Б-19/48-06
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
05 листопада 2007 р. № Б-19/48-06
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Хандуріна М.І. –головуючий,
Мамонтової О.М.,
Удовиченка О.М.,
розглянувши матеріали касаційної скарги ДПІ у Київському районі м.Харкова на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 22.08.2007 р. по справі № Б-19/48-06 за заявою Голови ліквідаційної комісії Приватного підприємства "Текстиль –Імпорт 2005" про визнання банкрутом Приватного підприємства "Текстиль –Імпорт 2005",
В С Т А Н О В И В:
ДПІ у Київському районі м.Харкова направлено до Вищого господарського суду України касаційну скаргу на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 22.08.2007 р. по справі № Б-19/48-06.
Однак, касаційна скарга за формою і змістом не відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга повинна містити вимоги особи, що подала касаційну скаргу із зазначенням суті порушення або неправильного застосування судом норм матеріального чи процесуального права. Тобто, має чітко викладатися зміст порушених норм права.
Всупереч вимог закону, в касаційній скарзі належним чином не зазначено, які саме норми матеріального чи процесуального права порушено господарським судом апеляційної інстанції при винесенні оскаржуваної постанови, і з яких підстав постанова суду апеляційної інстанції підлягає, на думку скаржника, скасуванню.
Зміст касаційної скарги зводиться до аналізу фактичних обставин справи, а також посилання на правові норми, які врегульовують спірні правовідносини та намагання скаржника їх роз'яснити чи витлумачити. Проте в скарзі не вказано, якиим чином вони порушені або невірно застосовані судами попередніх інстанцій, натомість акцентується увага на встановлених судом фактах.
В касаційній скарзі не допускаються посилання на недоведеність обставин справи, оскільки згідно зі ст.ст. 1115, 1117 Господарського процесуального кодексу України касаційна інстанція на підставі вже встановлених фактичних обставин справи перевіряє рішення місцевого господарського суду чи постанови апеляційного суду виключно на предмет правильності застосування згаданими судами норм матеріального чи процесуального права, тобто в межах юридичної оцінки фактичних обставин справи.
За таких обставин касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України і підлягає поверненню.
Відповідно до ч.3 ст. ст.1113 Господарського процесуального кодексу України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, сторона у справі має право повторно подати касаційну скаргу в загальному порядку.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 86, п. 6 ч. 1 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Касаційну скаргу ДПІ у Київському районі м. Харкова на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 22.08.2007 р. по справі № Б-19/48-06 повернути скаржнику.
Головуючий - М.І. Хандурін
Судді - О.М. Мамонтова
О.С. Удовиченко
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2007 |
Оприлюднено | 30.11.2007 |
Номер документу | 1157341 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Хандурін М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні