Ухвала
від 25.01.2024 по справі 484/3753/23
МИКОЛАЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

25.01.24

22-ц/812/200/24

Миколаївський апеляційний суд

Справа № 484/3753/23

Провадження 22-ц/812/200/24

У Х В А Л А

25 січня 2024 року м. Миколаїв

Миколаївський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати в цивільних справах:

головуючого Царюк Л.М.,

суддів: Базовкіної Т.М., Яворської Ж.М.,

розглянувши клопотання Дашка Ігоря Валерійовича, який діє в інтересах Приватного підприємства «Сюіта 2006», про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за апеляційною скаргою особи, яка не брала участі у справі - Приватного підприємства «Сюіта 2006», в інтересах якого діє ліквідатор Дашко Ігор Валерійович, на ухвалу Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 01 серпня 2023 року, постановлену у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об`єктом права спільної сумісної власності подружжя,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Миколаївського апеляційного суду перебуває апеляційна скарга особи, яка не брала участі у справі - Приватного підприємства «Сюіта 2006», в інтересах якого діє ліквідатор Дашко І.В., на ухвалу Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 01 серпня 2023 року, постановлену у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об`єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Ухвалою Миколаївського апеляційного суду від 03 січня 2024 року відкрито провадження за вищезазначеною апеляційною скаргою, а ухвалою від 10 січня 2024 справу призначено до розгляду в апеляційній інстанції на 30 січня 2024 року на 10:45 годин.

25 січня 2024 року від Дашка І.В., який діє в інтересах Приватного підприємства «Сюіта 2006», надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Розглянувши зазначене клопотання, колегія суддів вважає, що воно підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до частини 3 статті 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Наказом Державної судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду (далі - Порядок).

У пунктах 1-4 розділу ІІІ цього Порядку визначено, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі відеоконференцзв`язку (комплекс технічних засобів та програмного забезпечення (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua) або інші доступні суду та учасникам судового процесу засоби, що забезпечують проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку та відповідають вимогам законодавства) та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою.

За змістом пункту 7 розділу ІІІ зазначеного Порядку головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час).

Відповідно до вищезазначеного Порядку передбачено проведення судових засідань поза межами приміщення суду за допомогою судової системи за посиланням на офіційному веб порталі «Судова влада України» vkz.court.gov.ua. Даною системою є «Підсистема відеоконференцзв`язку ЄСІТС», яка вже протестована Миколаївським апеляційним судом та успішно використовується в суді. Крім того, вказана система, забезпечує ідентифікацію особи за допомогою ЕЦП, що передбачено пунктом 1 розділу ІІІ Порядку.

Зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою «Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС», з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, необхідності забезпечення захисту здоров`я учасників судового процесу і співробітників суду, колегія суддів, вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою «Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС» з представником Приватного підприємства «Сюіта 2006» - Дашко І.В., який зареєстрований у системі за наступними реквізитами: ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. НОМЕР_1 .

Керуючись статтею 212 ЦПК України, апеляційний суд,-

У Х В А Л И В:

Клопотання Дашка Ігоря Валерійовича, який діє в інтересах Приватного підприємства «Сюіта 2006», про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

Розгляд апеляційної скарги особи, яка не брала участі у справі - Приватного підприємства «Сюіта 2006», в інтересах якого діє ліквідатор Дашко Ігор Валерійович, на ухвалу Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 01 серпня 2023 року, постановлену у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об`єктом права спільної сумісної власності подружжя, провести 30 січня 2024 року об 10 год. 45 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою «Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС» з Дашко Ігорем Валерійовичем, який діє в інтересах Приватного підприємства «Сюіта 2006», та зареєстрований у системі за наступними реквізитами: ІНФОРМАЦІЯ_1, тел. НОМЕР_1 .

Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий Л.М. Царюк

Судді Т.М. Базовкіна

Ж.М. Яворська

Дата ухвалення рішення25.01.2024
Оприлюднено26.01.2024

Судовий реєстр по справі —484/3753/23

Ухвала від 11.04.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Мельничук О. В.

Ухвала від 11.04.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Мельничук О. В.

Ухвала від 11.04.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Мельничук О. В.

Ухвала від 19.03.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Мельничук О. В.

Ухвала від 14.02.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Мельничук О. В.

Постанова від 30.01.2024

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Царюк Л. М.

Постанова від 30.01.2024

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Царюк Л. М.

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Максютенко О. А.

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Царюк Л. М.

Ухвала від 24.01.2024

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Царюк Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні