Ухвала
від 11.12.2023 по справі 367/10113/23
ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 367/10113/23

Провадження №1-кс/367/1233/2023

УХВАЛА

Іменем України

11 грудня 2023 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:

слідчого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши в судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області клопотання начальника СД ПВ № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області майора поліції ОСОБА_3 погоджене з прокурором у кримінальному провадженні - прокурором Бучанської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 про надання дозволу на огляд,

в с т а н о в и в :

До Ірпінського міського суду Київської області надійшло клопотання начальника СД ПВ № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області майора поліції ОСОБА_3 погоджене з прокурором у кримінальному провадженні - прокурором Бучанської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 про надання дозволу на огляд.

Від начальника СД ПВ № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області майора поліції ОСОБА_3 надійшла заява про залишення без розгляду клопотання про надання дозволу на огляд.

Оскільки від начальника СД ПВ № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області майора поліції ОСОБА_3 надійшла заява про залишення без розгляду клопотання про надання дозволу на огляд, суд залишає зазначене клопотання без розгляду.

Керуючись статями 107 ч.4, 309, 372 КПК України, слідчий суддя

у х в а л и в:

Клопотання начальника СД ПВ № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області майора поліції ОСОБА_3 погоджене з прокурором у кримінальному провадженні - прокурором Бучанської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 про надання дозволу на огляд - залишити без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудІрпінський міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення11.12.2023
Оприлюднено13.12.2023
Номер документу115563836
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про огляд житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —367/10113/23

Ухвала від 23.02.2024

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Фрич Тетяна Вікторівна

Ухвала від 15.01.2024

Кримінальне

Ірпінський міський суд Київської області

Карабаза Н. Ф.

Ухвала від 15.01.2024

Кримінальне

Ірпінський міський суд Київської області

Карабаза Н. Ф.

Ухвала від 11.12.2023

Кримінальне

Ірпінський міський суд Київської області

Карабаза Н. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні