ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
УХВАЛА
"09" листопада 2023 р. Справа № 924/1179/23
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Гладюка Ю. В., розглянувши матеріали
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Технопарк 1", м. Дніпро
до приватного підприємства "Євроалтранскарго", м. Хмельницький
про стягнення грошей
встановив:
До Господарського суду Хмельницької області надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю "Технопарк 1", м. Дніпро до приватного підприємства "Євроалтранскарго", м. Хмельницький про стягнення 92 244,93 грн., з яких: 88294,50 грн. остаточний розрахунок за надані послуги за договором №21/05-2023-137 від 21.05.2023р., 1211,93 грн. три відсотки річних, 2738,50 грн. індекс інфляції.
За правилами господарського процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати нормам статей 162, 164 ГПК України, а також вимогам статті 172 цього Кодексу.
Пункт 2. ч. 3 ст. 162 ГПК України передбачає, що позовна заява повинна містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта (для фізичних осіб - громадян України), якщо такі відомості відомі позивачу, вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців), відомі номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Суд звертає увагу, що відповідно до ч. 6 ст. 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.
Як вбачається із матеріалів позовної заяви, позивачем не зазначено відомостей наявності чи відсутності у юридичних осіб (позивача та відповідача) електронного кабінету.
Відповідно до відповіді №253023 про відсутність зареєстрованого Електронного кабінету ЄСІТС позивач (ЄДРПОУ 37375098) не має зареєстрованого Електронного кабінету в системі Електронний суд ЄСІТС.
Крім того, позивачем не подано відомостей, щодо підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Відповідно до частин 1, 2 статті 174 ГПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху також у разі, якщо позовну заяву подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 6 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його. В ухвалі суд зазначає підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення позивачем.
З огляду на вищезазначене, суд вважає за належне залишити позовну заяву без руху, надавши позивачу десятиденний строк для усунення зазначених недоліків, зокрема, для надання відомостей про реєстрацію електронного кабінету в ЄСІТС; надати відомості, щодо підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цих самих відповідачів з тим самим предметом та з тих самих підстав.
У разі не виконання вимог ухвали у визначений строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
постановив:
Позовну заяву залишити без руху, надавши позивачу строк у десять днів для усунення зазначених недоліків з дня вручення ухвали, зокрема, для надання відомостей про реєстрацію електронного кабінету в ЄСІТС; надання відомостей, щодо підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цих самих відповідачів з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Ухвала набирає законної сили 09.11.2023р. та оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.В. Гладюк
Віддрук 2 прим:
1 - до справи,
2 - позивачу (49000, м.Дніпро, вул. Романа Шухевича, буд. 64, код ЄДРПОУ 37375098) реком. з повід. про вруч.
Надіслати на елект.адресу:
позивачу (37375098@ukr.net)
відповідачу (ІНФОРМАЦІЯ_1), (buhbaza@gmail.com)
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2023 |
Оприлюднено | 13.11.2023 |
Номер документу | 114793545 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань перевезення, транспортного експедирування |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Гладюк Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні