Ухвала
від 24.01.2024 по справі 599/107/24
КОЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №599/107/24

н.п.1-кп/599/25/2024

У Х В А Л А

24 січня 2024 року

Суддя Зборівського районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання адвоката ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції,-

в с т а н о в и в:

23 січня 2024 року в Зборівський районний суд Тернопільської області звернувся адвокат ОСОБА_2 із клопотанням про участь у судових засіданнях по кримінальній справі №599/107/24 про обвинувачення ОСОБА_3 в режимі відеоконференції, у зв`язку з територіальною віддаленістю Зборівського районного суду Тернопільської області від місця реєстрації та здійснення адвокатської діяльності, запровадженим в країні воєнним станом, і він зацікавлений в тому, щоб судові засідання по справі відбулися, у зв`язку із чим просить суд забезпечити можливість присутності у судових засіданнях шляхом забезпечення проведення відеоконференції поза приміщенням суду, з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися в режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:

1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин;

2) необхідності забезпечення безпеки осіб;

3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;

4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;

5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Частиною 2 статті 336 КПК України встановлено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Беручи до уваги технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи Електронний Суд, суд з метою забезпечення оперативності судового провадження вважає за можливе проводити судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою сервісу відеоконференц зв`язку ЄСІТС через електронний кабінет Електронного Cуду, а тому приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.336 КПК України,

постановив:

Судові засідання у справі №599/107/24 про обвинувачення ОСОБА_3 за ч.3 ст.286 КК України проводити в режимі відеоконференції із захисниклом ОСОБА_2 з використанням власних технічних засобів через Електронний кабінет в підсистемі Електронний суд ЄСІТС (електронна адреса (ІНФОРМАЦІЯ_1).

Доручити ОСОБА_2 забезпечити проведення судових засідань у справі 599/107/24 в режимі відеоконференції. Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити учасників справи.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суддя Зборівського

районного суду ОСОБА_1

СудКозівський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення24.01.2024
Оприлюднено25.01.2024
Номер документу116498385
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

Судовий реєстр по справі —599/107/24

Ухвала від 24.03.2025

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 21.05.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 16.04.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 26.03.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 21.03.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 22.02.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 20.02.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 16.02.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 24.01.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

Ухвала від 23.01.2024

Кримінальне

Зборівський районний суд Тернопільської області

Іваницький О. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні