УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"19" жовтня 2023 р. м. Львів
Франківський районний суд міста Львова у складі головуючої судді Мигаль Г.П., при секретарі судового засідання Власюк Д.Я.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в місті Львові за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства ''Інтер-Галич-Фасад'' про стягнення заборгованості по заробітній платі,
встановив:
у провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства ''Інтер-Галич-Фасад'' про стягнення заборгованості по заробітній платі.
Представник позивача надіслав клопотання про слухання справи у його відсутності, просить позов задволити.
Представниквідповідача Приватногопідприємства ''Інтер-Галич-Фасад'' в судове засідання не з"явився, про причини неявки суд не повідомив.
Однією з основних засад здійснення цивільного судочинства, відповідно до положень ст.2 ЦПК України є розумність строків розгляду справи судом.
Частиною 2 ст.121 ЦПК України, визначено, що строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню цивільного судочинства.
Відповідно до ч.2 ст.223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження; 5) якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
З урахуванням завдань та основних засад цивільного судочинства, обставин справи, зважаючи, неявку в судове засідання відповідачів, суд доходить до висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 9ст. 223 ЦПК Українипро відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
У позовній заяві поставлено запитання до відповідача в порядку ст.93 ЦПК України.
Відповідно до ст.93 ЦПК України учасник справи має право поставити в першій заяві по суті справи, що ним подається до суду, не більше десяти запитань іншому учаснику справи про обставини, що мають значення для справи. Учасник справи, якому поставлено питання позивачем, зобов`язаний надати вичерпну відповідь окремо на кожне питання по суті.
З огляду на положення статті 93 ЦПК України, суд вважає за необхідне зобов`язати відповідача подати письмові відповіді на поставлені у позові запитання.
Керуючись ст. ст.93 223, 240 ЦПК України, суд -
постановив:
Зобов`язати ПП «Інтер-Галич-Фасад»(79071, м. Львів, вул. Кульпарківська, 141/196) надати вичерпну відповідь окремо на кожне питання по суті, а саме:
Коли ПП «Інтер-Галич-Фасад» прийняло ОСОБА_1 на роботу?
Який був розмір місячної заробітньої плати ОСОБА_1 у період з 1 квітня 2017 року по 7 квітня 2021 року? Надати наказ директора про затвердження штатного розпису у період з 1 квітня 2017 року по 7 квітня 2021
Чи виплачувало ПП «Інтер-Галич-Фасад» заробітню плату ОСОБА_1 у період з 1 квітня 2017 року по 7 квітня 2021 року? Надати відомості про виплату заробітньої плати ОСОБА_1 за період з 1 квітня 2017 року по 7 квітня 2021 року.
Якщо ПП «Інтер-Галич-Фасад» виплачувало ОСОБА_1 заробітню плату в цей період, то в який спосіб це відбувалося (готівка, переказ)?
Яким документом встановлені строки виплати заробітньої плати на підприємстві? Надати копію колективного договору або нормативного акту ПП «Інтер-Галич-Фасад», яким встановлені строки виплати заробітньої плати на підприємстві.
Відповідно до ч 2 ст. 93 ЦПК України Учасник справи, якому поставлено питання позивачем, зобов`язаний надати вичерпну відповідь окремо на кожне питання по суті. На запитання до учасника справи, який є юридичною особою, відповіді надає її керівник або інша посадова особа за його дорученням.
Згідно частини третьої ст. 93 ЦПК України відповіді на запитання подаються до суду учасником справи - фізичною особою, керівником або іншою посадовою особою юридичної особи у формі заяви свідка не пізніш як за п`ять днів до підготовчого засідання, а у справі, що розглядається в порядку спрощеного провадження, - до першого судового засідання. Копія такої заяви свідка у той самий строк надсилається учаснику справи, який поставив письмові запитання.
Відповідно до ч. 4 ст. 93 ЦПК України у заяві свідка зазначаються ім`я (прізвище, ім`я та по батькові), місце проживання (перебування) та місце роботи свідка, поштовий індекс, реєстраційний номер облікової картки платника податків свідка за його наявності або номер і серія паспорта, номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти (за наявності), відповіді на питання щодо обставин справи, про які відомо свідку, джерела обізнаності свідка щодо цих обставин, а також підтвердження свідка про обізнаність із змістом закону щодо кримінальної відповідальності за надання неправдивих показань.
Попередити посадових осіб ПП «Інтер-Галич-Фасад» про кримінальну відповідальність за ст. 384 КК України.
Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства ''Інтер-Галич-Фасад'' про стягнення заборгованості по заробітній платі, на 21 листопада 2023 року о 09 годині 30 хвилин.
Про дату, час та місце проведення наступного засідання повідомити учасників справи.
Роз`яснити учасникам справи наслідки неявки в судове засідання в залежності від їх процесуального статусу.
Явку позивача ОСОБА_1 , визнати обов"язковою для дачі особистих пояснень.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Мигаль Г.П
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2023 |
Оприлюднено | 23.10.2023 |
Номер документу | 114323557 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Мигаль Г. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні