Роздільнянський районний суд Одеської області
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-119/11
Номер провадження: 2-зз/511/1/24
"10" січня 2024 р. Роздільнянський районний суд Одеської області в складі:
головуючого судді Теренчук Ж. В.
секретаря судового засідання Ніколас С.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Роздільна Одеської області заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,
в с т а н о в и в:
Короткий зміст заяви.
ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою, в якій просить скасувати застосовані ухвалою Роздільнянського районного суду Одеської області від 7 грудня 2010 року по справі №2-1423/2010 заходи забезпечення позову у вигляді арешту на житловий будинок з господарчими спорудами , який розташований в АДРЕСА_1 , який належить їй на праві власності.
В судове засідання заявник ОСОБА_1 не з"явилася, про поважні причини неявки суд не повідомила.
У зв`язку з неявкою в судове засідання учасників справи, від яких надійшли клопотання про розгляд справи за їх відсутності, що відповідає положенням ч. 3 ст. 211 ЦПК України, судом, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, ознайомишись зі змістом поданої заяви, прийшов до висновку про повернення її без розгляду з наступних підстав.
Відповідно дост.158ЦПК України судможе скасуватизаходи забезпеченняпозову звласної ініціативиабо завмотивованим клопотаннямучасника справи. Клопотанняпро скасуваннязаходів забезпеченняпозову розглядаєтьсяв судовомузасіданні непізніше п`ятиднів здня надходженняйого досуду. У разі надання відповідачем до суду документа, що підтверджує здійснене ним забезпечення позову відповідно дочастини четвертоїстатті 156цього Кодексу,відповідне клопотаннявідповідача проскасування заходівзабезпечення позову,вжитих судом,розглядається судомне пізнішенаступного дняпісля наданнявказаного документа. Зарезультатами розглядуклопотання проскасування заходівзабезпечення позову,вжитих судом,постановляється ухвала. Ухвала суду про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, або про відмову в скасуванні забезпечення позову може бути оскаржена.
Вимоги до клопотання як процесуального документу викладені в ст.182, 183 ЦПК України.
Відповідно дост.182ЦПК України прирозгляді справисудом учасникисправи викладаютьсвої вимоги,заперечення,аргументи,пояснення,міркування щодопроцесуальних питаньу заявахта клопотаннях,а такожзапереченнях протизаяв іклопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.
Відповідно до ч.1 ст.183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:
1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;
2) найменування суду, до якого вона подається;
3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;
4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;
5) підстави заяви (клопотання, заперечення);
6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення);
7) інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
В порушення вимог п.4,5 7ст.183 ЦПК України в заяві відсутні відомості про наявність або відсутність електронного кабінету заявника; відсутня копія оскаржуваної ухвали Роздільнянського районного суду Одеської області від 07.12.2023 року про накладення арешту, копія рішення суду у справі №2-1423/2010, яким закінчено розгляд справи, дані щодо наявності на даний час у суді даної цивільної справи виходячи з часу винесення ухвали про накладення арешту, інформація щодо виконання рішення суду у даній справі та відсутніть на час розгляду клопотання підстав, які зумовили накладення цього арешту.
Крім цього клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається у судовому засіданні відповідно до вимог ст.158 ЦПК України, однак в заяві відсутні дані щодо осіб, які приймали участь у розгляді цивільної справи з метою забезпечення їх участі у розгляді даного клопотання.
Відповідно до ч.4 ст.183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст.158, 182, ч.1,4,5,7 ст.183 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову, - повернути заявнику без розгляду.
Роз`яснити заявнику , що він не позбавлений права повторно звернутися з даним клопотанням після усунення недоліків поданої заяви.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, а у випадку її оскарження, після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Одеського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження,якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали
С Суддя: Ж. В. Теренчук
Суд | Роздільнянський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2024 |
Оприлюднено | 11.01.2024 |
Номер документу | 116197254 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Роздільнянський районний суд Одеської області
Теренчук Ж. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні