Ухвала
від 07.12.2023 по справі 219/14256/18
ДРУЖКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 219/14256/18

Провадження № 2/229/1765/2023

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 грудня 2023 р. м. Дружківка, Донецької області

Суддя Дружківського міського суду Донецької області Худіна О.О., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області, Бахмутської районної ради Донецької області про визнання звільнення незаконим, поновлення на роботі та виплату середньої зарплати за час вимушеного прогулу, -

встановив:

В провадженні Дружківського міського суду Донецької області на розгляді перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області, Бахмутської районної ради Донецької області про визнання звільнення незаконим, поновлення на роботі та виплату середньої зарплати за час вимушеного прогулу.

До суду від представника Бахмутської районної ради Донецької області - Герасимової Лариси Сергіївни надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відео конференції поза межами суду.

У відповідності до положень ст.212 ЦПК Українисуд за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

Клопотання представника Бахмутської районної ради Донецької області про проведення судових засідань в режимі відео конференції - задовольнити.

Надати можливість представнику Бахмутської районноїради Донецькоїобласті Герасимовій Ларисі Сергіївні брати участь у підготовчому судовому засідання призначеному на 11 грудня 2023 року о 10-30 годині та в подальшому в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистему відоконференцзв`язку «ЕСІТС»(https://vkz.court.gov.ua/).

Відеоконференція буде проведена з використанням підсистеми відоконференцзв`язку «ЕСІТС» за веб - посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

Роз`яснити учасникам справи, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції з 1 жовтня 2022 року вхід користувачів до підсистеми відеоконференцзв`язку відбувається виключно через Електронний кабінет Електронного суду (п.18, 45, 49Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи).

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції користувача буде перенаправлено до Електронного кабінету Електронного суд cabinet.court.gov.ua(пункт меню «Відеозв`язок» в панелі ліворуч).

Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції «ВКЗ» поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Худіна

СудДружківський міський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення07.12.2023
Оприлюднено08.12.2023
Номер документу115459455
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них

Судовий реєстр по справі —219/14256/18

Ухвала від 18.02.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Корчиста О. І.

Ухвала від 02.10.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Корчиста О. І.

Ухвала від 23.04.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Корчиста О. І.

Ухвала від 04.04.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Корчиста О. І.

Рішення від 19.03.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

Рішення від 19.03.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

Ухвала від 29.02.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

Ухвала від 13.02.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

Ухвала від 11.12.2023

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Худіна О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні