ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, місто Львів, вулиця Личаківська, 128
УХВАЛА
07.11.2023 Справа № 914/2710/23
за позовом: Дрогобицької міської ради Львівської області, м. Дрогобич Львівської області,
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Берізка-2016», м. Дрогобич Львівської області,
про стягнення 558'147,17 грн безпідставно збережених коштів,
Суддя Б. Яворський.,
при секретарі О. Муравець.
Представники сторін:
від позивача: не з`явився,
від відповідача: не з`явився.
Відводів складу суду сторонами не заявлялося.
СУД ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Дрогобицької міської ради Львівської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Берізка-2016» про стягнення 558'147,17 грн безпідставно збережених коштів та орендної плати за користування земельною ділянкою комунальної власності.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями 07.09.2023 справу №914/2710/23 передано на розгляд судді Б. Яворському.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 12.09.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження; суд встановив строк для реалізації учасниками справи процесуальних прав. Ухвала про відкриття провадження у справі була надіслана за адресою відповідача, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та повернута без вручення адресату. Рух справи відображено у відповідних ухвалах суду.
Представники сторін у підготовче засідання 07.11.2023 не з`явились, причин відсутності не повідомили, з заявами та клопотаннями на адресу суду не звертались. Відповідач правом на подання відзиву не скористався.
Згідно ч.3 ст.177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки для розгляду справи по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
У відповідності до п.3 ч.2 ст.183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
З метою належного виконання завдань господарського судочинства та підготовки справи для розгляду по суті для надання можливості учасникам справи висловити свої аргументи і міркування щодо позову або мирно врегулювати спір, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження та відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст.ст.2, 12, 177, 182, 183, 234, 235 Господарський процесуальний кодекс України, суд
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк підготовчого провадження у справі на тридцять днів з наступного дня після закінчення шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі для вирішення спору.
2. Підготовче засідання відкласти на 28.11.2023 о 10:20 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128. Інформацію про номер залу судового засідання буде розміщено на дошці оголошень.
3. Явка сторін у підготовчому засіданні обов`язкова.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню.
Суддя Б. Яворський.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2023 |
Оприлюднено | 09.11.2023 |
Номер документу | 114750266 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Яворський Б.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні