Справа № 686/28333/21
Провадження № 2/686/1725/23
УХВАЛА
31 жовтня 2023 року Хмельницький міськрайонний суд
Хмельницької області
в складі: головуючої судді Козак О.В.,
при секретарі Кошельник Ю.С.,
за участю: позивача - ОСОБА_1 ,
представника відповідача ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Хмельницьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву» про поділ майна подружжя,
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області перебуває вищевказана справа.
Ухвалою суду від 09.06.2023 року закрито підготовчепровадження поцивільній справі та справу призначено до судового розгляду по суті.
24.10.2023 року від позивача до суду надійшла заява про збільшення позовних вимог.
В судовому засіданні позивач вказану заяву підтримав.
Представник відповідача в судовому засіданні заперечила проти прийняття до розгляду заяви про збільшення позовних вимог, оскільки вони її не отримували, та вона подана з порушенням процесуальних норм.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 49 ЦПК України позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.
Згідно з ч.ч. 1, 2 ст. 126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Оскільки ухвалою суду від 09.06.2023 року підготовче провадження у справі закрито, тому заяву про збільшення позовних вимог позивачем подано з пропуском встановленого законодавством строку для подачі такої заяви.
З огляду на наведене, заяву ОСОБА_1 про збільшення позовних вимог від 23.10.2023 року слід залишити без розгляду.
Керуючись ст.ст. 49, 126, 260 ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про збільшення позовних вимог від 23.10.2023 року, залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Хмельницького апеляційного суду.
Суддя:
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2023 |
Оприлюднено | 06.11.2023 |
Номер документу | 114634646 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Козак О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні