Ухвала
від 05.09.2023 по справі 643/15453/21
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 643/15453/21 Номер провадження 22-ц/814/3164/23Головуючий у 1-й інстанції Гольник Л.В. Доповідач ап. інст. Панченко О. О.

У Х В А Л А

05 вересня 2023 року м. Полтава

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Полтавського апеляційного суду в складі:

головуючого судді: Панченка О.О.,

суддів: Одринської Т.В., Пікуля В.П.

розглянула заяву представника Державного підприємства "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування" Ситник О.Б.про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування" про стягнення виплат при звільненні, середнього заробітку за весь час затримки виплат та моральної шкоди та витрат на правову допомогу,-

В С Т А Н О В И Л А:

РішеннямОктябрського районного суду м. Полтави від 07 лютого 2023 року позовну заяву ОСОБА_1 до Державного підприємства «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування» про стягнення виплат при звільненні, середнього заробітку за весь час затримки виплат та моральної шкоди задоволено частково.

Стягнуто з Державного підприємства «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування» на користь ОСОБА_1 суму не нарахованої та не виплаченої компенсації за порушення строків виплати заробітної плати за серпень 2020 року, жовтень 2020 року, листопад 2020 року та січень 2021 року у розмірі 1375,65 грн., середній заробіток за час затримки остаточного розрахунку в розмірі 34821,78 грн., за вирахуванням з цієї суми передбачених законодавством податків та зборів з доходів з фізичних осіб, моральна шкода 2000,00 грн., всього 37197,43 грн.

Стягнуто з Державного підприємства «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування» на користь ОСОБА_1 судовий збір в сумі 377,40 грн.

В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Додатковим рішенням Октябрського районного суду м. Полтави від 30 березня 2023 року стягнуто з Державного підприємства «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування» на користь держави судовий збір у розмірі 2143,50 грн.

Стягнуто з Державного підприємства «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування» на користь ОСОБА_1 витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 5800,00 грн.

Справа призначена до розгляду на 14:40 год. 07 вересня 2023 року.

На адресу Полтавського апеляційного суду від представника Державного підприємства "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування" Ситник О.Б.надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС сервісу ВКЗ з ідентифікацією представника через офіційну електронну пошту: ІНФОРМАЦІЯ_1

Клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно частин 1, 2, 6 статті 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Враховуючи місцезнаходження особи, воєнні дії у країні, а також наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, колегія суддів, вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС сервісу ВКЗ з ідентифікацією представника через офіційну електронну пошту: ІНФОРМАЦІЯ_1

Керуючись статтею 212 ЦПК України, -

У Х В А Л И Л А:

Заяву представника Державного підприємства "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування" Ситник О.Б.про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.

Розгляд справи призначеної на 14:40 год. 07 вересня 2023 року, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС сервісу ВКЗ з ідентифікацією представника через офіційну електронну пошту: ІНФОРМАЦІЯ_1

Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити на електронну адресу представника Державного підприємства "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування" Ситник О.Б.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О. О. Панченко

Судді: Т.В. Одринська

В.П. Пікуль

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення05.09.2023
Оприлюднено13.09.2023
Номер документу113382697
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них

Судовий реєстр по справі —643/15453/21

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Гольник Л. В.

Ухвала від 19.12.2024

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Гольник Л. В.

Повістка від 16.11.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 22.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 20.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 05.09.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні