Справа № 953/8532/23
н/п 4-с/953/34/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" листопада 2023 р. Суддя Київського районного суду м. Харкова Губська Я.В., розглянувши скаргу ОСОБА_1 , заінтересована особа: Управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Східного міжрегіонального управління юстиції(м.Харків) на дії або бездіяльність державного виконавця,-
ВСТАНОВИВ:
13.09.2023 року від боржника ОСОБА_1 до суду надійшла скарга про визначення поточного банківського рахунку для здійснення видаткових операцій та зняття арешту з банківської карти.
За змістом чинного процесуального законодавства заява (позовна заява) це основний процесуальний документ, в межах доводів якого здійснюється судовий розгляд. Тобто від якості складеної заяви (позовної заяви) може залежати результат розгляду справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 446 ЦПК України процесуальні питання, пов`язані з виконанням судових рішень у цивільних справах, вирішуються судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Згідно із статтею 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутись до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.
Ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 18.09.2023 року вказана скарга залишена без руху для усунення недоліків позову та наданий строк протягом 5 діб з моменту отримання заявником зазначеної копії ухвали.
Згідно наявногов матеріалахсправи повідомленняпро врученняпоштового відправлення,заявником отриманокопію ухвалисуду прозалишення скаргибез руху26.10.2023року,однак станомна теперішнійчас вимогиухвали невиконані, ніяких заяв або клопотань протягом встановленого судом строку до суду не надходило, вказані судом недоліки заявником не усунуті.
Відсутність даних обставин перешкоджає суду для відкриття провадження з дотриманням вимог процесуального законодавства та призначення справи з врахуванням строків розгляду.
Згідно ч.3 ст.185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст.185ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Скаргу ОСОБА_1 , заінтересована особа: Управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Східного міжрегіонального управління юстиції(м.Харків) на дії або бездіяльність державного виконавця - вважати неподаною та повернути заявникові.
Роз`яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду з аналогічною заявою.
Ухвала судупершої інстанціїнабирає законноїсили негайнопісля їїпроголошення,якщо іншене передбаченоцим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2023 |
Оприлюднено | 22.11.2023 |
Номер документу | 115055061 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Губська Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні