Справа № 752/1416/23
Провадження №: 1-кп/752/1353/23
У Х В А Л А
13.11.2023 року м. Київ
Голосіївський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участю прокурора ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Києві питання про виправлення описок у вироку Голосіївського районного суду міста Києва від 09.11.2023 року у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , обох у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 4 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Голосіївського районного суду міста Києва перебуває вказане кримінальне провадження, вироком Голосіївського районного суду міста Києва від 09.11.2023 року ОСОБА_6 було засуджено за ст. 185 ч. 4 КК України до 5 років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України - звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки та ОСОБА_5 було засуджено за ст. 185 ч. 4 КК України до 5 років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України - звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.
Судом було поставлено на обговорення питання щодо виправлення технічних описок, допущених у мотивувальній частині вироку Голосіївського районного суду міста Києва від 09.11.2023 року, оскільки було встановлено, що у 12 та 13 абзацах мотивувальної частини вказаного вироку невірно зазначені прізвище та ініціали обвинуваченого, відносно якого судом було встановлено наявність обставин, що пом`якшують покарання та відсутність обставин, що обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_5 .
Представник державного обвинувачення - прокурор ОСОБА_3 зазначила про необхідність виправлення вказаних описок.
Захисники обвинувачених - адвокати ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , обвинувачені ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в судове засідання не з`явились, однак відповідно до ст. 539 ч. 5 КПК України їх неявка не перешкоджає проведенню розгляду даного питання про виправлення описки у вироку суду.
Заслухавши думку представника державного обвинувачення, вивчивши матеріали кримінального провадження, суд надходить до наступних висновків.
Так, відповідно до ст. 379 ч. 1 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
На підставі викладеного, у відповідності з вимогами ст. 379 КПК України, суд надходить до висновку про необхідність виправлення допущених у мотивувальній частині вироку суду технічних описок.
Керуючись ст. 379 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Виправити описки, допущені у вироку Голосіївського районного суду міста Києва від 09.11.2023 року.
Дванадцятий абзац мотивувальної частини вироку викласти та читати в такій редакції: "Обставинами, що пом`якшують покарання обвинуваченого ОСОБА_5 згідно ст. 66 КК України, є його щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення.".
Тринадцятий абзац мотивувальної частини вироку викласти та читати в такій редакції: "Обставин, що обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_5 згідно ст. 67 КК України, судом не встановлено.".
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Голосіївський районний суд міста Києва протягом семи діб з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2023 |
Оприлюднено | 15.11.2023 |
Номер документу | 114862500 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Голосіївський районний суд міста Києва
Первушина О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні