Рішення
від 04.12.2023 по справі 465/286/23
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

465/286/23

2/465/1675/23

РІШЕННЯ

Іменем України

04.12.2023 року м. Львів

Франківський районний суд м. Львова у складі:

головуючого судді Кузь В.Я.

за участю секретаря судового засідання Савченко А.К.

розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження в залі суду у м. Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю "ТТВК"</a>, з участю третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "АМОРЕ" про розірвання договорів на туристичне обслуговування та стягнення коштів в порядку захисту прав споживачів,-

встановив:

Позивачки звернулися в суд з позовною заявою до ттовариства з обмеженою відповідальністю "ТТВК"</a> про розірвання договорів на туристичне обслуговування та стягнення коштів в порядку захисту прав споживачів. В обгрунтування позовних вимог покликаються на те, що 06 грудня 2021 року між відповідачем ТОВ «ТТВК» від імені, та за дорученням якого на підставі Агентського Договору на реалізацію туристичного продукту № 8297-20/льв. від 03.01.2020р. діяло ТОВ «Туристична компанія «АМОРЕ», та ОСОБА_1 укладено договір на туристичне обслуговування № 1136, та договір № 1135 з ОСОБА_3 . Розділом 2 договорів визначено, що туроператор зобов`язується відповідно до бронювання турагента, здійсненого за замовленням туриста (замовника) надати комплекс туристичних послуг (туристичний продукт), надати інформаційно-консультаційні послуги, а турист зобов`язується на умовах даного договору прийняти та оплатити його. Бронювання здійснюється турагентом в системі бронювання туроператора відповідно до листа бронювання, оформленого за встановленою туроператором формою, що наведена у додатку № 1 і є невід`ємною частиною цього договору. Відповідно до п. 3.2.1 Договорів, туроператор через турагента зобов`язаний здійснити бронювання туристичних послуг та надати туристичні послуги, замовлені туристом, у повному обсязі, в кількості, якості та у визначені договором строки, за умови повної оплати вартості туристичного продукту туристом у строки, встановлені договором. Згідно додатку №1 туроператор зобов`язався забезпечити надання туристичного продукту/туру за маршрутом Львів/Анталія, груповий трансфер Анталія/аеропорт AYT до готелю Pegasos Royal та в зворотному напрямку в період з 01.10.2022р. по 08.10.2022р., а також вартість медичного страхування туристів від нещасних випадків. Вартість туру для ОСОБА_1 склала 37 620,00 грн., а для ОСОБА_2 - 31 220,00 грн., обидві суми сплачені ОСОБА_1 на користь турагента. Указом Президента України № 64/22 від 24.02.2022р. запроваджено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, який в подальшому продовжувався відповідними указами, наслідком яких стало закритим регулярне пасажирське авіасполучення через державний кордон України з 24 лютого 2022 року. Пунктом 3.2.8. Договорів передбачено, що у випадку неможливості виконання туроператором умов, що викладені в листі бронювання, туроператор зобов`язаний через турагента повернути туристу усі сплачені ним грошові кошти за туристичний продукт. Відповідно до п. 5.11 договорів передбачено, що у випадку невиконання договору з боку туроператора, турист має право вимагати повернення - оплачених коштів за ненадані послуги у документально підтвердженому розмірі відповідно до законодавства. Зазначають, що на даний час тур продукт позивачками не отриманий, грошові кошти туроператором не повернені. Відтак, просять розірвати договори на туристичне обслуговування та стягнути матеріальну шкоду.

Відповідно до змісту ст.279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. Ч.8 цієї статті визначено, що при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення та показання свідків. Судові дебати не проводяться.

У відповідності до вимог п.2 ст.247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання усіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали цивільної справи та з`ясувавши фактичні обставини, у їх сукупності, суд приходить до наступного.

Відповідно до ч.1 ст.2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

У відповідності до ч.1 ст.4 цього кодексу, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

За загальним правиломстатей 15, 16 ЦК України, кожнаособа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу має право звернутися до суду, який може захистити цивільне право або інтерес у один із способів, визначених частиною першою статті 16ЦК України, або й іншим способом, що встановлений договором або законом.

Відповідно до договору на туристичне обслуговування №1135 від 06.12.2021р., укладеного між позивачкою ОСОБА_3 та ТОВ "Туристична компанія "Аморе", що діє від імені і за дорученням ТзОВ "ТТВК", Туроператор зобов`язується відповідно до бронювання Турагента, здійсненого за замовленням Туриста (Замовника), надати комплекс туристичних послуг (туристичний продукт), надати інформаційно-консультаційні послуги, а Турист зобов`язаний на умовах цього договору прийняти та оплатити їх.

Відповідно до Додатку №1 (лист бронювання) до Договору №1135 від 06.12.2021р., відповідач, згідно погоджених сторонами істотних умов, зобов`язаний був забезпечити надання комплексних туристичних послуг для двох осіб - ОСОБА_2 та Заваринської Зеновії, зокрема, надання туристичного продукту за маршрутом Львів (Україна) - Анталія (Туреччина) в період з 01.10.2022р. по 08.10.2022р., груповий трансфер Анталія/аеропорт до готелю Pegasos Royal та у зворотному напрямку, тип розміщення Standard Land View/2AD, тип харчування All Inclusive.

Відповідно до договору на туристичне обслуговування №1136 від 06.12.2021р., укладеного між позивачкою ОСОБА_1 та ТОВ "Туристична компанія "Аморе", що діє від імені і за дорученням ТзОВ "ТТВК", Туроператор зобов`язується відповідно до бронювання Турагента, здійсненого за замовленням Туриста (Замовника), надати комплекс туристичних послуг (туристичний продукт), надати інформаційно-консультаційні послуги, а Турист зобов`язаний на умовах цього договору прийняти та оплатити їх.

Відповідно до Додатку №1 (лист бронювання) до Договору №1136 від 06.12.2021р., відповідач, згідно погоджених сторонами істотних умов, зобов`язаний був забезпечити надання комплексних туристичних послуг для трьох осіб - ОСОБА_1 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , зокрема, надання туристичного продукту за маршрутом Львів (Україна) - Анталія (Туреччина) в період з 01.10.2022р. по 08.10.2022р., груповий трансфер Анталія/аеропорт до готелю Pegasos Royal та у зворотному напрямку, тип розміщення Standard Land View/2AD+1СНD (2-12.99), тип харчування All Inclusive.

За змістом ст. 1 Закону України «Про туризм», туристичний продукт - попередньо розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менше ніж дві такі послуги, що реалізується або пропонується для реалізації за визначеною ціною, до складу якого входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов`язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об`єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо).

Статтею 5 Закону України «Про туризм» передбачено, що учасниками відносин, що виникають при здійсненні туристичної діяльності, є юридичні та фізичні особи, які створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги (перевезення, тимчасового розміщення, харчування, екскурсійного, курортного, спортивного, розважального та іншого обслуговування) чи здійснюють посередницьку діяльність із надання характерних та супутніх послуг, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства (туристи, екскурсанти, відвідувачі та інші), в інтересах яких здійснюється туристична діяльність. Суб`єктами, що здійснюють та/або забезпечують туристичну діяльність (далі - суб`єкти туристичної діяльності), є: туристичні оператори (далі - туроператори) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність; туристичні агенти (далі - турагенти) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, а також фізичні особи - суб`єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та туристичних послуг інших суб`єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг; інші суб`єкти підприємницької діяльності, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання), харчування, екскурсійних, розважальних та інших туристичних послуг.

Відповідно до ч.1 ст.901 ЦК України, за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.

Згідно зі статтею 902 ЦК України, виконавець повинен надати послугу особисто. У випадках, встановлених договором, виконавець має право покласти виконання договору про надання послуг на іншу особу, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за порушення договору.

Зважаючи на дані вимоги законодавства та досліджені в судовому засіданні долучені до матеріалів справи докази, суд вважає встановленим, що між позивачками та відповідачем мали місце цивільно - правові відносини, які виникли на підставі надання туристичних послуг.

До позовної заяви долучено копії квитанції № Н5КХ-НВРТ-3Х29-С7ХН від 06.12.2021р. на суму 1000 грн., згідно якої платник ОСОБА_1 , одержувач ТОВ "ТК АМОРЕ", призначення платежу - передоплата за тур пакет від ОСОБА_1 ; квитанції № ХХТ6-Н5ХМ-31НМ-МА86 від 07.12.2021р. на суму 10000 грн., згідно якої платник ОСОБА_1 , одержувач ТОВ "ТК АМОРЕ", призначення платежу - передоплата за тур пакет від ОСОБА_1 ; квитанції № 3495-К14Т-1791-0410 від 07.12.2021р. на суму 10000 грн., згідно якої платник ОСОБА_1 , одержувач ТОВ "ТК АМОРЕ", призначення платежу - передоплата за тур пакет від ОСОБА_1 . Дані грошові кошти в подальшому перераховані на рахунок відповідача - ТзОВ "ТТВК".

Відтак, суд вважає встановленим, що на виконання умов договору на туристичне обслуговування №1136 від 06.12.2021р., укладеного між позивачкою ОСОБА_1 та ТОВ "Туристична компанія "Аморе", що діє від імені і за дорученням ТзОВ "ТТВК", позивачкою ОСОБА_1 здійснено оплату туристичних послуг в розмірі 21 000 грн.

Суд також бере до уваги долучені до позовної заяви квитанції, в яких платниками значаться ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , якими частково сплачено грошові кошти за туристичний пакет від позивачки ОСОБА_1 , як це зазначено в графі "призначення платежу".

Разом з тим, до матеріалів позовної заяви позивачкою ОСОБА_2 не долучено будь - яких доказів, що нею безпосередньо як замовником здійснювалася оплата туристичних послуг, згідно договору №1135 від 06.12.2021р.

В матеріалах справи відсутні будь - які документи, які вказують на те, що позивачки у встановленому законом порядку доручали, зокрема, проведення оплати туристичних послуг згідно договорів, іншим уповноваженим особам.

Указом Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні`введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 з подальшим продовженням його дії.

Судом встановлено, що у зв`язку з введенням воєнного стану в Україні позивачки не скористалися послугами з туристичного обслуговування.

Згідно з ч.1 ст.509 ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цьогоКодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно зі ст. 30 Закону України «Про туризм», порушення законодавства в галузі туризму тягне за собою відповідальність згідно із законом. Порушеннями законодавства в галузі туризму є: ненадання, несвоєчасне надання або надання туристові інформації, що не відповідає дійсності; порушення норм і правил у галузі туризму;порушення умов договору між туристом і суб`єктом туристичної діяльності з надання туристичних послуг.

За неналежне виконання своїх зобов`язань туроператор, турагент, інші суб`єкти туристичної діяльності несуть майнову та іншу відповідальність, визначену в договорі відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про туризм», туристи і екскурсанти мають право, зхокрема, на відшкодування матеріальних і моральних збитків у разі невиконання або неналежного виконання умов договору.

Згідно з приписами ч.1 ст.610 ЦК України, порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Судом встановлено, що під час виконання умов договорів на туристичне обслуговування відповідачем допущено порушення істотних умов договорів та не виконано взяті на себе зобов`язання за договорами з надання туристичних послуг.

Відповідно до ч.2 ст.651 ЦК України, договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Згідно ч. ч. 1, 2ст. 652 ЦК України, у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті зобов`язання. Зміна обставин є істотною, якщо вони змінилися настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір або уклали б його на інших умовах. Якщо сторони не досягли згоди щодо приведення договору у відповідність з обставинами, які істотно змінились, або щодо його розірвання, договір може бути розірваний, а з підстав, встановлених частиною четвертою цієї статті, - змінений за рішенням суду на вимогу заінтересованої сторони за наявності одночасно таких умов: 1) в момент укладення договору сторони виходили з того, що така зміна обставин не настане; 2) зміна обставин зумовлена причинами, які заінтересована сторона не могла усунути після їх виникнення при всій турботливості та обачності, які від неї вимагалися; 3) виконання договору порушило б співвідношення майнових інтересів сторін і позбавило б заінтересовану сторону того, на що вона розраховувала при укладенні договору; 4) із суті договору або звичаїв ділового обороту не випливає, що ризик зміни обставин несе заінтересована сторона.

Згідно ч. 3 ст. 651 ЦК України, у разі розірвання договору внаслідок істотної зміни обставин суд, на вимогу будь-якої із сторін, визначає наслідки розірвання договору виходячи з необхідності справедливого розподілу між сторонами витрат, понесених ними у зв`язку з виконанням цього договору.

Згідно з ч. 1ст. 907 ЦК України, договір про надання послуг може бути розірваний, у тому числі шляхом односторонньої відмови від договору, в порядку та на підставах, встановлених цим Кодексом, іншим законом або за домовленістю сторін. Порядок і наслідки розірвання договору про надання послуг визначаються домовленістю сторін або законом.

Відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов`язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

Згідно з частинами 1, 2статті 2 ЦПК України,завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданням цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.

Згідно ч.3 ст.12 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ч.1 ст.76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Статтею 81ЦПК України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Згідно ст. 89 ЦПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

Відповідно до ст.263 ЦПК України, судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Пунктом 2Постанови пленумуВерховного судуУкраїни №14від 18грудня 2009року «Про судове рішення у цивільній справі»встановлено, що обґрунтованим визнається рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених доказами, які були досліджені в судовому засіданні і які відповідають вимогам закону про їх належність та допустимість, або обставин, що не підлягають доказуванню, а також якщо рішення містить вичерпні висновки суду, що відповідають встановленим на підставі достовірних доказів обставинам, які мають значення для вирішення справи.

Європейський суд з прав людини зазначив, що пункт 1статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свободзобов`язує суди давати обґрунтування своїх рішень, але це не може сприйматись як вимога надавати детальну відповідь на кожен аргумент. Межі цього обов`язку можуть бути різними в залежності від характеру рішення. Крім того, необхідно брати до уваги, між іншим, різноманітність аргументів, які сторона може представити в суд, та відмінності, які існують у державах-учасницях, з огляду на положення законодавства, традиції, юридичні висновки, викладення та формулювання рішень. Таким чином, питання, чи виконав суд свій обов`язок щодо подання обґрунтування, що випливає зістатті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод,може бутивизначено тількиу світліконкретних обставинсправи (рішенняЄСПЛ від18липня 2006року №63566/00«Проніна протиУкраїни (Proninav.Ukraine)»,§ 23).

На підставі наведеного, керуючись статями 3, 10, 12, 81,89,141, 258 - 259, 263- 265 ЦПК України, -

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю "ТТВК"</a>, з участю третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "АМОРЕ" про розірвання договорів на туристичне обслуговування та стягнення коштів в порядку захисту прав споживачів - задоволити частково.

Розірвати договір на туристичне обслуговування № 1135 від 06.12.2021 року, укладений між позивачкою ОСОБА_2 та ТОВ "Туристична компанія "Аморе", що діє від імені і за дорученням ТзОВ "ТТВК".

Розірвати договір на туристичне обслуговування № 1136 від 06.12.2021 року, укладений між позивачкою ОСОБА_1 та ТОВ "Туристична компанія "Аморе", що діє від імені і за дорученням ТзОВ "ТТВК".

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТТВК» (м. Київ, вул. Велика Васильківська 72, код ЄДРПОУ 36285831) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) грошові кошти в розмірі 27 546 (двадцять сім тисяч п"ятсот сорок сім) гривень 00 коп.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТТВК» (м. Київ, вул. Велика Васильківська 72, код ЄДРПОУ 36285831) на користь держави судовий збір в розмірі 3 220 (три тисячі двісті двадцять) гривень 80 коп.

В решті позовних вимог відмовити за недоведеністю.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного його тексту до Львівського апеляційного суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Сторони у справі:

Позивач 1: ОСОБА_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ;

Позивач 2: ОСОБА_3 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ;

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТТВК"</a>, юридична адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд.72, оф.128, код ЄДРПОУ 36285831;

Третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Аморе", юридична адреса: Львівська область, Львівський район, с. Конопниця, вул. Павла Чубинського 21, код ЄДРПОУ 38821545.

Суддя В. Кузь

СудФранківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення04.12.2023
Оприлюднено08.12.2023
Номер документу115470245
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —465/286/23

Рішення від 04.12.2023

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 20.03.2023

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

Ухвала від 03.03.2023

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Кузь В. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні