УХВАЛА
про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції
м. Вінниця
24 жовтня 2023 р.Справа № 120/13147/23
Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Вільчинського Олександра Ванадійовича розглянувши в письмовому провадженні заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом приватного акціонерного товариства "Вінницький молочний завод "РОШЕН" до Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом приватного акціонерного товариства "Вінницький молочний завод "РОШЕН" до Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
Ухвалою суду від 26.09.2023 закрито підготовче провадження в адміністративній справі та призначено справу до судового розгляду по суті 24.10.2023 о 11:00.
26.09.2023 від відповідача до суду надійшло клопотання про участь представника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Франчука Ярослава Руслановича в судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використання власних технічних засобів в порядку встановленому ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Ухвалою суду від 29.06.2023 клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задоволено.
Однак, 24.10.2023 у зв`язку з технічними несправностями представника відповідача судове засідання не відбулося. Розгляд справи перенесено на 07.11.2023 о 11:00.
Щодо клопотання представника відповідача про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використання власних технічних засобів в порядку встановленому ст. 195 КАС України, суд враховує наступне.
Відповідно до ч. 3 ст. 195 КАС України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України (ч. 4 ст. 195 КАС України).
Відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, що затверджене рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21, за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.
З огляду на вказані положення процесуального закону, з метою забезпечення права сторони відповідача на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд доходить висновку про наявність підстав для задоволення такого клопотання.
Керуючись ст.ст. 195, 248, 256 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання представника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Допустити участь представника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Франчука Ярослава Руслановича у судовому засіданні у справі № 120/13147/23, призначеному на 07.11.2023 о 11:00 год, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
СуддяВільчинський Олександр Ванадійович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2023 |
Оприлюднено | 27.10.2023 |
Номер документу | 114425548 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них бюджетного відшкодування з податку на додану вартість |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Вільчинський Олександр Ванадійович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Вільчинський Олександр Ванадійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні