ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
03 листопада 2023 року м. ХарківСправа № 922/4326/23
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Калантай М.В.
розглянувши заяву від 31.10.2023 представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Співдружність Енерго" Мельникова О.А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Співдружність Енерго", м.Запоріжжя до Державного підприємства "Південний державний проектно- конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості", м.Харків про стягнення 1 585 340,43грн.
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Співдружність Енерго" (надалі - позивач) звернулося до Господарського суду Харківської області з позовом до Державного підприємства "Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості" (надалі - відповідач) про стягнення 1585340,43грн., з яких: 1225582,86грн. основного боргу, 359757,57грн. пені.
На підтвердження позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем зобов`язань за договором про постачання електричної енергії споживачу №14307759/ПЕ/12/2020 від 01.12.2020 в частині оплати електричної енергії, спожитої у період січень 2021 року - серпень 2023 року.
Ухвалою від 16.10.2023 дану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 15.11.2023 об 11:30.
02 листопада 2023 року від представника позивача Мельникова О.А. надійшла заява від 31.10.2023, в якій він просить суд забезпечити проведення засідання, призначеного на 15.11.2023, в режимі відеоконференції.
Розглянувши дану заяву, суд зазначає наступне.
Статтею 197 ГПК України визначено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Згідно з п. 46 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Заявник у своїй заяві просить забезпечити проведення засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Враховуючи наявність технічної можливості проведення засідання, яке відбудеться 15.11.2023 об 11:30, в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе задовольнити заяву представника позивача.
На підставі викладеного та керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву від 31.10.2023 представника ТОВ "Співдружність Енерго" Мельникова О.А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Провести підготовче засідання, призначене на 15.11.2023 об 11:30, за участю представника ТОВ "Співдружність Енерго" Мельникова О.А. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою "Підсистеми відеоконференцзв`язку" Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (https://vkz.court.gov.ua).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвалу підписано 03.11.2023.
СуддяМ.В. Калантай
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2023 |
Оприлюднено | 06.11.2023 |
Номер документу | 114651778 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Калантай М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні