Ухвала
від 16.10.2023 по справі 420/27583/23
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/27583/23

УХВАЛА

16 жовтня 2023 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Попов В.Ф., перевіривши матеріали позовної заяви Громадської організації «Садове товариство «Поліграфіст», мас. «Мале-1» до Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,

встановив:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Громадської організації «Садове товариство «Поліграфіст», мас. «Мале-1» до Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, в якій позивач просить суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області від 18.05.2023 N 922-VIII;

- зобов?язати Дачненську сільську раду Одеського району Одеської області повторно розглянути клопотання Громадської організації «Садове товариство «Поліграфіст», мас. «Мале-1» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування садового товариства (відповідно до ч.4 ст.35 Земельного кодексу України) для ведення садівництва орієнтовною площею 1,5 га, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані в СТ «Поліграфіст» масиву «Мале-1» на території Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області (за межами населених пунктів).

Відповідно до ч. 1 ст. 171 КАС України суддя перевірив позовну заяву на відповідність вимогам передбаченим статтями 160, 161, 172 КАС України та з`ясував такі недоліки.

Згідно з положеннями ч. 2 ст. 159 КАС України визначено, що заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

Відповідно до ч. 2 ст. 160 КАС України, позовна заява подається в письмовій формі позивачем або особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Права та обов`язки учасників справи визначені ст. 44 КАС України.

Відповідно до ч. 9 ст. 44 КАС України, у разі подання до суду документів в електронній формі учасник справи зобов`язаний надати доказ надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.

Із аналізу вище наведеного виходить, що позовна заява є документом, при поданні якого до суду, учасник справи зобов`язаний дотримуватись вимог ст. 44 КАС України.

Позивач доказів надсилання листом з описом вкладення відповідачу копій поданих до суду документів не надав.

Крім того, згідно з ч. 3 ст. 161 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Згідно з пп. 1 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, який подано юридичною особою, встановлюється ставка судового збору у сумі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до ст. 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" з 01.01.2022 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 2684,00 грн.

Сума судового збору за подання цього позову складає 2684,00 грн.

До позовної заяви доказів сплати судового збору не надано.

Згідно з ч. 1 ст. 169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Із урахуванням вищенаведеного, позовна заява підлягає залишенню без руху із наданням позивачу строку для усунення недоліків, а саме надати докази надсилання відповідачу листом з описом вкладення копії позовної заяви та додатків, а також доказ сплати судового збору.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 160, 161, 169 КАС України,

ухвалив:

Позовну заяву залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - десять днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із вказівкою на номер справи та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

У разі невиконання цієї ухвали, позовна заява буде повернута позивачу без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

СуддяВ.Ф. Попов

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення16.10.2023
Оприлюднено19.10.2023
Номер документу114231636
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —420/27583/23

Рішення від 18.01.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Рішення від 21.12.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Ухвала від 23.10.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

Ухвала від 16.10.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Попов В.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні