Справа № 579/386/23
2/579/4/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 січня 2024 року Кролевецький районний суд Сумської області
в складі головуючого судді Кибець І.А.
за участі секретаря Сірої С.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія ПЗУ Україна до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, в порядку регресу,-
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою судді Кролевецького районного суду Сумської області від 28 лютого 2023 року відкрито провадження у цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія ПЗУ Україна до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, в порядку регресу.
Справа призначена до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
До суду надійшло клопотання від представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Кандюкова Г.Г. про розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Згідно п.2 ч.4 ст.277 ЦПК України якщо відповідач в установлений судом строк подасть заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд залежно від обґрунтованості заперечень відповідача постановляє ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.
Відповідно до ч.6 ст. 277 ЦПК України якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі. У такому випадку повернення до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження не допускається.
Враховуючи значення справи для сторін, обсяг та характер доказів, зокрема надання сторонами доказів, суд дійшов висновку, що зазначена справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження, враховуючи положення ч.6 ст.277 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 260, 277 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Кандюкова Геннадія Геннадійовича задовольнити.
Справу за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія ПЗУ Україна до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, в порядку регресу, розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання на 12 лютого 2024 року на 10 год. 30 хв. у приміщенні Кролевецького районного суду Сумської області, про що повідомити учасників справи.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
СуддяІ. А. Кибець
Суд | Кролевецький районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2024 |
Оприлюднено | 29.01.2024 |
Номер документу | 116537765 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них |
Цивільне
Кролевецький районний суд Сумської області
Кибець І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні