ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"23" жовтня 2023 р. Справа№ 925/1273/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Алданової С.О.
суддів: Корсака В.А.
Євсікова О.О.
перевіривши матеріали апеляційної скарги Благодійної організації "Фонд збереження рідної природи"
на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 14.07.2023
у справі № 925/1273/22 (суддя: Спаських Н.М.)
за позовом Благодійної організації "Фонд збереження рідної природи"
до Українського товариства охорони природи
про визнання протиправним рішення, скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію речового права та припинення права власності
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду Черкаської області від 29.05.2023 у справі № 925/1273/22 в позові відмовлено повністю.
01.06.2023 судом зареєстровано заяву відповідача УТОП № 51 від 30.05.2023 про ухвалення додаткового рішення щодо стягнення з позивача витрат на професійну правничу допомогу в сумі 15 000,00 грн. за результатами вирішення спору.
05.06.2023 судом зареєстровано заяву представника третьої особи ПП "Крупське" від 01.06.2023 (подану в цю ж дату для поштового пересилання) про покладення на позивача витрат на професійну правничу допомогу в сумі 94500,00 грн. за результатами вирішення спору.
14.07.2023 Господарським судом Черкаської області прийнято додаткове рішення, яким заяви відповідача Українського товариства охорони природи та третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Приватного підприємства "КРУПСЬКЕ" від 30.05.2023 та від 01.06.2023 про прийняття додаткового рішення і стягнення витрат на професійну правничу допомогу задоволено повністю; прийнято додаткове рішення у справі; стягнуто з Благодійної організації "Фонд збереження рідної природи" на користь Українського товариства охорони природи - 15 000,00 грн. витрат на професійну правничу допомогу адвоката; стягнуто з Благодійної організації "Фонд збереження рідної природи" на користь Приватного підприємства "КРУПСЬКЕ" - 94500,00 грн. витрат на професійну правничу допомогу адвоката.
Не погоджуючись з прийнятим додатковим рішенням, БО "Фонд збереження рідної природи" звернулась до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить змінити додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 14.07.2023 у справі № 925/1273/22; заяви відповідача Українського товариства охорони природи та третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Приватного підприємства "КРУПСЬКЕ" від 30.05.2023 та від 01.06.2023 про стягнення витрат на професійну правничу допомогу задовольнити частково та зменшити суму стягнення.
Також скаржником заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження додаткового рішення Господарського суду Черкаської області від 14.07.2023 у справі № 925/1273/22.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.10.2023 дана апеляційна скарга у справі № 925/1273/22 передана на розгляд колегії суддів у складі: Алданова С.О. (головуючий), Корсак В.А., Євсіков О.О..
Частиною 2 статті 281 ГПК України визначено, що процедурні питання, пов`язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
Апеляційна скарга подана безпосередньо до Північного апеляційного господарського суду, матеріали справи № 925/1273/22 у апеляційного суду відсутні, тому суд позбавлений можливості вирішити питання щодо подальшого руху апеляційної скарги.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає за необхідне витребувати з Господарського суду Черкаської області матеріали справи № 925/1273/22.
Керуючись ст.ст. 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Вирішення питання щодо подальшого руху апеляційної скарги Благодійної організації "Фонд збереження рідної природи" на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 14.07.2023 відкласти до надходження матеріалів справи № 925/1273/22 до Північного апеляційного господарського суду.
2. Витребувати з Господарського суду Черкаської області матеріали справи № 925/1273/22.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
4. Копію ухвали направити учасникам судового процесу та Господарському суду Черкаської області.
Головуючий суддя С.О. Алданова
Судді В.А. Корсак
О.О. Євсіков
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2023 |
Оприлюднено | 25.10.2023 |
Номер документу | 114354727 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про приватну власність щодо визнання незаконним акта, що порушує право власності |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Алданова С.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні