КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
03110, м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а,inbox@kia.court.gov.ua
Єдиний унікальний номер справи № 752/14312/22 Головуючий у суді першої інстанції - Шевченко Т.М.
Номер провадження № 22-ц/824/14357/2023 Доповідач в суді апеляційної інстанції - Яворський М.А.
У Х В А Л А
про призначення справи до судового розгляду
25 жовтня 2023 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача: Яворського М.А.,
суддів: Кашперської Т.Ц., Фінагеєва В.О.,
заслухавши суддю-доповідача, який доповів колегії суддів про проведення підготовчих дій, пов`язаних із забезпеченням апеляційного провадження, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , подану представником ОСОБА_2 , на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 06 липня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «МК-ФІНАНС», Акціонерного товариства «КОМПАНІЯ ДІВІ», про визнання недійсним договору факторингу, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Голосіївського районного суду міста Києва від 06 липня 2023 року позовні вимоги ОСОБА_1 залишено без задоволення.
Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням, представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу 15 серпня 2023 року.
Разом із апеляційною скаргою апелянтом було заявлено клопотання про витребування оригіналів письмових документів.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 26 вересня 2023 року було відкрито апеляційне провадження у даній справі.
Вимоги ст. 361 ЦПК України судом виконані. Підготовчі дії по справі проведені.
Відзив на адресу апеляційного суду не надходив.
В процесі підготовки справи до апеляційного розгляду з`ясовані питання та здійснені дії, передбачені ст.ст. 359, 361, 365 ЦПК України.
Справу необхідно призначити до розгляду в апеляційному суді у відкритому судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст. 365, 366, ч. 3 ст. 368 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Підготовку справи до судового розгляду вважати закінченою.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні у приміщенні Київського апеляційного суду (м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а) на 06 грудня 2023 року о 10 годині 00 хвилин.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: М.А.Яворський
Судді: Т.Ц.Кашперська
В.О.Фінагеєв
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.10.2023 |
Оприлюднено | 31.10.2023 |
Номер документу | 114463854 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Яворський Микола Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні