Справа № 502/908/19
УХВАЛА
04 січня 2024 року м. Кілія
Суддя Кілійського районного суду Одеської області ОСОБА_1 ,
розглянувши клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 щодо можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції, у кримінальному за звинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 ч. 2, ст. 185 ч. 3, ст. 289 ч. 2 КК України, ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
В провадженні судді Кілійського районного суду Одеської області ОСОБА_1 перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за звинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 ч. 2, ст. 185 ч. 3, ст. 289 ч. 2 КК України, ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України.
Судове засідання по даному кримінальному провадженню призначено на 14 годину 00 хвилин 25.01.2024 року.
04.01.2024 року за вх. № 77/24 від захисника обвинуваченого ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 надійшло клопотання про проведення судового засідання по справі в режимі відеоконференції, з приміщення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області, так як у зв`язку з обставинами пов`язаними з воєнними діями на території України, а також у зв`язку з віддаленістю та зайнятістю, вона не має змоги взяти безпосередню участь у судовому засіданні, що унеможливлює проведення судового засідання у звичайному режимі.
Проаналізувавши відповідні положення законодавства, суддя приходить до наступного.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або інших поважних причин.
Згідно ч. 9 ст. 336 КПК України, дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду.
Частиною 2 ст. 336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Як вбачається з положень п. 7 ч. 2 ст. 129 Конституції України, однією з основних конституційних засад судочинства є розумність строків розгляду справи судом.
Враховуючи вищевикладене, необхідність дотримання розумних строків розгляду кримінального провадження, а також те, що у зв`язку з територіальною віддаленістю захисники не мають можливості безпосередньо прийняти участь у судовому засіданні по справі, суд приходить до висновку, що встановлено наявність достатніх підстав для здійснення судового провадження в режимі відеоконференції..
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 336, 369-372 КПК України, суддя -
У Х В А Л И В :
Клопотання задовольнити.
Судове засідання призначене на 25.01.2024 року о 14-ій годині 00 хвилин провести в режимі відеоконференції з Ізмаїльським міськрайонним судом Одеської області (68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вулиця Клушина,2).
Доручити уповноваженим особам Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області забезпечити проведення відеоконференції за участю захисника обвинуваченого ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 .
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити до Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області та адвокату ОСОБА_3 ..
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кілійського районного суду ОСОБА_1
Суд | Кілійський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 04.01.2024 |
Оприлюднено | 05.01.2024 |
Номер документу | 116107427 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Грабіж |
Кримінальне
Кілійський районний суд Одеської області
Балан М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні