ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
"24" жовтня 2023 р. м. Житомир Справа № 906/669/23
Господарський суд Житомирської області у складі:
судді: Лозинської І.В.
розглядаючи справу за позовом: Коростишівської міської ради
до Фермерського господарства "ЮЛІСОФ"
про стягнення 101039,89 грн та розірвання договору оренди землі
за участю представників сторін:
від позивача: Дяков Д.С. - згідно з даними ЄДР
від відповідача: Руснак В.О., ордер на надання правничої (правової) допомоги серії АВ №1089153 від 14.08.2023
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Житомирської області надійшла позовна заява Коростишівської міської ради до Фермерського господарства "Юлісоф" про стягнення 101039,89 грн боргу по орендній платі та розірвання договору оренди землі №548 від 14.09.2022, а також стягнення судових витрат.
В обґрунтування вказаного позову зазначено, що відповідач не виконав взяті на себе зобов`язання щодо своєчасної сплати орендних платежів згідно з укладеним між сторонами договором оренди землі №548 від 14.09.2022.
Ухвалою від 29.05.2023 господарський суд відкрив провадження у даній справі за правилами загального позовного провадження, призначив підготовче засідання.
Ухвалою від 07.07.2023 господарський суд продовжив підготовче провадження у справі по 29.08.2023, відклав підготовче засідання суду (а. с. 40).
Ухвалою від 29.09.2023 господарський суд відклав підготовче засідання на 24.10.2023 15:30 (а. с. 63).
24.10.2023 до суду від відповідача надійшло пояснення у справі. Доказів врегулювання спору відповідачем не надано.
В засіданні суду представник відповідача надав усні пояснення відповідно до поданого письмового пояснення та просив відкласти розгляд справи в підготовчому провадженні.
Представник позивача в засіданні суду проти відкладення розгляду справи не заперечив, зазначивши про наміри щодо уточнення позовних вимог у разі досягнення між сторонами згоди.
Враховуючи викладене, слід продовжити підготовче провадження у справі, відкласти підготовче засідання суду та зазначити таке.
Згідно з ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Однак, якщо міжнародним договором України встановлено інші правила судочинства, ніж ті, що передбачені цим Кодексом, іншими законами України, то застосовуються правила міжнародного договору (ч. 2 ст. 3 ГПК України) .
Так, за ст. 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" від 23.02.2006 №3477-ІV суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику Європейського суду як джерело права.
Відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04.11.1950, ратифікованої Україною Законом №475/97-ВР від 17.07.1997, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи у продовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру
Керуючись ст. 169, 234-235 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи у підготовчому провадженні відкласти.
2. Призначити наступне підготовче засідання суду на "09" листопада 2023 р. о 15:30 в приміщенні господарського суду, в залі судових засідань № 107.
3. Сторонам в разі врегулювання спору мирним шляхом вчинити визначені процесуальні дії та подати відповідні докази.
4. Надіслати копії цієї ухвали на електронні адреси сторін.
Ухвала набирає законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.
Ухвала підписана 24.10.2023
Суддя Лозинська І.В.
Друк. :
1 - до справи
2 - позивачу на ел. пошту: kor_miskrada@korostyshiv-rada.gov.ua
3 - відповідачу на електронну адресу: v.s_2012@ukr.net
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2023 |
Оприлюднено | 26.10.2023 |
Номер документу | 114388313 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин про невиконання або неналежне виконання зобов’язань що виникають з договорів оренди |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Лозинська І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні