Сарненський районний суд
Рівненської області
Справа № 572/2736/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 грудня 2023 року м. Сарни
Сарненський районний суд Рівненської області в складі головуючого судді Довгого І.І., за участю секретаря судового засідання Мигаль Н.Ф., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору служба у справах дітей Клесівської селищної ради про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні, визначення способу участі у вихованні дитини і спілкуванні з нею, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся в Сарненський районний суд Рівненської області з позовною заявою в якій просить усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною та її вихованні, визначити спосіб участі у вихованні дитини і спілкуванні з нею.
Відповідач подала клопотання в якому просить справу передати за підсудністю до Вишгородського районного суду Київської області, оскільки вона з дитиною на даний час проживають у АДРЕСА_1 . В підтвердження свого клопотання надала докази, що підтверджують їх з дитиною проживання у м. Вишгород, а саме: договір оренди квартири від 22 липня 2023 року; довідку про можливість зарахувати ОСОБА_3 до Вишгородського ліцею №1, а також довідку про підтвердження місця роботи відповідача у ТОВ «КСМ-ГРУП».
Вивчивши матеріали клопотання, суддя приходить до наступних висновків.
Відповідно до положень ст. 27 Цивільного процесуального кодексу України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Окільки, на даний час місцем проживання відповідача є АДРЕСА_1 , справу слід передати за підсудністю до Вишгородського районного суду Київської області.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 31 Цивільного процесуального кодексу України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
У відповідності до положень ч. 1, 2 статті 32 Цивільного процесуального кодексу України, спори між судами про підсудність не допускаються і справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Згідно з частиною 3 статті 31 Цивільного процесуального кодексу України, передача справи на розгляд іншого суду за встановленою цим Кодексом підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п`яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст.27,31,32,260,354 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Цивільну справу позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору служба у справах дітей Клесівської селищної ради про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні, визначення способу участі у вихованні дитини і спілкуванні з нею передати до Вишгородського районного суду Київської області за підсудністю.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Рівненського апеляційного суду або через Сарненський районний суд Рівненської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Сарненський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2023 |
Оприлюднено | 21.12.2023 |
Номер документу | 115748881 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Сарненський районний суд Рівненської області
Довгий І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні