Ухвала
від 19.09.2023 по справі 463/1074/23
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 463/1074/23

Провадження № 1-кс/463/6785/23

У Х В А Л А

про дозвіл на проведення огляду

19 вересня 2023 року слідчий суддя Личаківського районного суду м.Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м.Львові клопотання слідчого СВ Львівського районного управління поліції № 1 ГУ Національної поліції у Львівській області ОСОБА_4 погодженого прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_5 про надання дозволу на проведення огляду,

в с т а н о в и в :

слідчий СВ Львівського районного управління поліції № 1 ГУ Національної поліції у Львівській області ОСОБА_4 за погодженням прокурора Галицької окружної прокуратури м.Львова ОСОБА_5 звернувся до слідчого судді Личаківського районного суду м.Львова з клопотанням про надання дозволу на проведення огляду у кримінальному провадженні за № 42023142040000008 від 30.01.2023 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.367, ч.3 ст.191, ч.2 ст.364 КК України.

Подане клопотання мотивує тим, що в провадженні СВ Львівського районного управління поліції № 1 ГУ Національної поліції у Львівській області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023142040000008 від 30.01.2023 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.367, ч.3 ст.191, ч.2 ст.364 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовими особами АТ «Українська залізниця» за попередньою змовою із працівниками структурних підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця», філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», філії «Центр охорони здоров`я» та приватними нотаріусами Львівського, Київського, Івано-Франківського та інших нотаріальних округів здійснено ряд протиправних дій, спрямованих на незаконне відчуження об`єктів державної власності.

Так, відповідно до свідоцтва про право власності серії НОМЕР_1 від 18.01.2007 року, об`єкт нерухомого майна, а саме нежитлова будівля магазину з реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: АДРЕСА_1 , на праві державної форми власності належав Державі в особі Верховної Ради України, орган управління майном - Міністерство транспорту та зв`язку України, балансоутримувач - ДТГО «Львівська залізниця».

11 грудня 2014 року державний реєстратор прав на нерухоме майно реєстраційної служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області ОСОБА_6 розглянув заяву № 9374670 від 11.12.2014, яку подав ОСОБА_7 (довіреність №4962/16/14-14 видана 29.07.2014 Міністром Міністерства інфраструктури України ОСОБА_8 ) для проведення державної реєстрації права власності (форма власності державна) щодо об`єкта нерухомості - будівлі магазину з реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: АДРЕСА_1 . За результатами розгляду прийнято рішення № 17927420 від 11.12.2014 року та проведено зазначену реєстрацію за суб`єктом права - Міністерством інфраструктури України.

Разом з тим, згідно зі Зведеним переліком майна від 18.08.2015 року, зазначений об`єкт нерухомості увійшов до статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця».

Відповідно до Статуту АТ «Українська залізниця», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 № 735, засновником товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України, який є і органом управління товариства. Товариство має право від свого імені вчиняти будь-які правочини та укладати будь-які договори, набувати майнові та немайнові права, нести обов`язки, виступати позивачем та відповідачем у суді, крім випадків, передбачених законодавством та цим Статутом. Здійснюючи право власності, товариство володіє,користується та розпоряджається належним йому майном і вчиняє стосовно нього будь-які дії, що не суперечать законодавству, цьому Статуту та меті діяльності товариства.

Товариство використовує, утримує державне майно, закріплене за ним на праві господарського відання, та розпоряджається ним з урахуванням обмежень, установлених законодавством. Майно, що є державною власністю і закріплене за товариством на праві господарського відання, включається до його активів. Товариство не може вчиняти правочини, наслідком яких може бути відчуження такого майна.

Разом з тим, після проведення вказаних реєстраційних дій 02.11.2021 АТ «Українська залізниця» оголосило електронний аукціон UA-PS-2021-11-02-000006-3, лот № 0029-0221, стосовно продажу будівлі магазину з реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: Закарпатська область, м.Чоп, вул.Берег, буд.111Б, із визначенням початкової ціни без ПДВ - 53264,03 гривень та зазначенням інформації щодо балансоутримувача - виробничий структурний підрозділ «Львівська механізована дистанція розвантажувально-навантажувальних робіт» РФ «Львівська залізниця», контактної особи - ОСОБА_9 , який завершено 26.11.2021 та обрано переможця ТОВ «І-КОНТРАКТ» (код ЄДРПОУ 32857969), яке запропонувало найбільшу суму в розмірі 77001,0 гривень без ПДВ.

14 грудня 2021 року по завершенню електронного аукціону приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_10 посвідчено договір купівлі-продажу № 7583 від 14.12.2021 року, укладеного між продавцем - АТ «Українська залізниця» в особі першого заступника директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» ОСОБА_11 , заступника директора виконавчого регіональної філії з фінансово-економічних питань РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» ОСОБА_12 та покупцем (переможцем аукціону) - ТОВ «І КОНТРАКТ» (ЄДРПОУ 32857969, м.Ужгород, площа Курятовича, буд.15, кв. 9) в особі представника ОСОБА_13 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ), щодо предмету договору - об`єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі магазину з реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: АДРЕСА_1 . Ціна зазначеного правочину разом з ПДВ склала 92401,20 гривень.

Разом з тим, приватним нотаріусом прийнято рішення № 62705429 від 30.12.2021 року про проведення державної реєстрації права власності (форма власності приватна) щодо об`єкта нерухомого майна нежитлової будівлі магазину із реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: АДРЕСА_1 , за суб`єктом права - ТОВ «І КОНТРАКТ», а також внесено відповідні відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

В ходідосудового розслідуваннявиникла необхідністьу проведенніогляду нежитлової будівлі магазину з реєстраційним номером 526104721110, площею 122,6 кв.м., за адресою: Закарпатська область, м.Чоп, вул.Берег, буд.111Б та земельної ділянки без кадастрового номеру, на якій знаходиться вищевказане приміщення, та яка належить ТОВ «І КОНТРАКТ», з метою фіксації стану приміщень, їх цілісності та можливих правопорушень. У зв`язку з наведеним, просить надати дозвіл на проведення огляду.

Заслухавши пояснення прокурора, оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, з наступних підстав.

З витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань від 25.08.2023 року, підтверджується факт внесення зазначених вище даних по кримінальному провадженні за № 42023142040000008 від 30.01.2023 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.367, ч.3 ст.191, ч.2 ст.364 КК України.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.237 КПК України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів. Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Згідно з ч.2 ст.234 КПК України обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

Відповідно до ч.5 ст.237 КПК України при проведенні огляду дозволяється вилучення лише речей і документів, які мають значення для кримінального провадження, та речей, вилучених з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду. У разі якщо огляд речей і документів на місці здійснити неможливо або їх огляд пов`язаний з ускладненнями, вони тимчасово опечатуються і зберігаються у такому вигляді доти, доки не буде здійснено їх остаточні огляд і опечатування.

Згідно інформаційноїдовідки зДержавного реєструречових правна нерухомемайно №337503286від 29.06.2023року вбачається,що нежитловабудівля магазин,загальною площею122,6кв.м.,за адресою: АДРЕСА_1 , на праві власності належить ТОВ «І КОНТРАКТ», код ЄДРПОУ 32857969.

Таким чином, наявними матеріалами клопотання підтверджено, що дійсно є достатні підстави вважати, що на об`єктах нерухомості та земельній ділянці можуть бути виявлені та зафіксовані відомості щодо обставин вчинення кримінального правопорушення у кримінальному провадженні за № 42023142040000008 від 30.01.2023 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.367, ч.3 ст.191, ч.2 ст.364 КК України.

Враховуючи вищенаведене, слідчий суддя дійшов висновку про необхідність надання дозволу на проведення огляду вищезазначеної будівлі та земельної ділянки, на якій знаходиться вказана будівля з метою фіксації стану приміщень, їх цілісності, можливих правопорушень та інших слідів кримінального правопорушення.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.234, 235, 237 КПК України, слідчий суддя, -

п о с т а н о в и в :

клопотання слідчого СВ Львівського районного управління поліції № 1 ГУ Національної поліції у Львівській області ОСОБА_4 погодженого прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_5 про надання дозволу на проведення огляду - задовольнити.

Надати слідчим СВ Львівського районного управління поліції № 1 ГУ Національної поліції у Львівській області ОСОБА_4 , ОСОБА_14 , а також слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні за № 42023142040000008 від 30.01.2023 року, дозвіл на огляд нежитлової будівлімагазину зреєстраційним номером526104721110,площею 122,6кв.м.,за адресою: АДРЕСА_1 та земельної ділянки без кадастрового номеру, на якій знаходиться вищевказане приміщення, та яка на праві власності належить ТОВ «І КОНТРАКТ» (код ЄДРПОУ 32857969, м.Ужгород, площа Курятовича, буд.15, кв.9).

Строк дії вказаної ухвали однин місяць з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудЛичаківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення19.09.2023
Оприлюднено21.09.2023
Номер документу113571936
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про огляд житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —463/1074/23

Ухвала від 07.02.2025

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 07.02.2025

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 23.01.2025

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 18.12.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 01.07.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 01.07.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 24.06.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 13.06.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 13.06.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

Ухвала від 13.06.2024

Кримінальне

Личаківський районний суд м.Львова

Грицко Р. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні