ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
20 грудня 2023 року Справа № 915/307/23
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області, головуючий суддя Ткаченко О. В., розглянувши матеріали справи
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Кантрі Трейд Компані» (код ЄДРПОУ 42592983; 03142, м. Київ, б-р Академіка Вернадського, 57, офіс 98)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Елікатний Смак» (код ЄДРПОУ 35048287; 57260, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Котляреве, вул. Комарова, 62; е-mail: e.shtunder@elika.com.ua)
про: стягнення заборгованості в сумі 256 178,06 грн.
П О В І Д О М Л Я Є
учасників справи про те, що розгляд справи відбудеться 31 січня 2024 року о 13:30год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Миколаївської області за адресою: 54005, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.
Провести розгляд справи поза межами встановленого ст.248 ГПК України строку у розумний строк, тривалість якого обумовлюється введенням в Україні за указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ, воєнного стану через військову агресію російської федерації проти України.
Відповідно до ч. 7 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.
При цьому суд вважає за необхідне роз`яснити учасникам справи можливість подання пояснень, заяв чи клопотань на адресу суду: за допомогою електронної пошти: inbox@mk.arbitr.gov.ua; за допомогою сервісу «Електронний суд»; засобами поштового зв`язку: 54005, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.
Крім того, з урахуванням воєнного стану в Україні, суд звертає увагу учасників справи на можливість розгляду справи за відсутності їх представників за наявними у справі матеріалами, у разі подання відповідних клопотань у порядку ч. 3 ст. 196 ГПК України.
Суд також вважає за необхідне наголосити на важливості добросовісного здійснення учасниками справи їхніх процесуальних прав та виконання обов`язків.
Суддя О. В. Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2023 |
Оприлюднено | 26.12.2023 |
Номер документу | 115818765 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні