмові заперечення. Обґрунтовуючи свої доводи, адвокат зазначив, що обшук було проведено за місцем спільного проживання ОСОБА_14 та ОСОБА_15 , вилучені грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони та комп`ютерна техніка належать ОСОБА_15 , який немає жодного процесуального статусу у кримінальному провадженні, а відтак вилучене майно не підпадає під ознаки ст. 98 КПК України.
Заслухавши доводи учасників судового розгляду, вивчивши клопотання й додані до нього матеріали, додатково долучені документи, слідчий суддя дійшов наступного висновку.
Зі змісту клопотання прокурора та долучених до нього матеріалів вбачається, що слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві, під процесуальним керівництвом прокурорів відділу Київської міської прокуратури, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12023100000000081 від 01.02.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 361 КК України
23.06.2023 року в ході проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_14 , а саме за адресою: АДРЕСА_2 , було виявлено та вилучено грошові кошти: 3 купюри номіналом 10 валюти євро, усього 30 євро; 52 купюри номіналом 20 валюти євро, усього 1040 євро; 106 купюр номіналом 50 валюти євро, усього 5300 євро; грошові кошти в сумі 13164 доларів США; мобільний телефон Iphone 12, імеі1: НОМЕР_22 ; імеі2: НОМЕР_23 з сім карткою НОМЕР_24 ; мобільний телефон Iphone Х, імеі1: НОМЕР_25 ; імеі2: НОМЕР_26 з сім карткою НОМЕР_27 ; флешкартка Kingston на 64 gb, банківські картки: Приватбанку № НОМЕР_28 , Приватбанку № НОМЕР_29 ; Монобанку № НОМЕР_30 ; Монобанку № НОМЕР_31 ; Монобанку № НОМЕР_32 ; Приватбанку № НОМЕР_33 ; Bank Visa Classic № НОМЕР_34 ; планшет Ipad Pro MLMV2RK/A, серійний номер: НОМЕР_35 ; ноутбук «Asus» SN: K9N0CХ16949039C; блокнот з чорновими записами.
Постановою старшого слідчого СУ ГУ НП у м. Києві ОСОБА_16 від 23.06.2023 року вилучене майно в ході проведення обшуку, визнано речовими доказами у кримінальному провадженні №12023100000000081 від 01.02.2023 року.
Відповідно до ч.1 ст.170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Згідно ч.3 статті 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Відповідно до положень ст.98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ч.2 ст. 173 КПК України при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: правову підставу для арешту майна; можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 цього Кодексу); наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу); розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
При цьому слідчий суддя зазначає про те, що на даному етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власника майна, з метою забезпечення кримінального провадження, а слідчий суддя на даній стадії не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення вини чи її відсутності у фізичної або юридичної особи за вчинення злочину, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність тієї чи іншої особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких є арешт майна.
Таким чином, з урахуванням конкретних обставин кримінального провадження, а також того, що майно, вилучене в ході проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_14 , яка є працівником оператора мобільного зв`язку ТОВ «Атлантіс Телеком» та яка, відповідно до матеріалів клопотання, регулярно інформувала ОСОБА_8 , якому повідомлено про підозру вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.28, ч. 5 ст. 361 КК України, про стан рахунків та заборгованість ФОП та юридичних осіб, з якими укладено договори з надання телекомунікаційних послуг, цілком відповідає критеріям, зазначеним уст.98 КПК України, а отже обґрунтовано має правовий статус речових доказів, а тому на переконання слідчого судді, є всі правові підстави для накладання арешту та задоволення клопотання прокурора.
Крім того, не заслуговують на увагу і доводи адвоката про те, що вилучені грошові кошти за місцем проживання ОСОБА_14 , набуті її чоловіком ОСОБА_15 у законний спосіб, оскільки з даних протоколів огляду НРСД, вбачається активне спілкування між нею та іншими особами щодо зарахування, отримання, перерахування, грошових коштів внаслідок вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 361 КК України, у якому підозрюється ОСОБА_14 , а відтак, на переконання слідчого судді, вилучене майно в ході проведення обшуку цілком відповідає критеріям, визначеним у ст. 98 КПК України.
Також, враховуючи, що мобільні телефони та комп`ютерна техніка відповідно до наданих адвокатом документів належить ОСОБА_15 , однак з урахуванням того, що у кримінальному провадженні №1202310000000081 від 01.02.2023 року, слідчим призначено відповідні експертні дослідження з метою досягнення завдань кримінального провадження, слідчий суддя приходить до висновку, що такий захід забезпечення кримінального провадження, як арешт майна виправдовує таке втручання у право ОСОБА_15 на вільне володіння та розпорядження своїм майном.
Таким чином, слідчий суддя вважає доводи представників власника щодо відсутності підстав для накладення арешту неспроможними.
Підстав сумніватись в співмірності такого обмеження права власності завданням кримінального провадження у слідчого судді на даний час не виникає.
При цьому, слідчий суддя не знаходить у висновках прокуратури при зверненні з клопотанням про накладення арешту на майно порушень вимог КПК України та чогось очевидно необґрунтованого та безпідставного.
Керуючись ст.ст.131,132; 170173, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,
У Х В А Л И В :
Клопотання прокурора відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_5 про арешт майна у кримінальному провадженні, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023100000000081 від 01 лютого 2022 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 28, ч.5 ст. 361 КК України, - задовольнити.
Накласти арешт на майно, вилучене за місцем проживання ОСОБА_14 , за адресою: АДРЕСА_2 , а саме на: грошові кошти: 3 купюри номіналом 10 валюти євро, усього 30 євро: TD0037769824, EA4809428929, UE8291204414; 52 купюри номіналом 20 валюти євро, усього 1040 євро: EA2959844977, UD4113920358, UB8015090726, UE7301367188, S34164805642, SD2331057116, UC7031869822, SD2320247459, UD7323455781, UD8013821967, UA9580224234, CA8057943698, U39237680426, UE7409763269, SB3271476505, SI9089429761, NB2800380906, NA3313978651, ZC0275557343, ZD0000118507, EC3296953529, SE8124288013, M36011401424, UD9286502544, UD2017898397, UB0485362131, UE7409763215, UD7550604522, UC9395835283, RA3725201139, MC2635975953, UF3662324539, UA0208659225, RA2943730473, RA2126422572, U32925731711, UA5014373079, UC5106855835, P38183439538, SF5249651769, UD3247104573, SE42272760808, SB4075435624, EA0852336262, UD8487332118, EA1759980691, SA8339358083, XA2285708445, UA9576294825, XA3271893966, RB3511130567, X40103615324;
-106 купюр номіналом 50 валюти євро, усього 5300 євро: ZC4220984912, SC1031624472, PB0561789799, Z74058925172, P34202646883, V58092611683, V53075498566, X72119443185, X81040937384, S77570092951, S42174028681, X63910258409, X38758346345, X034492726653, WB2058838038, XB5185075845, SC2132388849, RA1457605374, EB7621169229, SN5495432167, PB0526941115, UD2392493346, X87295914776, V55162159033, S17994423598, UD4218318324, D00091719598, X13504729664, S54833846578, X00150827501, Z36366559632, EB7362651393, WA4031582653, SB2493346414, PB8555089138, ZB0592229715, ZC4235906039, WA3923732728, UA9071063823, WA616852664, S62360384326, PB6704941138, ZC1304548196, S50227337626, SB6296704222, PB1602881503, RA0717267912, S57608498284, X91740083546, S8104064817, S77452864423, V14057882923, X75024883928, P28313838766, S74810455765, X56584542935, X85280581028, RB2822037242, X84192056345, SA6096299405, D00432763861, SS6956374196, S38365395415, S59108154253, WA4387259935, WA0443550322, W23060970922, S43201149577, PB1429150687, RC1877717776, X87317336342, WA5487623731, RD1123981239, L31921211282, PB0736430083, VA2988139394, SD4338407054, Z33507236232, X87174416981, S54627987193, EB5362159671, F0020389286, RA2013381015, X91746295805, S44828599228, SD4362575168;
-грошові кошти в сумі 13164 доларів США наступними купюрами:
-сто тридцять одна купюра номіналом 100 доларів з наступними номерами:
PF 96897952 G; PF 96897953 G; LC 65103653 A; PA 06989616 B; LF01020056 G; HL 01748123 F; LE 15513326 D; LL 68411785 H; PE11352034 C; MG 63045271A; LB59916474W; MF15244558E; LB64857040H; LH79825399C; LL03027675J; LB45261189J; MB80936536A; LB48709867S; MF15244557E; JF37071009B; PB32145048D; MF 15244556E; HB 77710501L; KB55726792N; LB34405014D; LB05120567H; MG59055536A; MF87007116C; LH57132332A; HC20203038B; HB91144363L; KB48515957F; HB07538371K; KF38015994C; KE56239980A; KB41333099R; HB48752371R; KB74117050M; HK32342848C; KB08852959I; HC06762778B; KL96313574B; HK06775801*; KB43697155J; PL03753160C; PB38494738M; PB38494739M; MK33824532C; MB52004949C; MJ52140535A; MJ52140534A; LL68203491A; KB93753954L; KB93753953L; KB93753952L; PF15370954H; PF15370930H; PF15370951 H; KB86385500K; KB86385568K; HB70661261R; HI41388244A; MB36732037I; LK77767109C; MB13494895E; KB71802642K; HF16290437F; KH43400718A; KB29874583G; PB72989028G; PB32145014D; MB17711950M; HB32102588L; HF42159741C; HB06619605H; KB86895947L; HB88007900G; KJ50709555A; DB 62161137B; HB28496720P; KK95552139A; KB10132317C; FK15387463A; DB52060065C; KB11289788I; HB66843836J; HC02739548A; KB75097548N; DF11460768A; KB27879107H; HB11895057H; KF63381360B; KK66845481C; KL88882680D; HB92547312G; HB52807568Q; KC08255008A; KL 48606796B; KI11116620A; HF07412934F; HL80284809D; KC31348229 A; HB55140551K; LE42848638D; LF39743736G; JF37071010 B; MK36966311C; HC19742146A; CB47068359C; HB13710534N; KF22935076 A; HK30525049C; KJ48717956A; HB70661260R; AB40827119F; AB82650666E; KB23793568K; HG76019564B; LP16139314*; HD13228708B; KK03057378*; KF 29429655D; HD28021652A; KB68094025N; KB66652471L; LL27705047F; LB82824994R; KK77378641B; HB68640090N;
-одна купюра номіналом 20 доларів США з номером JD45719870C;
-одна купюра номіналом 10 доларів США з номером MK60300765A;
-шість купюр номіналом 5 доларів США з номерами: B46450493E; B76359779A; ML63436750J; JB40228954A MF65103954B;
FI05700612 A;
-чотири купюри номіналом 1 долар США з номерами: L75534025U; E69987625D; L41120576P; B25042201E.
-мобільний телефон Iphone 12, імеі1: НОМЕР_22 ; імеі2: НОМЕР_23 з сім карткою НОМЕР_24 ;
-мобільний телефон Iphone Х, імеі1: НОМЕР_25 ; імеі2: НОМЕР_26 з сім карткою НОМЕР_27 ;
-флешкартка Kingston на 64 gb,
-банківські картки: Приватбанку № НОМЕР_28 , Приватбанку № НОМЕР_29 ; Монобанку № НОМЕР_30 ; Монобанку № НОМЕР_31 ; Монобанку № НОМЕР_32 ; Приватбанку № НОМЕР_33 ; Bank Visa Classic № НОМЕР_34 ;
-планшет Ipad Pro MLMV2RK/A, серійний номер: НОМЕР_35 ;
-ноутбук «Asus» SN: K9N0CХ16949039C;
-блокнот з чорновими записами.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
На ухвалу слідчого судді безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга. Відповідно до ст.174 КПК України арешт може бути скасований повністю чи частково за заявленим клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисників, законних представників, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутніми при розгляді питання про арешт майна. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження судом. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Слідчий суддя
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2023 |
Оприлюднено | 01.05.2024 |
Номер документу | 113316799 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Овсеп"ян Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні