Справа № 523/7285/19
Провадження №2-во/523/194/23
У Х В А Л А
"30" жовтня 2023 р. м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м.Одеси Кисельов В.К. розглянувши заяву представника Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо організації проведення відеконференції у справі №523/7285/19 у справі за позовом Міністерства інфраструктури України (код ЄДРПОУ 37472062, 01135, м. Київ, просп. Перемоги, 14) до ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) та приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Зілковської Катерини Леонідівни (65026, м. Одеса, вул. Буніна 13), треті особи, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору: громадська організація «Причал № 193 «Ярмарочна» (код ЄДРПОУ 34599770, 65013, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 100/2), державне підприємство «Одеський морський торговельний порт» (код ЄДРПОУ 01125666, 65026, м. Одеса, пл. Митна, 1) про витребування майна з незаконного володіння,-
ВСТАНОВИВ:
Представник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України звернувся із заявою про організацію проведення відеоконференції поза приміщенням суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Судове засідання, яке призначене на 02 листопада 2023р. у 12.20 провести в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів та електронного підпису представника позивача, згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2023 |
Оприлюднено | 31.10.2023 |
Номер документу | 114496789 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Суворовський районний суд м.Одеси
Кисельов В. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні