Справа № 638/3710/23
Провадження № 2/638/2972/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про заочний розгляд справи
18 жовтня 2023 року м. Харків
Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого Аркатової К.В.,
за участі секретаря судового засідання Шевченко Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою керівника Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова, поданою в інтересах Харківської міської ради, Харківської районної державної адміністрації (Харківської районної військової адміністрації Харківської області) до ОСОБА_1 про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки,
ВСТАНОВИВ:
Керівник Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова в інтересах Харківської міської ради, Харківської районної державної адміністрації (Харківської районної військової адміністрації Харківської області) з позовною заявою до ОСОБА_1 про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки.
Провадження у справі відкрито ухвалою суду від 13 червня 2023 року за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 22 серпня 2023 року підготовче провадження закрито, цивільну справу призначено до судового розгляду.
Представник позивача прокурор Мельничук О.А. через канцелярію суду подала заяву про розгляд справи за її відсутності, позов підтримала, просила задовольнити, окремо зазначила, що проти ухвалення заочного рішення не заперечує.
Відповідач у судове засідання не з`явився, про день та час слухання справи повідомлений своєчасно та належним чином, про причини неявки суд не повідомив.
З письмової згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положеннямст. 280 ЦПК України. У відповідності до ч. 1 ст. 281ЦПК України про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про наявність підстав для проведення заочного розгляду справи та ухвалення заочного рішення на підставі наявних у справі доказів.
Керуючись ст.223,260,280,281, 353 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Провести заочний розгляд цивільної справи за позовом керівника Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова, поданою в інтересах Харківської міської ради, Харківської районної державної адміністрації (Харківської районної військової адміністрації Харківської області) до ОСОБА_1 про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2023 |
Оприлюднено | 23.10.2023 |
Номер документу | 114311541 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо припинення права оренди |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Аркатова К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні