13/701пд
ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області
91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32
ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области
91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32
УХВАЛА
08.11.07 Справа № 13/701пд.
до Відкритого акціонерного товариства “Луганськнафтопродукт”, м. Луганськ
про визнання договору недійсним та застосування наслідків нікчемної угоди,
Суддя Яресько Б.В.
Секретар с.з.За участю:Савенко В.Ю.
Від позивача Дейнегіна В.Н. за постановою № 20/79б від 19.04.07,
Від відповідача представник не прибув
До початку слухання справи від позивача вимоги про здійснення фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу не надійшло, в зв'язку з чим технічна фіксація не здійснювалась.
СУТЬ СПОРУ: позивачем заявлений позов про визнання договору № 11 користування майном від 31.12.1996 року та Доповнення до договору № 11 користування майном від 31.12.1996 року, недійсними (нікчемними) як мнимі угоди. Застосувати наслідки нікчемної угоди до договору № 11 користування майном від 31.12.1996 р. та доповнення до договору № 11 користування майном від 31.12.1996рю, та зобов'язати відповідача повернути позивачу майно згідно з переліком зазначеному у позовній заяві від 23.10.07 вих. № 537-20/79б.
Позивач позов підтримує.
Відповідач не забезпечив участі свого представника у судовому засіданні, не надав суду витребуванні документи, в зв'язку з чим відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України розгляд справи слід відкласти
Керуючись ст. 38,77,86 Господарського процесуального кодексу України суд,
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 22.11.2007року на 10 год. 30 хв.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Луганської області, каб. № 304.
4.Зобов'язати позивача надати пояснення на відзив відповідача, документальне та нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви - для огляду в засіданні; відповідні нормативні документи –до суду;
5.Зобов'язати відповідача надати: відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу; документальне та нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів; копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ; докази наявності повноважень юридичної особи; при наявності заперечень до позову –документальне підтвердження, нормативне обґрунтування; надати оригінал договору №11 від 31.12.1996 року, акт прийому - передачі основних фондів від 31.12.1996 року, доповнення до договору № 11 від 31.12.1996 року;
Суд роз'яснює:
- за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф в порядку і розмірі, передбаченому п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України.
- у разі ухилення учасників від виконання вимог суду в частині надання матеріалів, спір буде вирішений на підставі наявних в матеріалах справи доказів.
Явка повноважних представників сторін у судове засідання обов'язкова.
Суддя Б.В.Яресько
Помічник судді А.В.Бабаян
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2007 |
Оприлюднено | 27.11.2007 |
Номер документу | 1145769 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Яресько Б.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні