Герб України

Ухвала від 11.09.2023 по справі 445/1569/20

Золочівський районний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 445/1569/20

Провадження № 2/445/26/23

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

11 вересня 2023 року Золочівський районний суд Львівської області в складі:

головуючого судді Сивака В. М.,

секретаря судового засідання Захарчук Н.Я.

з участю позивача ОСОБА_1

представника позивача - ОСОБА_2

відповідача ОСОБА_3

представника відповідача ОСОБА_4

представника третьої особи Чорної О.І.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Золочеві Львівської області клопотання позивача про призначення повторної судової будівельно-технічної експертизи у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третіх осіб, яка не заявляють самостійних вимог на предмет спору Золочівська міська рада Львівської області, Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сузір`я» про усунення перешкод у здійсненні права користування майном,-

в с т а н о в и в:

враховуючи,що виготовленняописової імотивувальної частиниухвали суду,вимагає тривалогочасу,суд,вважає можливимоголосити вступнута резолютивнучастини ухвали,відклавши складанняповного текстуухвали настрокне більше п`яти днів з дня оголошення вступної та резолютивної частини ухвали.

Керуючись ст.284, 287, 288, 259, 260, 353 ЦПК України,

п о с т а н о в и в:

повернутися до розгляду справи №445/1936/20 у підготовчому провадженні.

Клопотання позивача про призначення повторної судової будівельно-технічної експертизи - задовольнити.

Призначити у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,треті особи,яка незаявляють самостійнихвимог напредмет спору:Золочівська міськарада Львівськоїобласті,Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Сузір`я»про усуненняперешкод уздійсненні правакористування майномповторну судову будівельно-технічну експертизу, проведення якої доручити експертам Національного наукового центру "Інститут судових експертиз ім. Заслуженого професора М.С. Бокаріуса" відділенню в м. Києві (03118, м. Киїів, вул. Кустанайська,6), попередивши їх про кримінальну відповідальність за відмову або дачу завідомо неправдивого висновку за ст. 384, 385КК України.

На вирішення експертів поставити наступні запитання:

1.Яке функціональне призначення будівлі, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

2.Чи відповідають проектні, погоджувальні документи по реконструкції будівлі, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 державно-будівельним нормам, Загальному плану містобудування м. Золочів Львівської області?

3.Чи порушуються нормативні показники інсоляції відносно об`єкту нерухомого майна-квартири АДРЕСА_2 , яка належить позивачеві на правах приватної власності, внаслідок реконструкції будівлі, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ?

4.Чи відповідає вимогам санітарних норм, протипожежних норм та правил забезпечення інсоляції об`єкт нерухомого майна та його реконструкція, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ?

5.Чи є об`єкт будівництва за адресою: АДРЕСА_1 «реконструкцією» згідно норм чинного законодавства?

6.Чи порушені будівельні норми (ДБН), протипожежні правила при виконанні будівельних робіт на об`єкті «Реконструкція даху будівлі ощадбанку на АДРЕСА_1 », по відношенню до квартири АДРЕСА_2 .

7.Чи призвели будівельні роботи на об`єкті «Реконструкція даху будівлі ощадбанку на АДРЕСА_1 » до погіршення експлуатаційних показників квартири АДРЕСА_2 ? Якщо так, то в якій мірі?

Оплату за проведення експертизи покласти на позивачку ОСОБА_1 .

Надати в розпорядження експертів всі наявні матеріали справи.

На час проведення експертизи зупинити провадження у справі.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду області в 15-денний строк з дня її проголошення.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя В. М.Сивак

СудЗолочівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення11.09.2023
Оприлюднено18.09.2023
Номер документу113473825
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: усунення перешкод у користуванні майном

Судовий реєстр по справі —445/1569/20

Ухвала від 24.04.2025

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 07.08.2023

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 01.06.2023

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 12.04.2023

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Ухвала від 19.12.2022

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Сивак В. М.

Постанова від 01.02.2021

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Постанова від 01.02.2021

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 29.01.2021

Цивільне

Золочівський районний суд Львівської області

Пилип'як П. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні