УХВАЛА
м. Черкаси
09 січня 2024 року Справа № 580/1544/22
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гаращенко В.В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про зміну способу і порядку виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Черкаської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язати вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ:
До Черкаського окружного адміністративного суду надійшла заява представника ОСОБА_1 про зміну способу і порядку виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду, в якій заявник просить змінити спосіб виконання судового рішення у справі №580/1544/22 в частині стягнення витрат зі сплати судового збору в розмірі 496 (чотириста дев`яносто шість) грн 20 коп. та витрат на правничу допомогу адвоката в сумі 2000 (дві тисячі) грн, шляхом стягнення з Черкаської міської ради (код ЄДРПОУ 25212542) через Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради (код ЄДРПОУ 38715770) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 496 (чотириста дев`яносто шість) грн. 20 коп. та витрати на правничу допомогу адвоката в сумі 2000 (дві тисячі) грн.
Згідно вимог частини 2 статті 378 Кодексу адміністративного судочинства України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Враховуючи вищевикладене, суддя дійшов висновку призначити судове засідання для розгляду зазначеного подання.
Керуючись ст.ст. 160-165, 170, 254-255, 263 КАС України,
УХВАЛИВ:
Призначити судове засідання для розгляду заяви про встановлення способу і порядку виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду на 18 січня 2024 року о 12 год. 00 хв., яке буде проводитись суддею Гаращенко В.В. одноособово в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 117, з повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Копію ухвали направити учасникам справи та Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради (код ЄДРПОУ 38715770).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Валентин ГАРАЩЕНКО
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2024 |
Оприлюднено | 12.01.2024 |
Номер документу | 116210627 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них з питань здійснення публічно-владних управлінських функцій з розпорядження земельними ділянками |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
Валентин ГАРАЩЕНКО
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Глущенко Яна Борисівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні