Справа № 589/4229/23
Провадження № 2/589/1286/23
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
18 серпня 2023 року
Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Прачук О.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство хімічних продуктів»
- про визнання протиправним та скасування наказу про застосування до позивача дисціплінарного стягнення у вигляді догани, стягнення моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до ТОВ «Науково-виробниче підприємство хімічних продуктів» про визнання протиправним та скасування наказу про застосування до позивача дисціплінарного стягнення у вигляді догани, стягнення моральної шкоди.
При вирішенні питання щодо відкриття провадження у справі встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст.ст.175,177 ЦПК України з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст.184 ЦПК України позов пред`являється шляхом подання позовної заяви до суду.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.
Відповідно до п. 4 ч. 3 ст.175 ЦПК України в позовній заяві зазначається зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні;
Так, за змістом позовної заяви, відповідач зазначає, що йому спричинена моральна шкода в розмірі 10 000 грн, внаслідок неправомірних дій з боку відповідача та вказує ціну позову 10 000 грн. Однак, при цьому, позивачем не зазначена позовна вимога щодо стягнення вказаної моральної шкоди та не сплачено за таку вимогу судовий збір. Тобто, позивачу необхідно визначитися з обсягом позовних вимог, з якими він звертається до суду.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху та надає строк для усунення недоліків.
Виходячи з наведеного та враховуючи, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, то таку слід залишити без руху і надати позивачу строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали, для усунення вказаних недоліків позовної заяви.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185, 259-261 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство хімічних продуктів» про визнання протиправним та скасування наказу про застосування до позивача дисціплінарного стягнення у вигляді догани, стягнення моральної шкоди - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення вказаних недоліків протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали.
У разі неусунення недоліків у встановлений в ухвалі строк, заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області О.В.Прачук
Суд | Шосткинський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 18.08.2023 |
Оприлюднено | 11.09.2023 |
Номер документу | 113322716 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Прачук О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні