Ухвала
від 20.11.2023 по справі 560/19813/23
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 560/19813/23

УХВАЛА

20 листопада 2023 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Польовий О.Л., розглянувши позовну заяву Державного підприємства спеціального зв`язку в особі Хмельницького обласного вузлу спеціального звязку до Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про визнання протиправним та скасування припису та акту,

ВСТАНОВИВ:

До Хмельницького окружного адміністративного суду надійшов позов Державного підприємства спеціального зв`язку в особі Хмельницького обласного вузлу спеціального звязку до Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про визнання протиправним та скасування припису та акту.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.

Відповідно до частин першої, другої статті 46 Кодексу адміністративного судочинства України сторонами в адміністративному процесі є позивач та відповідач. Позивачем в адміністративній справі можуть бути громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, підприємства, установи, організації (юридичні особи), суб`єкти владних повноважень.

В позовній заяві позивачем зазначено Державне підприємство спеціального зв`язку в особі Хмельницького обласного вузлу спеціального зв`язку.

Як слідує з відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Державне підприємство спеціального зв`язку (код ЄДРПОУ 24366929) та Хмельницький обласний вузол спеціального зв`язку (код ЄДРПОУ 01188004) є самостійними юридичними особами, кожна з яких, на думку суду, може бути позивачем в адміністративній справі.

Відтак, при зверненні до суду з цим позовом позивачу слід визначитись із суб`єктним складом позивача.

Частиною третьою статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Відповідно до частини першої статті 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 січня 2023 року становить 2684,00 грн.

Відповідно до приписів частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання суб`єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою-підприємцем до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, встановлюється ставка судового збору в розмірі 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Предметом цього позову є дві вимоги майнового характеру (скасування припису та акта).

Позивач надав докази сплати судового збору в розмірі 2684,00 за одну вимогу немайного характеру. При цьому, всупереч вимог Кодексу адміністративного судочинства України, позивач не надав документ про сплату судового збору за другу вимогу немайного характеру.

За змістом частини першої статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії, а також копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, визначених частиною другою цієї статті.

Позивач не надав копії позовної заяви з доданими документами для відповідача, що підтверджується актом від 14.11.2023 №314.

Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи викладене, позовну заяву слід залишити без руху.

Недоліки позовної заяви можуть бути усунуті шляхом визначення із суб`єктним складом позивача, подання доказів сплати судового збору в розмірі 2684,00 грн та копій позовної заяви з додатками для відповідача.

Керуючись статтями 169, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Державного підприємства спеціального зв`язку в особі Хмельницького обласного вузлу спеціального звязку, залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - 10 днів з дня вручення йому ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддяО.Л. Польовий

СудХмельницький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення20.11.2023
Оприлюднено22.11.2023
Номер документу115036918
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо

Судовий реєстр по справі —560/19813/23

Ухвала від 14.03.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Лисенко В.І.

Ухвала від 04.12.2023

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Польовий О.Л.

Ухвала від 20.11.2023

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Польовий О.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні