Ухвала
від 02.10.2023 по справі 278/2618/23
ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №278/2618/23

Провадження № 2/293/390/2023

УХВАЛА

02 жовтня 2023 рокусмт Черняхів

Черняхівський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Збаражського О.М.,

за участю секретаря судового засідання Крисюк О.О.,

представника позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача Кононенко А.А.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в смт Черняхів цивільну справу за позовом Приватного підприємства «Злагода Плюс» до ОСОБА_2 про відшкодування збитків,

В С Т А Н О В И В :

05.06.2023 Приватне підприємство «Злагода Плюс» звернулось до Житомирського районного суду Житомирської області з вказаним позовом, за змістом якого просить винести рішення про стягнення з ОСОБА_2 на користь приватного підприємства «Злагода Плюс» завдані збитки в розмірі 40434,75 грн.

На виконання вимог ухвали Житомирського районного суду Житомирської області від 27.06.2023 про передачу справи у порядку територіальної підсудності, матеріали цивільної справи №278/2618/23 за позовом Приватного підприємства «Злагода Плюс» до ОСОБА_2 про відшкодування збитків, 26.07.2023 надійшли до Черняхівського районного суду Житомирської області.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.07.2023 справа №278/2618/23 розподілена судді Збаражському О.М. для розгляду.

Ухвалою суду від 02.08.2023 постановлено здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 19.09.2023.

Ухвалою від 19.09.2023 суд оголосив перерву в підготовчому засіданні до 02.10.2023.

02.10.2023 у підготовчому засіданні судом з`ясовані питання, визначені ст. 197 ЦПК України. Обставин, що перешкоджали б призначенню справи до розгляду по суті, судом не встановлено.

Заяв про уточнення позовних вимог, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надійшло, інших заяв та клопотань сторонами не подано.

Відповідно до п.3 ч.2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Оскільки у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, заяв та клопотань від сторін не надходило, тому підготовче провадження підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст.197-200 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

1. Підготовче провадження закрити.

2. Судовий розгляд справи по суті призначити на 01.11.2023 о 12 год. 00 хв. Засідання відбудеться у приміщенні Черняхівського районного суду Житомирської області за адресою: смт Черняхів, вул. Слобідська, 1, зал судових засідань № 1.

3. Повідомити учасників справи про розгляд справи по суті, викликавши їх в судове засідання.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: https://cr.zt.court.gov.ua.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя Олег ЗБАРАЖСЬКИЙ

СудЧерняхівський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення02.10.2023
Оприлюднено03.10.2023
Номер документу113847934
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої майну фізичних або юридичних осіб

Судовий реєстр по справі —278/2618/23

Постанова від 03.04.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Постанова від 03.04.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Постанова від 03.04.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Ухвала від 22.01.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Ухвала від 15.01.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Ухвала від 01.01.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

Рішення від 29.11.2023

Цивільне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Збаражський О. М.

Рішення від 29.11.2023

Цивільне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Збаражський О. М.

Ухвала від 02.10.2023

Цивільне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Збаражський О. М.

Ухвала від 02.08.2023

Цивільне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Збаражський О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні