Ухвала
від 27.11.2023 по справі 916/5085/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

"27" листопада 2023 р.м. Одеса № 916/5085/23

Господарський суд Одеської області у складі судді Літвінов С.В., розглянувши матеріали вх. № 5661/23

за позовом: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех" (вул. Петропавлівська Борщагівка, 5, Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, 08130)

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Агродрайв" (вул.Виноградна, буд.16, с. Новоолександрівка,Одеська обл., Роздільнянський р-н, 67112)

про стягнення заборгованості 2 928 020,92грн.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех" звернулось до Господарського суду Одеської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агродрайв" про стягнення заборгованості в розмірі 2 928020,92 грн. за неналежне виконання відповідачем договору поставки № 30/05/2023 від 30.05.2023.

Згідно з п.2 ч. 3 ст. 162 ГПК України позовна заява має містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта (для фізичних осіб - громадян України), якщо такі відомості відомі позивачу, вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців), відомі номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

В порушення означених положень позивачем не зазначено відомостей про наявність або відсутність у позивача та відповідача електронного кабінету.

Відповідно до ст.174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

З врахуванням викладеного, суд дійшов висновку, що Товариством з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех" не виконано вимоги статті 162 Господарського процесуального кодексу України, що відповідно до вимог частини першої статті 174 Господарського процесуального кодексу України є підставою для залишення позовної заяви без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.

Керуючись статтями 174, 234, Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех" залишити без руху.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех" усунути встановлені при поданні позовної заяви недоліки в п`ятиденний термін з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Роз`яснити Товариству з обмеженою відповідальністю "Ерідон Тех", що при невиконанні вимог даної ухвали, позовна заява вважається неподаною та повертається заявнику.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 235 ГПК України та не підлягає оскарженню.

Суддя С.В. Літвінов

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.11.2023
Оприлюднено28.11.2023
Номер документу115193213
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг

Судовий реєстр по справі —916/5085/23

Ухвала від 24.09.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 23.09.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Рішення від 17.06.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 22.05.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 13.05.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 04.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 26.02.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 12.02.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

Ухвала від 11.12.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Літвінов С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні