Сп рава №3-5318/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
місто Луцьк 14 вересня 2010 року
Суддя Луцького міськрай онного суду Волинської облас ті Сівчук А.Є., розглянувши спр аву про адміністративне прав опорушення відносно ОСОБА _1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця , громадянина України, працюю чого в ПП «ОСОБА_3», прожив аючого в АДРЕСА_1, -
за ст.124 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 24.06.2010 року о 18-00 год., к еруючи автомобілем Сканія н. з.НОМЕР_2 по Вінницькому ш осе в районі перехрестя по ву л.Філатова біля магазину «Св ітанок» в м.Хмельницький, не в рахував дорожньої обстановк и, не дотримався безпечної ди станції та скоїв зіткнення з автобусом Мерседес д.н.з.НО МЕР_1 під керуванням ОСОБА _2, який рухався попереду та з упинився на заборонений сигн ал світлофору, внаслідок чог о автомобілі отримали механі чні пошкодження, чим порушив вимоги п.п.2.3 б, 13.1 Правил дорожн ього руху України.
В судове засідання ОСО БА_1 не з' явився, хоча належ ним чином був повідомлений п ро день, час та місце слухання справи.
З пояснень ОСОБА_1, ная вних в справі (а.с.7), вбачається , що останній повністю визнає свою вину у вчиненому. Крім ць ого, його винність у вчиненом у повністю підтверджується п ротоколом про адміністратив не правопорушення (а.с.1), схемо ю місця ДТП (а.с.4), протоколом ог ляду місця ДТП (а.с.2), пояснення ми ОСОБА_2 (а.с.8).
Аналізуючи зібрані та до сліджені в судовому засіданн і докази в їх сукупності, суд в важає доведеною вину ОСОБА _1 у вчиненні адміністратив ного правопорушення, передб аченого ст.124 КУпАП.
Таким чином, суд вважає, що ОСОБА_1, порушивши правил а дорожнього руху, що спричин ило пошкодження транспортни х засобів, вчинив правопоруш ення, передбачене ст.124 КУпАП.
Обираючи вид адміністрат ивного стягнення, суд врахов ує характер вчиненого правоп орушення, всі обставини спра ви та дані про особу правопор ушника.
Обставин, що пом' якшують т а обтяжують відповідальніст ь ОСОБА_1, суд не вбачає.
Враховуючи характер та сту пінь небезпеки вчиненого, а т акож ті обставини, що ОСОБА _1 вперше притягається до ад міністративної відповідаль ності, має постійне місце про живання, працює, з метою попер едження вчиненню нових право порушень, суд приходить до ви сновку про необхідність заст осування адміністративного стягнення у виді штрафу, пере дбаченому санкцією статті 124 К УпАП, в мінімальному розмірі без позбавлення права керув ання транспортними засобами .
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП , -
П О С Т А Н О В И В
ОСОБА_1 визнати винни м у вчиненні адміністративно го правопорушення, передбаче ного ст.124 КУпАП та застосуват и до нього адміністративне с тягнення у виді штрафу у розм ірі 340 (триста сорок) гривень.
Постанова судді може бут и оскаржена особою, відносно якої її винесено, потерпілим , а також, на неї може бути внес ено протест прокурора до Апе ляційного суду Волинської об ласті через Луцький міськрай онний суд Волинської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Луцького міськрайо нного суду А. Є.Сівчук
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 14.09.2010 |
Оприлюднено | 08.10.2010 |
Номер документу | 11536292 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Печерський районний суд міста Києва
Смик Світлана Іванівна
Адмінправопорушення
Московський районний суд м.Харкова
Погасій Ольга Федорівна
Адмінправопорушення
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Пшеничний Ігор Анатолійович
Адмінправопорушення
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Сівчук Андрій Євгенович
Адмінправопорушення
Подільський районний суд міста Києва
Роман Олександр Андрійович
Адмінправопорушення
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Іващенко Олександр Юрійович
Адмінправопорушення
Шевченківський районний суд міста Києва
Тельнікова Ірина Георгіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні