Справа № 752/13215/21
Провадження № 2/752/1243/23
У Х В А Л А
10.10.2023 року Голосіївський районний суд міста Києва в складі:
головуючого судді Колдіної О.О.,
з участю секретаря Пастух З.Ф.,
розглянувши клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в справі за позовом ОСОБА_1 до приватного виконавця Павлюк Назара Васильовича, Державного підприємства «СЕТАМ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Експрес Асістанс» про визнання електронних торгів недійсними,-
в с т а н о в и в :
в провадженні Голосіївського районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до приватного виконавця Павлюк Назара Васильовича, Державного підприємства «СЕТАМ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Експрес Асістанс» про визнання електронних торгів недійсними.
Ухвалою суду від 01 червня 2021 р. у даній справі було відкрито провадження; справу призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження.
В ході підготовчого провадження представником відповідача приватного виконавя Павлюка Н.В. надіслано клопотання про вирішення питання щодо призначення в справі судового засідання в режимі відеоконференції.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання відповідача залишити без задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.
Тобто, зазначені норми передбачають право, а не обов`язок суду призначити проведення судового засідання в режимі відео конференції, виходячи з можливостей суду забезпечити якісне проведення такої конференції
Разом з тим, такий спосіб участі має винятковий характер, повинні існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливою особисту участь особи.
В матеріалах справи містяться клопотання представника відповідача приватного виконавця Павлюка Н.В. про призначення судового засідання в режимі відеоконференції.
Однак, з врахуванням обмеженої кількості залів судових засідань в Голосіївському районному суді м.Києва, які обладнані технічними засобами для проведення відеоконференції, проведення судового засідання у призначений час може стати неможливим, що призведе до відкладення судового розгляду на тривалий термін і призведе до затягування розгляду справи.
Враховуючи викладене, суд не вбачає підстав для задоволення клопотання представника відповідача.
На підставі наведеного, керуючись ст.212 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в справі за позовом ОСОБА_1 до приватного виконавця Павлюк Назара Васильовича, Державного підприємства «СЕТАМ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Експрес Асістанс» про визнання електронних торгів недійсними залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.О.КОЛДІНА
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2023 |
Оприлюднено | 16.10.2023 |
Номер документу | 114155043 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Колдіна О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні